slajd3
A A A
 1. Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00 i do wieczornej Mszy św.  O godz. 15:00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o godz. 18.00 oraz dla młodzieży w tym przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 20.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00.
 3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 w Katedrze Gnieźnieńskiej syn naszej parafii kleryk Piotr Nowicki otrzyma posługę lektoratu. Polecamy Piotra i wszystkich naszych kleryków modlitewnej pamięci Drogich Parafian.
 4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 15.00 modlić się będziemy w intencji małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym. Imiona dzieci przed Mszą św. prosimy zgłosić w zakrystii.
 5. Od dzisiaj w parafii Nawiedzenia NMP. rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Początek o godz. 16.30.
 6. We wtorek od godz. 15.30 w kaplicy Domu Parafialnego modlitewno – formacyjne spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Wszystkich członków i przyjaciół Radia Maryja serdecznie zapraszamy.
 7. W środę po nowennie o godz. 17.00 na probostwie spotkanie członków Rady Ekonomicznej.
 8. Dyżur do chorego w tym tygodni będzie pełnił ks. Jarosław.
 9. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 10 do 16 października 2018. Koszt 1500 zł i 520 dolarów. Program pielgrzymki został wywieszony w gablocie ogłoszeń. Zapisy są przyjmowane w Biurze Parafialnym. Wpisowe 300 zł. Na dzień dzisiejszy zgłosiło się 49 osób.
 10. Na stołach w przybudówce zostały wyłożone koperty na daninę na cele diecezjalne. W tym roku nasze zobowiązania wobec archidiecezji w przeliczeniu na jednego mieszkańca wynoszą 6 zł. Jak zwykle liczymy na zrozumienie wiernych, by parafia mogła wywiązać się ze wszystkich zobowiązań. Pod chórem będzie ustawiona skarbona do której będzie można składać koperty.
 11. Na filarze pod chórem jest wystawiona skarbona na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 12. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się od trzeciej niedzieli Wielkiego Postu. O szczegółach poinformujemy za tydzień.
 13. Siostry Serafitki prowadzące świetlicę „Promyk Dobra” przy ul. Ujskiej zwracają się z prośbą o wpłatę 1% z podatku. Ulotki są wyłożone w przybudówce.
 14. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na pomoc misjonarzom Ad Gentes. Celem tego dzieła jest wsparcie polskich misjonarzy w prowadzeniu różnych dzieł ewangelizacyjnych, charytatywnych, edukacyjnych i medycznych na misjach.
 15. W piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.

W Przewodniku Katolickim możemy przeczytać:

 1. Benedykt XVI: wewnętrznie pielgrzymuję do Domu. Dlaczego nie można zapomnieć o papieżu seniorze?

W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać:

 1. Spowiednik Europy – na kazaniu prymicyjnym usłyszał życzenie, aby był dobrym spowiednikiem. Spełniło się to z naddatkiem. Posługa w konfesjonale była głównym rysem apostolstwa o. Pio. Czytał w sercach, bywał surowy, walczył o każdą duszę.

Odeszły z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Urszula Dahlke l. 81, Prakseda Dulat l. 96 / pogrzeb odbędzie się w poniedziałek/- Wieczny odpoczynek….

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook