• slajd3
A A A
 1. Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 7.00 i do wieczornej Mszy św. O godz. 15:00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. Dzisiaj odbędzie się święcenia pojazdów po Mszy św. o godz. 12.30. Jak każdego roku prosimy, by samochody podjeżdżały pod główną bramę kościoła od strony Placu Kopernika i wyjeżdżały w stronę ulicy Kościuszki lub według poleceń policji. Podczas święcenia pojazdów członkowie Koła Misyjnego będą zbierali ofiary przeznaczone na cele misyjne – przede wszystkim na zakup pojazdów potrzebnych misjonarzom.
 3. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Paweł.
 4. Zachęcamy do modlitwy za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach.
 5. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.00.
 6. Dnia 2 sierpnia gościć będziemy w naszej parafii pieszą pielgrzymkę z diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej w drodze na Jasną Górę . Pielgrzymi przybędą około godz. 18.00 w liczbie około 200 osób. Jak każdego roku zwracamy się z prośbą do Drogich Parafian o ugoszczenie i przyjęcie na nocleg pielgrzymów w swoich domach. Wszystkich chętnych do przyjęcia pielgrzymów prosimy o zgłoszenie swoich adresów w biurze parafialnym bądź telefonicznie.
 7. W czwartek zakończyła się pielgrzymka do Medjugorje i po sanktuariach Bośni i Hercegowiny i Chorwacji. Dziękujemy wszystkim pielgrzymom za ofiarowany biały ornat dla naszej parafii oraz za radość wspólnego pielgrzymowania. Wszystkim z serca Bóg zapłać.
 8. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – św. Brygidy – patronki Europy, we wtorek – św. Kingi, w środę św. Jakuba Ap, w czwartek – św. Joachima i Anny , Rodziców NMP.
 9. W środę przypada dzień imienin ks. bpa Krzysztofa Wętkowskiego – pamiętajmy o ks. biskupie i wszystkich solenizantach w naszych modlitwach.
 10. W Przewodniku Katolickim możemy przeczytać: - O najnowszym tekście Benedykta XVI na temat relacji chrześcijan i Żydów.
 11. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: - Drzwi otwarte – jeśli to papież Franciszek doprowadzi do powrotu lefebrystów do pełnej jedności z Rzymem, będzie można mówić o prawdziwym cudzie … ducha ekumenizmu.
 12. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Jan Sroka l. 57, Helena Galasińska l. 77, Jan Świtalski l. 78, Franciszek Latawiec l. 80, Janusz Bessmann l. 64/ pogrzeb odbędzie się we wtorek/ – Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook