• slajd3
A A A
 1. Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00 i do wieczornej Mszy św., w środę do godz. 17.00. O godz. 15:00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. Spotkanie klas 7 Szkół Podstawowych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.30, a następnie w Domu Parafialnym. Prosimy przynieść wypełnione deklaracje do bierzmowania. Deklaracje do odebrania w zakrystii.
 3. Wydział katechetyczny Kurii Metropolitalnej we wtorek 25 września w godz. od 16.00 do 19.00 w Domu Parafialnym organizuje warsztaty metodyczne dla katechetów.
 4. Spotkanie młodzieży klas III gimnazjum grupa 3 i 4 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek na Mszy św. o godz. 18.30 i następnie w Domu Parafialnym.
 5. W środę spotkanie Rodziny Kolpinga przy ul. Leśnej 27 o godz. 18.00.
 6. W piątek od godz. 11.00 w Domu Parafialnym będzie czynna poradnia psychologiczna.
 7. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Włodzimierza Wołkowyjskiego z Ukrainy z diecezji kamieniecko – podolskiej, który w czasie Mszy św. głosi Słowo Boże, a przed kościołem będzie zbierał ofiary do puszek na budowę seminarium duchownego.
 8. Trwa kurs przedmałżeński rozpoczyna się Mszą św. o godz. 15.00, a następnie spotkanie w auli Domu Parafialnego.
 9. W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na pierwsze półrocze 2019 r.
 10. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Paweł.
 11. W piątek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św.
 12. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, w sobotę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 13. Wszystkich wyjeżdzających na rekolekcje Stadion Młodych do Warszawy zapraszamy na spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej do Domu Parafialnego.
 14. Młodych z klas 7 SP i starszych zapraszamy do udziału w Diecezjalnym Święcie Młodych z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki we Wrześni. W programie ciekawa konferencja, wspólna modlitwa oraz koncert zespołu „niemaGOtu”. Wyjazd w sobotę 29 września z parkingu przy naszym kościele o godz. 9.30 powrót ok. godz. 21.30. Zgłoszenia u księży wikariuszy.
 15. Szlachetna Paczka i Akademia przyszłości poszukują wolontariuszy do kolejnej edycji obu programów. Od tego ilu znajdziemy wolontariuszy, zależy skala pomocy, z jaką dotrzemy do ubogich rodzin i dzieci w potrzebie. Więcej informacji o możliwości zgłoszenia na superw.pl. Zgłoszenia do 30 września.
 16. W Przewodniku Katolickim możemy przeczytać:

Koniec kryzysu wiary w Europie? – specjalny dodatek z zapisem debaty biskupów europejskich i głosem polskich publicystów.

 1. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać:

Przeszedł przez piekło – żeby uderzyć w polski Kościół, ubecy przez niemal trzy lata torturowali niewinnego człowieka. Mija 65 lat od głośnego procesu bp. Czesława Kaczmarka. Jest do nabycia książka p. Mikołaja Wełnica „ Działalność Zgromadzenia Sióstr Serafitek na Ziemi Chodzieskiej i w okolicy”. Koszt 20 zł. Zachęcamy do lektury.

 1. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Maria Strojwąs l. 77, śp. Krystyna Winkel l. 65 – mama ks. Marcina Winkla syna naszej parafii – pogrzeb odbędzie się w poniedziałek Msza św. o godz. 11.00.

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook