1. Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00 i do wieczornej Mszy św., w środę do godz. 17.00. O godz. 15:00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień Misyjny i Dzień patronalny Papieskiego Dzieła Rozkrzewienia Wiary. Gościmy O. Pawła ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej ze Świętego Krzyża, który głosi Słowo Boże i rozprowadza kalendarze misyjne na 2019 r.
 3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w dni powszednie w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i dorosłych o godz. 18.00. Różaniec o godz. 18.00 poprowadzą w poniedziałek – Apostolstwo Dobrej Śmierci, we wtorek – Siostry Serafitki, w czwartek – Neokatechumenat, w piątek – młodzież ze Wspólnoty Oazowej , w sobotę – Domowy Kościół . Różaniec w Centrum św. Jana Pawła II przy ul. Podgórnej codziennie o godz. 17.00.
 4. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie obowiązkowe św. Jana Pawła II.
 5. Spotkanie Szkoły Słowa Bożego w piątek po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.
 6. Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych, przebrane za świętych lub anioły na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się za tydzień w niedzielę od godz. 16.00 w Domu Parafialnym.
 7. Wśród rodziców zrodziła się myśl, aby na naszym cmentarzu stanął pomnik poświęcony Utraconym i Niechcianym Dzieciom. W gablocie ogłoszeń został wywieszony projekt takiego pomnika.  Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć finansowo to przedsięwzięcie to będzie taka możliwość w przyszłą niedzielę przed kościołem małżonkowie z Domowego Kościoła będą zbierać ofiary do puszek na ten cel. Pieniądze można także wpłacić na konto parafii z dopiskiem POMNIK. Numer konta jest zamieszczony na stronie internetowej parafii.
 8. W środę 31 października po raz kolejny w Chodzieży odbędzie się Noc Świętych, pod hasłem „ Znaleźć Jego Miłość”(por. Mdr 4,10). Wszystko rozpocznie się o godz. 19.30, a szczegóły podamy za tydzień. Już teraz serdecznie zapraszamy.
 9. Na stołach pod chórem są wyłożone kartki na wymienianki jednorazowe za zmarłych z naszych rodzin. Wypisane ( prosimy czytelnie ) i dobrowolną ofiarą prosimy wrzucić do skarbony ustawionej pod chórem.
 10. W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki roczne za naszych zmarłych.
 11. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Krystian.
 12. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.00.
 13. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada ceremonie liturgiczne na cmentarzu parafialnym rozpoczną się o godz. 14.00 procesją od górnej kaplicy do ołtarza i Msza św. za naszych zmarłych.
 14. W Przewodniku Katolickim możemy przeczytać:

O tym, że pod względem liczby samobójstw nastolatków jesteśmy na drugim miejscu w Europie.

 1. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać:

Kryzys i trzy zdania – mając duże media w ręku, łatwo manipulować opinią publiczną. Stąd poczucie, że skandal goni skandal.

 1. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Stanisław Strychalski l. 77, Janusz Ślefarski l. 59 - Wieczny odpoczynek…