1. Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku , początek po Mszy św. o godz. 8.00 i do wieczornej Mszy św., w środę do godz. 17.00. O godz. 15:00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. Dziękujemy za przygotowanie Balu Świętych dla dzieci ks. Jarosławowi wraz z młodzieżą. Uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym: kapłanom, klerykom, siostrom zakonnym, służbie liturgicznej ołtarza, ministrantom, lektorom, p. organiście, chórowi parafialnemu, pp. kościelnym, firmie pogrzebowej Zydor opiekującej się cmentarzem, panom z ChDK za nagłośnienie, policji za bezpieczne przejście na cmentarz, wszystkim składającym ofiary na Seminarium Duchowne w Gnieźnie, wszystkim za troskę o cmentarz, o segregację śmieci, wszystkim za wszelką pomoc i dobroć serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Różaniec połączony z wymieniankami codziennie oprócz środy i niedzieli o godz. 18.00.
 4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym spotkanie Koła Misyjnego.
 5. Pragniemy podziękować za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na Pomnik poświęcony Utraconym i Niechcianym Dzieciom. Zebrano 3320 zł. Wszystkim ofiarodawcom i małżeństwom z Domowego Kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adoracji przewodniczyć będą Czciciele Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.
 7. W sobotę o godz. 10.00 w Domu Parafialnym spotkanie pielgrzymów do Medjugorje – grupa lipcowa. Serdecznie zapraszamy.
 8. W przyszłą niedzielę 11 listopada obchodzimy 100 rocznicę odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny. Po zakończonej Mszy św. wspólnie ze sztandarami i orkiestrą przejdziemy pod pomnik Pamięci Poległym i Pomordowanym za Polskę i Wolność przy ul. Paderewskiego i tam ciąg dalszy uroczystości w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
 9. W dniach od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 10. Na stołach pod chórem są wyłożone kartki na wymienianki jednorazowe za zmarłych z naszych rodzin. Wypisane ( prosimy czytelnie ) i dobrowolną ofiarą prosimy wrzucić do skarbony ustawionej pod chórem.
 11. W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki roczne za naszych zmarłych.
 12. Zapraszamy młodzież na pielgrzymkę do Dąbrówki z okazji wspomnienia bł. Karoliny oraz 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Zapisy u ks. Jarosława i na parafialnej stronie internetowej.
 13. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym .
 14. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 15. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Krystian.
 16. W Przewodniku Katolickim możemy przeczytać:

O tym, co po synodzie Kościół ma do zaproponowania młodym.

 1. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać:

Mamy prawo. To korzystajmy – rodzice mają prawo, a właściwie obowiązek decydowania, w jakim duchu będzie wychowywane ich dziecko. Jest L, Osservatore Romano – zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 1. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Halina Szplit l. 88, Zenona Szymaniak 66/ pogrzeb odbędzie się we wtorek/ - Wieczny odpoczynek…