Codzienna Adoracja  Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu, od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00 i do nabożeństwa różańcowego o godz. 17.00.  O godz. 15.00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej i nadzwyczajny miesiąc misyjny. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 17.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i dorosłych. Różaniec o godz. 18.00 poprowadzą: w poniedziałek – Czciciele Miłosierdzia Bożego, we wtorek – Koło Misyjne, w czwartek – Domowy Kościół, w sobotę – Rodzina Radia Maryja. W piątek wyjątkowo różaniec dla dzieci, młodzieży i dorosłych o godz. 17:00, nie będzie różańca o godz. 18:00.
 2. Uroczysta Msza Św. z okazji 100 – lecia szkolnictwa zawodowego w powiecie chodzieskim zostanie odprawiona w piątek 11.10.2019 r. o godz. 18.00.
 3. Trwa kurs przedmałżeński, który zawsze rozpoczyna się Mszą św. o godz. 15.00, a następnie spotkanie w auli Domu Parafialnego.
 4. Dziś na Mszy św. o godz. 11.15 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą miały poświęcone różańce.
 5. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski i przed kościołem zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
 6. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek i wtorek w godzinach od 9.00 do 12.00. Po południu będzie nieczynne. W pozostałe dni według stałego porządku.
 7. W niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy św. o godz. 17.00 procesja różańcowa ze świecami wokół kościoła. Różaniec poprowadzi wspólnota mężczyzn – „Przyjaciele Chrystusa”.
 8. Różaniec w Centrum św. Jana Pawła II przy ul. Podgórnej jest odmawiany codziennie o godz. 17.00.
 9. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu Ks. Krystian.
 10. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – NMP Różańcowej.
 11. Zapraszamy na spotkanie z Moniką i Marcinem Gomułkami, którzy prowadzą popularny kanał na youtubie pt.: „Początek Wieczności”. Będzie mowa o pięknie narzeczeństwa, rodziny i małżeństwa. Zapraszamy nie tylko młodzież i tych, którzy myślą o małżeństwie ale także tych, którzy chcą umocnić się na drodze powołania małżeńskiego. Spotkanie odbędzie się, w najbliższą niedzielę (13.10), o godz. 16:00 w auli domu parafialnego.
 12. Świetlica „Promyk dobra” wraz z parafią ogłasza konkurs na najpiękniejszy różaniec. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży. Różaniec można wykonać w dowolnej technice, a gotowe prace należy przynieść do zakrystii przed różańcem dla dzieci. Różańce oceniać będą parafianie w niedzielę 20 października na każdej Mszy Św. Wyniki ogłosimy 28 października na różańcu dla dzieci o godz. 17:00. Przewidziane są upominki dla wszystkich uczestników oraz nagroda specjalna dla zwycięscy konkursu i publikacja najpiękniejszych różańców na stronie internetowej parafii.
 13. W Przewodniku Katolickim możemy przeczytać:

- Różaniec mi spowszedniał - Moje nastawienie zmieniła niewierząca kobieta, przy łóżku umierającego ojca.

    14. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać:

- Muszę wciąż płakać Dzieci są uważane za największe ofiary wojny. Na pewno są najbardziej bezbronne wobec zła, jakie ona niesie.

    15. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Andrzej Rutkowski l. 65, Grażyna Kruszyńska l. 69, Henryk Kaczmarek l. 80. Wieczny odpoczynek…