Codzienna Adoracja  Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu, od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00. O godz. 15.00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. W tym tygodniu wymienianki za zmarłych połączone z różańcem codziennie oprócz środy i niedzieli o godz. 18.00.
 2. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 3. Siostrom Serafitkom dziękujemy za przygotowanie Balu Świętych, Ks. Jarosławowi, młodzieży z Oazy i zespołowi młodzieżowemu Ichtis za przygotowanie Nocy Świętych. Dziękujemy za przygotowanie Uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym: kapłanom obu chodzieskich parafii i gościom, siostrom zakonnym, służbie liturgicznej ołtarza, ministrantom, lektorom, p. organiście, chórowi parafialnemu, pp. kościelnym, firmie pogrzebowej Zydor opiekującej się cmentarzem, panom z CHDK za nagłośnienie, chodzieskiej policji za czuwanie nad bezpiecznym przejściem na cmentarz, wszystkim składającym ofiary na Seminarium Duchowne w Gnieźnie, wszystkim za troskę o cmentarz, o segregację śmieci, wszystkim za wszelką pomoc i dobroć serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. W poniedziałek czcimy relikwie św. Floriana, patrona Parafii i Miasta, we wtorek bł. Małgorzaty Łucji Szewczyk serafitki.
 5. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adoracji przewodniczyć będzie Rodzina Kolpinga. Serdecznie zapraszamy.
 6. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 objazd chorych z posługą sakramentalną.
 7. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu Ks. Jarosław.
 8. Spowiedź św. w naszym kościele codziennie w czasie rannych Mszy św., pół godziny przed wieczorną Mszą św., dodatkowo w piątek od godz. 17.00, w niedzielę na wszystkich Mszach św. oprócz godz. 11.15 i 15.00.
 9. Na stołach w przybudówce są wyłożone kartki na wymienianki jednorazowe za zmarłych z naszych rodzin. Wypisane / prosimy czytelnie/i dobrowolną ofiarą prosimy wrzucić do skarbony ustawionej pod chórem.
 10. W Biurze Parafialnym można zamawiać wymienianki roczne za naszych zmarłych.
 11. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 12. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek św. Karola Boromeusza (bp), w sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 13. W Przewodniku Katolickim możemy przeczytać:

- Zawsze całował chorego w czoło i pytał: „ Czy Bóg pomaga”. O profesorze Jacku Łuczaku wybitnym lekarzu, który uczył nas, jak towarzyszyć cierpiącym i przygotować się do śmierci.

 1. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać:

- Święci z misją specjalną – po co nam święci patroni, skoro Bóg sam może wszystko? Na tym polega hojność Boga: dzieli się swoją mocą z tymi, których kocha.

 1. Odszedł z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Lech Adamski l. 96 - Wieczny odpoczynek…