• slajd3
A A A

Codzienna Adoracja  Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu, od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00.   O godz. 15.00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Dziękujemy za uczestnictwo we Mszy św. i przyjęciu sakramentu chorych w Światowym Dniu Chorego 11 lutego – wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. We wtorek od godz. 15.30 w kaplicy domu parafialnego modlitewno – formacyjne spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 3. W środę po nowennie o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się walne zebranie Rodziny Kolpinga. Obecność obowiązkowa.
 4. W środę po nowennie o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie członków i sympatyków Koła Misyjnego.
 5. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 15.00 modlić się będziemy w intencji małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym. Serdecznie zapraszamy rodziców z małymi dziećmi. Po Mszy św. możliwość indywidualnego błogosławieństwa.
 6. Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji tych których kochamy. Na tej Mszy św. małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie. Będzie to uroczyste zakończenie Chodzieskiego Tygodnia Małżeństw. Małżonków ich rodziny i przyjaciół serdecznie zapraszamy.
 7. Dzisiaj rozpoczynają się w naszej parafii katechezy neokatechumenalne. Pierwsza katecheza dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 w kościele. Wszystkich zainteresowanych młodszych i starszych serdecznie zapraszamy.
 8. 1 marca br., Mszą św. o godz. 16.00 w parafii Nawiedzenia NMP, rozpoczną się katechezy dla narzeczonych. Wszystkich, którzy zgłosili się poprzez stronę kurialną, serdecznie zapraszamy.
 9. W piątek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św.
 10. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu Ks. Jarosław.
 11. Zapraszamy do udziału w weekendzie dla małżeństw i par w związkach bez przeszkód do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, w dniach od 6 do 8 marca br., w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Gnieźnie. Weekend organizowany jest przez Stowarzyszenie „ Spotkania Małżeńskie”. Kontakt na stronie internetowej: spotkaniamalzenskie.pl oraz na wywieszonym plakacie i ulotkach.
 12. W dniach od 6 do 8 marca br. Siostry Serafitki zapraszają dziewczęta od 14 roku życia na weekendowe rekolekcje , które odbędą się w naszej parafii. Więcej informacji u S. Sylwii i na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 13. Organizatorzy koncertu zespołu „ Wyrwani z niewoli” dziękują za naszym pośrednictwem: proboszczom obu chodzieskich parafii wraz z księżmi wikariuszami oraz Chodzieskiemu Domowi Kultury za udostępnienie Sali, a także wszystkim, którzy uczestniczyli w koncercie. Bóg zapłać.
 14. Stowarzyszenie Integracyjne na rzecz osób niepełnosprawnych zaprasza na darmowe warsztaty języka migowego, które odbędą się 21 lutego br., I grupa od godz. 15.20, II grupa od godz. 17.20, w dziennym domu seniora „ Wigor” przy ul. Dworcowej w Chodzieży.
 15. W związku z rosnącymi kosztami śmieci i wywozu śmieci cmentarnych – infrastruktura cmentarna, która jest przeznaczona również na utrzymanie cmentarza zostaje podniesiona o 100 zł brutto . Bardzo prosimy o segregację śmieci i ograniczenie sztucznych kwiatów i ozdób oraz zniczy. 
 16. W Przewodniku katolickim możemy przeczytać: Kościół stawia na przejrzystość. O tym, dlaczego sądy kościelne nie będą mogły stosować tajemnicy papieskiej.
 17. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać : Mówiłam do niego Ojcze – S. Bogdana Łasocha opiekowała się bł. ks. Michałem Sopoćką aż do śmierci…
 18. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Monika Zbińska l. 34, Andrzej Dombka l. 66 - Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook