• slajd3
A A A

Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00, w Środę Popielcową po Mszy św. o godz. 10.00 do 17.00.  O godz. 15.00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Trwają katechezy Nowej Ewangelizacji, zapraszamy w poniedziałki i czwartki o godz. 19.15 do auli Domu Parafialnego.
 2. We wtorek po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym spotkanie pielgrzymów pp. Mariana i Zbigniewa.
 3. W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. połączone z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawione o godz. 00, 8.30, 10.00, 17.00 i 18.30. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, od którego nie ma żadnej dyspensy.
 4. Podczas Wielkiego Postu zachęcamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych o godz. 18.00 i dla młodzieży w tym przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 19.15.
 5. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00.
 6. Od Środy do I Niedzieli Wielkiego Postu trwają Kwartalne dni modlitw o ducha pokuty. Jest to czas przebłagania za grzechy, zwłaszcza pijaństwa, a także czas podejmowania ofiar w intencji nawrócenia grzeszników.
 7. Spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych odbędzie się w poniedziałek i wtorek 2 i 3 marca o godz. 18.00 w auli Domu Parafialnego. Serdecznie zapraszamy.
 8. Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień modlitw o trzeźwość narodu.
 9. 1 marca br., Mszą św. o godz. 16.00 w parafii Nawiedzenia NMP, rozpoczną się katechezy dla narzeczonych. Wszystkich, którzy zgłosili się poprzez stronę kurialną, serdecznie zapraszamy.
 10. W czwartek biuro parafialne będzie nieczynne.
 11. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy od II Niedzieli Wielkiego Postu. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
 12. W piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
 13. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu Ks. Paweł.
 14. Zapraszamy do udziału w weekendzie dla małżeństw i par w związkach bez przeszkód do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, w dniach od 6 do 8 marca br., w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Gnieźnie. Weekend organizowany jest przez Stowarzyszenie „Spotkania Małżeńskie”. Kontakt na stronie internetowej: spotkaniamalzenskie.pl oraz na wywieszonym plakacie i ulotkach.
 15. W dniach od 6 do 8 marca br. Siostry Serafitki zapraszają dziewczęta od 14 roku życia na weekendowe rekolekcje, które odbędą się w naszej parafii. Więcej informacji u S. Sylwii i na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 16. Dary Caritas dla mieszkańców Chodzieży będą wydawane w parafii Nawiedzenia NMP w następujących terminach: we wtorek 25 lutego w godz. od 13.00 do 16.00 nazwiska od A do K i w czwartek 27 lutego od godz. 12.00 do 16.00 nazwiska zaczynające się na literę L do końca. Warunkiem otrzymania darów jest posiadanie skierowania z MOPS.
 17. Dodatkowe szkolenie dla fotografów odbędzie się 11 marca. Szczegóły na stronie archidiecezja.pl.
 18. Od 28 lutego w kinach można oglądać piękny film o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa. Film Najświętsze Serce rozpoczyna się historią objawień, jakich doświadczyła św. Małgorzata Maria Alacoque i dwunastoma obietnicami złożonymi przez Pana Jezusa tym, którzy czcić będą Jego Serce. Kult Najświętszego Serca Pana Jezusa ma w Polsce, a szczególnie w polskich rodzinach, piękną tradycję. Nasza Ojczyzna została też oddana Sercu Jezusowemu 100 lat temu, gdy bolszewicy stali u bram Warszawy. Być może i w naszym kinie ten film będzie wyświetlany. Jeżeli tak to zachęcamy do obejrzenia.
 19. W Przewodniku katolickim możemy przeczytać: o tym, jak nie zgubić się w konsumpcyjnym świecie. Piszemy o ascezie i umiarkowaniu, bez których niemożliwe jest zachowanie wewnętrznego porządku. Jest modlitewnik 5 minut z Bogiem.
 20. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać : Już się w tej chorobie znalazłem – o sile woli, dzieciństwie i krzyżu opowiada prof. Marian Zembala.
 21. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Eleonora Szafrańska l. 89, Zofia Przewoźna l. 85, Kazimierz Swosiński l. 89 - Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook