• slajd3
A A A

Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu, od poniedziałku  do piątku. Początek po Mszy św. o godz. 8.00 do nabożeństwa majowego. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Przypominamy o zachowaniu w kościele 2 metrowego odstępu oraz uczestniczymy w nabożeństwach w maseczkach osłaniających usta i nos.
 2. W poniedziałek przypada drugi dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego - Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i 18.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota neokatechumenalna. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Jak zawsze w I piątek okazja do Komunii św. co 20 minut. Objazd chorych z posługą sakramentalną przedwakacyjną w sobotę od godz. 8.30.
 4. W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, które ustanowił papież Benedykt XVI. Dla wiernych świeckich jest to okazja nad znaczeniem kapłaństwa służebnego i wspierania kapłanów w prowadzeniu ludzi do Chrystusa. Dla kapłanów to zachęta do medytacji nad kapłaństwem Pana Jezusa.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które będą odprawiane w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty o godz. 18.00
 6. W najbliższą sobotę 6 czerwca na Mszy św. o godz. 14.00 i 15.00 grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci i ich najbliższych w czwartek o godz. 17.00.  
 7. Ze względu na zniesienie limitu uczestnictwa w nabożeństwach w kościele są jeszcze w czerwcu wolne terminy I Komunii św.
 8. W sobotę po wieczornej Mszy św. katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 Ks. neoprezbiter Jakub Siutkowski odprawi Mszę św. w naszym kościele . Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Biuro parafialne będzie czynne od poniedziałku do piątku według normalnego planu. Ks. Proboszcz przyjmuje w środę.
 11. W poniedziałek przypada Dzień Dziecka – otoczmy wszystkie Dzieci serdeczną modlitwą, wypraszając dla nich Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
 12. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy – niedziela ta kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 13. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 jest wolna intencja mszalna.
 14. W przyszłą niedzielę przypada 6 rocznica ingresu abp. Wojciecha Polaka do Katedry Gnieźnieńskiej. Pamiętajmy o Księdzu Prymasie w naszych modlitwach.
 15. Dzisiaj w parafii Nawiedzenia NMP przypada odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.30.
 16. W przyszłą niedzielę przypada I niedziela miesiąca, ofiary zbierane w kościele będą przeznaczone na prace remontowe i gospodarcze. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii również na konto parafialne, a także na daninę diecezjalną. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Został zrobiony nowy komplet mebli do biura parafialnego. Koszt 3700 zł.
 17. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Krystian.
 18. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 19. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Mieczysław Stelter l. 72, Tadeusz Smoliński l. 58, Janusz Gardiasz l. 54, ks. Robert Kmieciak l. 53 były wikariusz w naszej parafii, pogrzeb odbył się na cmentarzu w Wolsztynie. - Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook