Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku. Początek  po Mszy św. o godz. 7.00. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Przypominamy o wynikającym z prawa nakazie zakrywania ust i nosa przez wiernych uczestniczących w liturgiach.
 2. W poniedziałek o godz. 10.30 Msza św. pogrzebowa za śp. Siostrę Benignę, która przez wiele lat pracowała w biurze parafialnym, wieloletnia przełożona domów zakonnych przy ul. Ujskiej i Kościelnej. Bardzo zasłużona dla Chodzieży i całej naszej wspólnoty parafialnej. Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 12.00.
 3. W dzisiejszą niedzielę odpowiadając na apel Księży Biskupów modlimy się za poszkodowanych w Bejrucie i przed kościołem są zbierane ofiary do puszek, jako nasza materialna pomoc dla wszystkich poszkodowanych.
 4. W środę przypada 6 rocznica śmierci ks. seniora Alfreda Reformata. Pamiętajmy o zmarłym kapłanie w naszych modlitwach.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 nastąpi poświęcenie i odsłonięcie tablicy upamiętniającej starszego chorążego sztabowego Mirosława Łuckiego, który pochodzi z naszej parafii. W nocy z 23 na 24 sierpnia 2013 podczas operacji antyterrorystycznej zginął w Afganistanie.
 6. Okazja do spowiedzi św. codziennie w czasie rannej Mszy św., pół godziny przed Mszą św. wieczorną oraz w piątek o godz. 17.00.
 7. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek św. Jacka ( pr.), we wtorek bł. Sancji Szymkowiak (dz), w czwartek św. Bernarda ( op. i dK), w piątek św. Piusa X (pap.), w sobotę NMP. Królowej.
 8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii i daninę diecezjalną. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Romuald.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny, Wpis i L,Oservattore Romano.
 11. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Eugenia Bieniaś l. 87, S. Benigna / pogrzeb odbędzie się w poniedziałek/, Helena Wiśniewska l. 90/ pogrzeb odbędzie się w poniedziałek/, Tadeusz Walensiak l. 72/ pogrzeb odbędzie się w Rogoźnie - Wieczny odpoczynek…