Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku. Początek po Mszy św. o godz. 8.00. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Przypominamy o zakładaniu maseczek i dezynfekcji rąk przy wchodzeniu do kościoła i uczestniczeniu w liturgii.
 2. Młodzież z klas ósmych pragnąca przystąpić do sakramentu bierzmowania może do końca września odbierać w zakrystii deklaracje dla kandydatów. Wypełnione deklaracje należy przynieść na pierwsze spotkanie, którego termin zostanie ogłoszony.
 3. Okazja do spowiedzi św. codziennie w czasie rannej Mszy św., pół godziny przed Mszą św. wieczorną oraz w piątek o godz. 17.00.
 4. Od wtorku 22 do piątku 25 września o godz. 18.30, w auli Domu Parafialnego, prosimy, aby rodzice zgłosili swoje dziecko do I Komunii św. w naszej parafii i wypełnili stosowną deklarację. Termin spotkania prosimy dostosować do swoich możliwości czasowych. Prosimy rodziców lub opiekunów prawnych dziecka. Serdecznie zapraszamy.
 5. Od poniedziałku w godzinach urzędowania biura parafialnego będą przyjmowane intencje mszalne na pierwsze półrocze 2021 roku.
 6. Trwają katechezy przedmałżeńskie w naszej parafii. Początek Mszą św. o godz. 15.00, a następnie spotkanie w auli Domu Parafialnego.
 7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii i daninę diecezjalną. Serdeczne Bóg zapłać.
 8. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Krystian.
 9. 3 października dzień skupienia dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci w Górce Klasztornej. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 7.30. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt 15 zł.
 10. Żywy Różaniec Kobiet i Mężczyzn organizuje wyjazd na dzień skupienia do klasztoru OO. Paulinów w Wągrowcu, w sobotę 10 października br., wyjazd z parkingu przy kościele, zapisy w biurze parafialnym. Koszt 15 zł.
 11. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje – warsztaty komunikacji i budowania relacji dedykowane dla małżeństw oraz par nie mających przeszkód do zawarcia sakramentu małżeństwa. Weekend odbędzie się w dniach od 2 do 4 października w Centrum Edukacyjno Formacyjnym w Gnieźnie. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, by uczestnicy czuli się bezpiecznie. Szczegóły na stronie internetowej: spotkaniamalzenskie.pl . Kontakt znajduje się również na plakacie i ulotkach.
 12. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Święto św. Mateusza, ap, i ew; w środę św. O. Pio,
 13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki , Gość Niedzielny, Wpis i L,Oservattore Romano.
 14. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Krystyna Ostynowicz l. 86, Hanna Nagórna l. 64, Mirosław Szychta l. 66, Czesław Jaroch l. 68, Jan Zieliński l. 67 - Wieczny odpoczynek…