Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku. Początek po Mszy św. o godz. 8.00. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Przypominamy o zakładaniu maseczek i dezynfekcji rąk przy wchodzeniu do kościoła i uczestniczeniu w liturgii.
 2. W czwartek 1 października rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki o godz. 17.00 dla dzieci i o godz. 18.00 dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i dorosłych. Różaniec o godz. 18.00 poprowadzą w tym tygodniu: w czwartek Rodzina Radia Maryja, w piątek Apostolstwo Dobrej Śmierci i w sobotę o godz. 18.00 Neokatechumenat.
 3. W czwartek na nabożeństwie różańcowym o godz. 17.00 dzieci I Komunijne będą miały poświęcone różańce. Zapraszamy z rodzicami.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adoracji przewodniczyć będzie Żywy Różaniec Kobiet i Mężczyzn. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00, co 20 minut Komunia św., także po różańcu o godz. 17.00. W sobotę objazd chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
 5. W czwartek 1 października na Mszy św. o godz. 8.00 poświęcimy róże przy relikwiach św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zapraszamy wszystkich chętnych o przyniesienie róż do poświęcenia.
 6. W sobotę po wieczornej Mszy św. katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 7. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary zbierane w kościele będą przeznaczone na prace remontowe i gospodarcze. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 7060 złotych. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. W ostatnim czasie został odnowiony cały parkan przy kościele od strony ulicy koszt 4800 zł.
 8. W godzinach urzędowania biura parafialnego są przyjmowane intencje mszalne na pierwsze półrocze 2021 roku.
 9. We wtorek warsztaty metodyczne dla katechetów prowadzone przez wydział katechetyczny Kurii Metropolitalnej.
 10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii i daninę diecezjalną. Serdeczne Bóg zapłać.
 11. Zapraszamy rodziców dzieci I Komunijnych na spotkanie do kościoła we wtorek 6 października o godz. 18.30.
 12. W środę 35 urodziny obchodzi ks. Jarosław, któremu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień życia. Polecamy Czcigodnego Jubilata modlitewnej pamięci Drogich Parafian. Ad multos annos!
 13. Wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy za tydzień w niedzielę 4 października na Mszę św. o godz. 11.15. Po Mszy św. krótkie spotkanie w domu parafialnym wspólnie z rodzicami. Zapraszamy.
 14. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Romuald.
 15. 3 października dzień skupienia dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci w Górce Klasztornej. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 7.30. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt 15 zł.
 16. Żywy Różaniec Kobiet i Mężczyzn organizuje wyjazd na dzień skupienia do klasztoru OO. Paulinów w Wągrowcu, w sobotę 10 października br., wyjazd z parkingu przy kościele, zapisy w biurze parafialnym. Koszt 15 zł.
 17. Z okazji XX Dnia Papieskiego, zapraszamy na koncert „ Totus Tuus” naszego parafialnego młodzieżowego zespołu ICHTYS. Koncert odbędzie się w naszym kościele, 11 października o godz. 17.35. Serdecznie zapraszamy.
 18. Dziękujemy Urzędowi Miasta za pomoc w naprawie zewnętrznego podświetlenia kościoła. Serdecznie dziękujemy Bóg zapłać.
 19. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek św. Wacława(m),we wtorek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę św. Hieronima (p, dK)w czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus (dz, dK), patronki misji, w piątek Świętych Aniołów Stróżów.
 20. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki , Gość Niedzielny, Wpis i L,Oservattore Romano.
 21. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Małgorzata Opara l. 75, Łucja Poznańska l. 95, Władysław Kuzia l. 79 - Wieczny odpoczynek…