Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku. Początek po Mszy św. o godz. 8.00. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki o godz. 17.00 dla dzieci i o godz. 18.00 dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i dorosłych. Różaniec o godz. 18.00 poprowadzą w tym tygodniu: w poniedziałek Domowy Kościół, we wtorek Czciciele Miłosierdzia Bożego, w czwartek Koło Misyjne, w piątek młodzież oazowa  i w sobotę o godz. 18.00 Rodzina Kolpinga. Wszystkich starszych i chorych zachęcamy do odmawiania różańca w swoich domach.
 2. W Centrum św. Jana Pawła II przy ul. Podgórnej różaniec codziennie o godz. 17.00.
 3. We wtorek o godz. 15.30 w kaplicy Domu Parafialnego modlitewno – formacyjne spotkanie Czcicieli Radia Maryja.
 4. W godzinach urzędowania biura parafialnego są przyjmowane intencje mszalne na pierwsze półrocze 2021 roku.
 5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii i daninę diecezjalną. Serdeczne Bóg zapłać.
 6. Zapraszamy rodziców dzieci I Komunijnych na spotkanie do kościoła we wtorek 6 października o godz. 18.30.
 7. Wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 11.15. Po Mszy św. krótkie spotkanie w domu parafialnym wspólnie z rodzicami. Zapraszamy.
 8. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Jarosław.
 9. Wyjazd Członków Żywego Różańca na Dzień Skupienia do Wągrowca został przez organizatorów odwołany. Wpłacone pieniądze można odbierać w biurze parafialnym.
 10. Z okazji XX Dnia Papieskiego, zapraszamy na koncert „ Totus Tuus” naszego parafialnego młodzieżowego zespołu ICHTYS. Koncert odbędzie się w naszym kościele, w niedzielę 11 października o godz. 17.35. Serdecznie zapraszamy. Z okazji Dnia Papieskiego przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin..
 11. Zachęcamy wszystkich Drogich Parafian do troski o wzrost duchowy naszych rodzin poprzez udział we Mszy św. niedzielnej, a także w nabożeństwach w ciągu tygodnia.
 12. Dziękujemy za ofiary złożone na poszkodowanych na wyspie Lesbos w kwocie 3060 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 13. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek św. Faustyny Kowalskiej (z), w środę NMP Różańcowej.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki , Gość Niedzielny, Wpis i L,Oservattore Romano.
 15. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Katarzyna Grochowalska l. 50, Zofia Pawlicka l. 85, Daniel Nawrocki l. 44, Jerzy Szmyt l. 68 - Wieczny odpoczynek…