Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątku. Początek Adoracji przed Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz.15.00.

 1. Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem władz państwowych w naszym kościele może uczestniczyć w nabożeństwach 1 osoba na 7 metrów kwadratowych czyli 91 osób. Przypominamy również o zasłanianiu ust i nosa podczas pobytu w kościele. Dezynfekcji rąk.
 2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki o godz. 17.00 dla dzieci i o godz. 18.00 dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i dorosłych. Różaniec o godz. 18.00 poprowadzą w tym tygodniu: w poniedziałek Rodzina Kolpinga, we wtorek Siostry Serafitki, w czwartek Neokatechumenat, w piątek Czciciele Miłosierdzia Bożego  i w sobotę o godz. 18.00 Żywy Różaniec Kobiet i Mężczyzn . Wszystkich starszych i chorych zachęcamy do odmawiania różańca w swoich domach.
 3. W Centrum św. Jana Pawła II przy ul. Podgórnej różaniec codziennie o godz. 17.00.
 4. W przyszłą niedzielę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.15 , 12.30 i 19.00. Msze św. tylko w kościele, ze względu na sytuację nie organizujemy żadnych uroczystości na cmentarzu. Prosimy wiernych, aby przychodzili na cmentarz w pierwszych ośmiu dniach listopada. Po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele modlitwy za zmarłych.
 5. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Natomiast 1 i 2 listopada można zyskać odpust zupełny dla jednej duszy zmarłej za nawiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
 6. Prosimy o ograniczenie ilości śmieci na cmentarzu i segregację śmieci.
 7. W godzinach urzędowania biura parafialnego są przyjmowane intencje mszalne na pierwsze półrocze 2021 roku.
 8. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek w stałych godzinach urzędowania.
 9. Ksiądz Proboszcz przyjmuje w środę w stałych godzinach.
 10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii i daninę diecezjalną. Serdeczne Bóg zapłać.
 11. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu ks. Jarosław.
 12. Okazja do spowiedzi św. w piątek o godz. 16.30.
 13. Wymienianki roczne za zmarłych można zamawiać w biurze parafialnym.
 14. Na stołach w przybudówce są wyłożone kartki na wymienianki jednorazowe za zmarłych, wypisane ( prosimy czytelnie) można wrzucać do skarbony ustawionej pod chórem.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki , Gość Niedzielny, Wpis i L,Oservattore Romano.
 16. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Andrzej Poznański l. 68, Krystian Frankowski l. 83, ks. biskup Bogdan Wojtuś l. 83/ wielokrotnie posługujący w naszej parafii/  - Wieczny odpoczynek…