Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku. Początek Adoracji  Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz.15.00

 1. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu do środy według normalnego porządku. W czwartek od godz. 9.00 do 12.00.
 2. W czwartek kończymy Rok Pański 2020. O godz. 17.00 Msza św. dziękczynna z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
 3. W związku z wprowadzonym limitem wiernych w kościołach, u nas są 43. Ze względu na sytuację będziemy zmuszeni do liczenia wiernych wchodzących do kościoła, w na zakończenie roku, w Nowy Rok oraz w niedzielę. Prosimy, aby wierni  wchodzili do kościoła przez zakrystię. Prosimy o przyjęcie tych decyzji ze zrozumieniem.
 4. W piątek Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.
 5. W piątek przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. w czasie Mszy św. W sobotę przypada I sobota miesiąca. W czasie epidemii nie odwiedzamy chorych z sakramentami św. po domach.
 6. W tym tygodniu rozpoczynamy kolędowe Msze św. w intencji mieszkańców poszczególnych bloków lub ulic. I tak w poniedziałek 28 grudnia o godz. 18.30 w intencji mieszkańców ul. Ks. Ignacego Czechowskiego 3,4 i 6, we wtorek 29 grudnia o godz. 18.30 w intencji mieszkańców ulicy Składowej 2 A, B i C. Zapraszamy tylko delegacje ponieważ w dalszym ciągu obowiązują limity do których jesteśmy zobowiązani.
 7. Za wszystkie ofiary składane w czasie Mszy św. kolędowej oraz te wpłacane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Składka zbierana w kościele będzie przeznaczona na cele gospodarcze i remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 4610 złotych. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 9. Liturgiczna Służba Ołtarza i scholka dziecięca składają podziękowanie wszystkim, którzy zakupili sianko na stół wigilijny. Zebrano 1200,58 zł. na organizację letniego wyjazdu Bóg zapłać.
 10. Wymienianki roczne za zmarłych można zamawiać w biurze parafialnym.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki, Wpis i L,Oservattore Romano.
 12. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Henryk Bohdanowicz l. 75, Bernard Śpiewak l. 81, Marian Borkowski l. 97, Stanisław Przybył l. 85/ pogrzeb odbędzie się we wtorek/, Krystyna Burzyńska l. 89, Bożena Niemira l. 85/ oba pogrzeby odbędą się w poniedziałek/ - Wieczny odpoczynek…