slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 24 - 30 sierpnia 2020

Poniedziałek

24

 sierpnia

Święto św.       Bartłomieja

7.00

O łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Barbary

7.00

+ Jan Janowski – od firmy pogrzebowej „Zydor”

18.30

+ Józef Martyński

18.30

+ Łucja Nowak w 1. r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo

Wtorek

25

 sierpnia

7.00

+ Maria Kajda – od Anieli Puślednik z synami

7.00

+ Eugenia Bieniaś – od firmy pogrzebowej „Zydor”

18.30

+ Maria, Franciszek, Stefan Małeccy

18.30

+ Kazimierz Borowczyk i zm. z obu stron

Środa

26

 sierpnia

Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00

+ Teresa Jankowska i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ s. Benigna – od nauczycieli ze świetlicy Promyk Dobra

18.30

Z ok. rocz. ślubu Krystyny i Andrzeja z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki

O zdrowie dla Bogumiła (m), Bartłomieja i Jacka

+ Władysława (k) Fifer – od całej rodziny

+ Janina Kałużna w 13 rocz. śm. i zm. z rodziny

+ Grażyna Kucik – od męża z dziećmi

+ Helena i Robert Mazela

+ Katarzyna Pozorska – od syna Michała i Magdy

+ Maria Kajda – od sióstr

+ Leszek Kotewa – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Andrzej Szefer – od rodzin Kutz i Szcześniak

+ Stanisława (k) Kowalewska

+ Regina Matuszak – od córki Ireny

+ Władysława (k) Fifer z prośbą o Boże Miłosierdzie
i radość nieba – od Krystyny z rodziną

+ Leon Łochowicz w 22 rocz. śm.

+ Edmund Małecki – od rodziny Łochowicz

Czwartek

27

sierpnia

Św. Moniki

7.00

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla s. Franciszki z ok. 50. rocz. ur.

7.00

+ Kazimierz Trzebny w 10. r. śm. i zm. z obu stron

18.30

O Boże błog., op. Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Oliwii z okazji ur.

18.30

+ Janina, Maria, Adam, Florian Maciejewscy w kolejne rocz. śm. – od Wandy i Genowefy z rodzinami

Piątek

28

sierpnia

Św. Augustyna

7.00

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla s. Augustyny
z okazji im.

7.00

+ Michał Błoński – od żony i syna

18.30

+ Maria, Stefan, Kazimierz i  zm. z rodziny

18.30

+ Barbara Górzna

Sobota

29

sierpnia

Męcz. św. Jana Chrzciciela

7.00

+ Janina Bochenek

7.00

+ Eugeniusz Nowak w 5. rocz. śm.

18.30

+ Bronisław Drost w 2. rocz. śm. – od żony i córki
z rodziną

18.30

+ Regina w 9. rocz. śm., Agnieszka, Paweł, Andrzej Czarnolewscy, Marianna i Franciszek Kłoczko, Marian Koniec

 Niedziela

30

sierpnia

XXII Niedziela zwykła

7.00

+ Klara, Wodzisław, Tadeusz i Krzysztof Ganske

8.30

+ Bronisław, Klara, Alojzy Jaremba

10.00

+ ks. Antoni Kutz w 17. rocz. śm.

11.15

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Marcina z okazji
1. rocz. ur. – od rodziców i rodzeństwa

12.30

 

20.00

+ Regina Lubawa

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook