slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 14 - 20 września 2020

Poniedziałek

14

 września

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 14. Msza św. greg.

7.00

+ Barbara i zm. z rodz.

8.00

+ Krystyna Filipowska – od sąsiadów z ul. Łukasiewicza 4

18.30

+ Danuta Strugała

18.30

+ Stanisława (k) w r. śm., Józef, Felicja Makowscy i zm. z rodz.

Wtorek

15

 września

Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 15. Msza św. greg.

7.00

+ Teresa Broda-Wypyszyńska w 1. r. śm.

8.00

+ Aleksandra (k) Kowalczyk

18.30

+ Maria Masternak – od siostrzenicy Teresy z rodziną

18.30

+ Tomasz Kośnikowski – od chrześniaka Sławka

Środa

16

 września

św. Korneliusza (pa, m) i Cypriana (bp, m)

7.00

+ Zenon Tecław w 15. r. śm., zm. z rodz. Tecławów i Hołubowskich

7.00

+ s. Benigna – od Leokadii

8.00

+ Teresa Jankowska – od siostry Danuty

17.00

+ Barbara Szulc – od siostry Haliny z mężem i dziećmi

18.30

+ Maria Konitz i zm. z rodz. Brzezińskich

+ Kazimiera Wawrzyniak – 16. Msza św. greg.

+ Krystyna Nowak i Helena Ptaszyńska oraz zm. z rodz. Nowaków i Ptaszyńskich – od dzieci i wnuków

+ zm. z rodz. Dominikowskch, Klimków i Galińskich

+ Helena Wiśniewska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Kazimierz Krótki – od siostry Jadwigi z synami

+ Władysława (k) Fifer – od wnuka Mirosława i synowej Joanny z rodzinami

+ Marek Romaszewski – od córek i rodziny

+ Anna Misiurna – od Dionizji i Róży z rodziną

+ Adam Górecki – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Helena Białkowska – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Franciszek Mostaler – od żony i dzieci

+ Gertruda Kosicka – od Moniki z rodziną

 

Czwartek

17

września

7.00

+ Jarosław Giecołd z ok. ur. – od rodziny

7.00

+ Stefania, Stefan Partyka

8.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 17. Msza św. greg.

18.30

O Boże bł. dla Stanisławy Tuszyńskiej z ok. 90. ur.

18.30

+ Jacek Kamiński – od wujka Zbyszka z żoną

Piątek

18

września

Święto św. Stanisława Kostki (z), patrona Polski

7.00

+ s. Benigna – od Sióstr Serafitek z ul. Ujskiej

7.00

+ Helena Wiśniewska – od sąsiadów z ul. Chopina

8.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 18. Msza św. greg.

18.30

+ Longin w 9. r. śm., Jan, Waldemar Czarneccy, Christina Ziegler

18.30

+ Wojciech Frankowski w 9. r. śm. i rodzice z obu stron

Sobota

19

września

 

7.00

Z ok. 50. r. ślubu Ireny i Stanisława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 19. Msza św. greg.

8.00

+ Gertruda, Bolesław Warnke, Mikołaj Grams, Waleria, Franciszek Chojnaccy

13.00

I Komunia św.

18.30

Z podz. za otrzymane łaski i bł. dla Ewy, Andrzeja, dzieci i wnuków z rodzinami

18.30

+ Krzysztof Szymański, Zofia i Zbigniew Bugajscy

 Niedziela

20

września

XXV Niedziela zwykła

7.00

+ Franciszek w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Michał i Stefan Kot

10.00

+ Stefan w r. śm. i Kazimiera Kaczmarek i zm. z rodz.

11.15

Z ok. 14. ur. Jakuba Matysiaka o Boże bł., zdrowie i dobre wyniki w nauce – od mamy i babci

12.30

+ Dorota i Stefania Juś

15.00

W 10. r. ślubu Katarzyny i Marcina z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże bł., łaskę zdrowia i opiekę MB na nadchodzące lata

W 40. ur. Pawła z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę MB i o bł. Boże dla rodziny

O Boże bł. dla Ireny

+ Franciszek, Marianna i Franciszek Kowandy, Agnieszka i Michał Nowiccy

+ Kazimiera, Władysław, Wiesław i Zygmunt Rozmiarek

+ Kazimierz Czarnecki – od wnuczek Ani i Marysi

+ Kazimiera Wawrzyniak – 20. Msza św. greg.

+ Maria Munc w 4. r. śm. – od dzieci

+ Arkadiusz Strzałkowski w 9. r. śm. – od żony z dziećmi

+ Czesław Mazurkiewicz – od wnuka Patryka z żoną

+ Michał Szudera – od przyjaciółki Lidki

+ Helena Serdecka – od Ewy z Mariuszem

+ Maria Kajda – od rodziny Łachów

+ Zbigniew Najda – od rodziny

+ Zdzisław Janiak w 19. r. śm. – od żony i córek z rodzinami

+ Stefan Pasławski – od Włodzimierza z rodziną i rodziny Kubisiów

+ Maria Dyguła w 1. r. śm. – od męża i córki z rodziną

+ Marian Cieszyński – od brata Józka z rodziną

+ Adam Górecki – od córki Elżbiety z Piotrem i dziećmi

+ Alicja Wiśniewska – od bratowej Marii z rodziną

17.00

+ Paweł Mielczarek z ok. ur. – od żony z córką

19.00

+ Józef w 5. r. śm., Janina Mąka i zm. rodzice z obu stron – od córki Danuty z rodziną

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook