slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 28 września – 4 października 2020

Poniedziałek

28

 września

św. Wacława (m)

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 28. Msza św. greg.

7.00

+ Marian Cieszyński – od chrześniaka Kamila z Magdaleną

8.00

+ Wacław Kajda

18.30

+ Anna Flitta w 7. r. śm., Zofia, Paweł, Antoni, Aleksander Flitta, Kazimiera i Jerzy Wylegała, Karolina, Zofia, Antoni Matusewicz, ks. Ryszard Łaszcz

18.30

+ Regina Lubawa i Lidia Fatla

Wtorek

29

 września

Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafaela

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 29. Msza św. greg.

7.00

+ Jan Zygmanowski – od żony

8.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Barbary z ok. 70. r. ur. – od V Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Michał Maciołek

18.30

+ Lidia Mąka w 25. r. śm., Stanisław Mąka, Michał i Jadwiga Springer

Środa

30

 września

św. Hieronima (p, dK)

7.00

+ Leszek Kotewa – od Wspólnoty Neokatechumenalnej

7.00

+ Józef, Stanisława (k) Smardz, Henryk, Irena Golczyk i zm. z rodz. Cimoszko i Fabiszewskich – od Doroty i Waldemara

8.00

+ Teresa Jankowska – od brata Mieczysława

17.00

+ Kazimierz Nowaczyk w 7. r. śm., zm. rodzice i teściowie

18.30

O Boże bł., potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla Łucji Łochowicz w 80. r. ur.

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Agnieszki z ok. 18. ur.

O Boże bł. i opiekę MB dla p. Teresy Czeczot

+ Łucja Kucik w 3. r. śm. – od Małgorzaty i Bogusława

+ Kazimiera Wawrzyniak – 30. Msza św. greg.

+ Maria i Czesław Strojwąs w 2. r. śm. – od córki Wiesławy z rodziną

+ Marian Podsadny

+ Maria Kajda – od Szkoły Słowa Bożego

+ Marek Romaszewski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jan Zygmanowski – od siostry Wandy Szymkowiak z rodziną

+ Marian Cieszyński – od kolegi Karola

+ Helena Białkowska – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Hanna Nagórna – od syna Daniela

+ Marek Dubert w 3. r. śm. – od żony, córki i wnuczki

+ Władysław Kuzia – od syna Andrzeja z rodziną

+ Weronika Karetko – od Gertrudy z dziećmi

Czwartek

01

października

św. Teresy od Dzieciątka Jezus (dz, dK), patronki misji

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o łaskę nieba dla zm. kapłanów

7.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Teresy Czeczott w dniu im.

8.00

O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla p. Teresy – od Moniki z Elą

8.00

W int. wspólnoty szkolno-przedszkolnej z ok. wspomnienia św. Teresy od Dzieciątka Jezus

18.30

+ Krystyna Matkowska w 19. r. śm.

18.30

+ Marian Przybylski i zm. rodzeństwo

Piątek

02

października

Świętych Aniołów Stróżów

7.00

O Boże bł., dary DŚ, opiekę MB i św. Tereski dla p. Teresy z ok. im.

7.00

+ Halina Olejniczak w 30. r. śm. – od córki Aleksandry

8.00

+ Teresa Jankowska z ok. im.

18.30

+ Bogdan i Piotr Spissowie oraz zm. rodzice

18.30

+ Jan Barczyk w 20. r. śm., Stanisława (k) Barczyk i Dariusz Szepielak i zm. z rodz.

Sobota

03

października

 

7.00

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Teresy z ok. 70. ur. – od Ireny, Uli, Janki i Danusi

7.00

+ Teresa, Edmund, Krzysztof Burzyńscy

8.00

+ Irena, Czesław i Jerzy

18.30

+ Halina Nowak i zm. z rodz.

18.30

+ Małgorzata Sułek w 4. r. śm. – od rodziców

 Niedziela

04

października

XXVII Niedziela zwykła

7.00

+ Elżbieta, Franciszek Dziekan, Teresa, Franciszek Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Jan w 17. r. śm., Danuta w 10. r. śm., Sławomir w 9. r. śm. Łukaszewscy – od Reni z rodziną

10.00

+ Janina, Michał, Zenon, Leokadia i Stanisław oraz zm. z obu stron

11.15

+ Wacław, Helena, Bronisława (k), Janina i Leokadia Gładych i zm. z rodz. Gładych i Tomaszewskich

12.30

+ Krystyna Radke w 8. r. śm., Zofia, Janina, Maria i zm. z rodz.

15.00

Z ok. 70. ur. Teresy z podz. za wszystkie otrzymane łaski, bł. Boze, opiekę MB Nieust. Pomocy, z prośbą o miłosierdzie, bł. i opiekę Boga i M Najśw., dary DŚ i wstawiennictwo Patronki, św. Teresy i Anioła Stróża

Z ok. 10. r. ślubu  Agnieszki i Grzegorza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

W 39. r. ślubu Krystyny i Eugeniusza z podz. za odebrane łaski, z prośbą o opiekę M Najśw. dla całej rodziny

W int. Edyty, Marii, Eweliny, Kamili, Dominiki i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, z przeproszeniem za grzechy z całego życia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii

O bł. Boże, opiekę MB i zdrowie na dalsze lata życia dla p. Teresy Czeczot – od Zofii Farfurowskiej

+ Roman i Edward Kwiatkowscy, Stefan i Halina Sygneccy, Michał i Stefan Kot, Anna Fredrich

+ Monika Zbińska z ok. ur. – od rodzin Zbińskich i Marczyków

+ Franciszek, Leokadia Bonikowscy w 23. r. śm., zm. z rodz., Aleksandra (k) Bednarska w 22. r. śm. i zm. z rodz.

+ Grażyna Kruszyńska w 1..r. śm. – od męża z dziećmi

+ Beata Wołyńska – od męża z synami

+ Janina i Franciszek Stochaj – od dzieci z rodzinami

+ Irena Szumigała – od chrześniaka Sebastiana z rodziną

+ Michał Szudera – od sąsiadów Reni i Darka z dziewczynkami

+ Irena, Jan, Marian Siodła, Zofia Krawczak, Edward Kabat, ks. Krzysztof, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Zbigniew Najda – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Stefan Pasławski – od siostry Marioli z rodziną

+ Teresa Burzyńska z ok. im. – od Teresy z Bydgoszczy i Elżbiety

+ Mirosław Szychta – od żony

+ Marcel Strumnik w 2. r. śm.

+ Aniela Pawlaczyk – od Doroty

17.00

+ Kazimiera Wawrzyniak w 2. r. śm.

19.00

+ Krystyna Radke w 8. r. śm. – od męża i córki z rodziną

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook