slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 12 – 18 października 2020

Poniedziałek

12

 października

 

7.00

+ Stefan Pasławski – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Adam Górecki – od brata Macieja z żoną i córką

8.00

+ Danuta – od siostry Ireny z rodziną

18.30

+ Lechosław Dorna – od Ani i Mariana oraz Barbary i Mirosławy z rodziną

18.30

+ Katarzyna Chmura w 8. r. śm.

Wtorek

13

 października

bł. Honorata Koźmińskiego (p)

7.00

+ Helena Białkowska – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Alicja Wiśniewska – od córki z mężem

8.00

+ dziadkowie Wasielewscy i Maślanka

18.30

Z podz. za 2 lata sakramentu małżeństwa Elżbiety i Andrzeja, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata

18.30

+ Helena, Kazimierz, zm. z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

Środa

14

 października

bł. Radzima Gaudentego (bp)

7.00

+ Jadwiga Nowakowska w r. śm. i zm. z rodz.

7.00

+ Kazimierz Czarnecki – od sąsiadów z ul. Składowej 2c

8.00

+ Stanisław, Weronika i Stanisław Pareccy

17.00

W int. nauczycieli, pracowników, uczniów i dyrekcji Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży o zdrowie duszy i ciała dla żyjących, a dla zm. o życie wieczne

18.30

Z ok. 80. ur. Pawła z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i zdrowie – od żony i córek

O Boże bł., opiekę MB i dary DŚ dla nauczycieli, pracowników oświaty oraz emerytowanych nauczycieli

+ Genowefa Tomasik w 1. r. śm. – od szwagierki Kasi z rodziną

+ Stanisław Strychalski

+ Stefan Najder – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Antoni Kosowski w 1. r. śm.

+ Danuta Mizgajska – od Aleksandry i Karola z dziećmi

+ Urszula, Leon, Wincenta (k) Ristau

+ Czesław Jaroch – od brata Marka z rodziną

+ Jadwiga, Kazimierz, Mieczysław, Barbara Kwiatkowscy

+ Jadwiga, Jan, Krystyna, Andrzej Pietrzykowscy

+ Daniel Nawrocki – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Mariusz Roszyk, Marianna i Roman Błaszczyk

+ Kazimierz Berdych – od żony z córkami

Czwartek

15

października

św. Teresy od Jezusa (dz, dK)

7.00

+ Jadwiga i Stanisław Sławińscy, ich rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Anna Karbowniczak – od teściowej

8.00

+ Maria Stachowiak w 3. r. śm. – od dzieci z rodzinami

18.30

O Boże bł. dla rodzin dzieci utraconych z ok. Dnia Dziecka Utraconego

18.30

+ Józef Krupa w 14. r. śm. i zm. z rodz. Krupów i Nowaków

18.30

+ Stefan, Pelagia, Włodzimierz Piotrowscy i zm. z rodz.

Piątek

16

października

św. Jadwigi Śląskiej

7.00

+ Barbara Szulc – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Aleksandra (k) Ornoch – od rodzin Miziołków, Gawareckich i Mańkowskich

8.00

+ Jadwiga, Franciszka (k), Antoni Maciejewscy

18.30

+ Gertruda Kowalewska i Edmund Silski

18.30

+ Elżbieta Mikołajczak

Sobota

17

października

św. Ignacego Antiocheńskiego (bp, m)

7.00

+ Kazimierz Czarnecki – od córki Danuty

7.00

+ Aleksandra (k) Ornoch – od Anny i Bogusława Chyra

8.00

+ Janusz Ślefarski w r. śm. – od żony, córki, synowej i wnuków

18.30

Z ok. 50. r. ślubu Danuty i Jana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Urszula, Marcin, Władysława (k), Maria Łączka – od wnuczki i siostrzenicy

18.30

+ Franciszek Zimny z ok. ur., Łucja i Teresa

 Niedziela

18

października

XXIX Niedziela zwykła

7.00

+ Zbigniew Kułakowski w 1. r. śm. i zm. z rodz. Kułakowskich

8.30

+ Maria, Czesław Kolbe i zm. z rodz.

10.00

W 25. r. ślubu Lucyny i Grzegorza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

10.00

+ Wieniawa Nowicki w 1. r. śm. – od żony z dziećmi

11.15

+ Irena, Bernard, Stanisława (k), Franciszek, Stanisław i zm. z rodz.

12.30

+ Helena Chejnowska w 8. r. śm. i zm. z rodz.

15.00

W int. pracowników służby zdrowia

Z ok. 70. r. ur. i im. Urszuli z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

+ Bogdan Siminiak w 11. r. śm. – od żony

+ Bolesław Hutkowski w 10. r. śm. – od żony z dziećmi i ich rodzinami oraz od synowej z rodziną

+ Irena Jędrkowiak – od syna Roberta z rodziną

+ Grażyna Kruszyńska z ok. ur. – od dzieci i męża

+ Irena Radziejewska – od Oli

+ Jan Janowski – od syna Macieja

+ Anna Misiurna – od rodz. Domowiczów, Kłosów i Anny Kotewy

+ Zofia, Edward Górny, Helena, Wawrzyniec, Janina Domowicz i zm. z rodz. Gierdewicz

+ Katarzyna Purol – od męża i dzieci

+ Adam Górecki – od sąsiadów z ul. Składowej 4a

+ Danuta Mizgajska – od męża i synów

+ Wiesław Nawrocki – od Danuty Nawrockiej

+ Tadeusz Superczyński i Zdzisław Mnich – od rodziny Serafinowiczów

+ Ryszard, Franciszek Mostaler – od siostry

+ Tadeusz Serafinowicz – od żony z dziećmi i ich rodzinami

+ Lutgarda Lentz – od chrześniaczki Marioli z rodziną

17.00

+ Leokadia w 26. r. śm. i Czesław w 14. r. śm. Juszczak – od córki Haliny z rodziną

19.00

+ Henryk Kadzban w 40. r. śm. – od syna z rodziną

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook