slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 19 – 25 października 2020

Poniedziałek

19

 października

 

7.00

+ Aleksandra (k) Ornoch – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Krystyna Ostynowicz – od rodziny Ciężkich

8.00

+ Irena Daszkiewicz – od dzieci z rodzinami

18.30

+ Krystyna Skibińska – od sąsiadów z ul. Łąkowej

18.30

+ Adam Gruszka – od syna Krzysztofa z rodziną

Wtorek

20

 października

św. Jana Kantego (p)

7.00

+ Krystyna Ostynowicz – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Czesław, Antoni, Helena Jaroch – od Teresy z mężem

8.00

+ Danuta – od Krystyny z rodziną

18.30

+ Irena, Marian Woźniak, Cecylia Bilska – od dzieci z rodzinami

18.30

+ Krystyna Filipowska – od sąsiadów z ul. Łukasiewicza 4

Środa

21

 października

7.00

+ Leszek Kotewa – od Wspólnoty Neokatechumenalnej

7.00

+ Władysław Kuzia – od IV Róży Żywego Różańca Mężczyzn

8.00

+ Feliks Kizielewicz

17.00

+ Jan Świtalski

18.30

Z ok. r. ślubu z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł. oraz o szczęście wieczne dla + rodziców i rodzeństwa

O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń II Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o radość nieba

+ Helena Wiśniewska – od Heleny z rodziną

+ Łucjan Jurczyk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Małgorzata Opara – od syna Piotra z rodziną

+ Maria i Jan Sydow, Zofia i Jan Maciejewscy – od wnuczki Moniki

+ Kazimiera Drewniak w 1. r. śm. – od dzieci z rodzinami

+ Zofia Pawlicka – od Stanisławy i Stanisława Augustyn

+ Lutgarda Lentz – od rodziny Kwiatkowskich

+ Jerzy Żak – od żony i syna Artura

+ Kazimierz Berdych – od Marysi, Krystiana i Kuby

+ Janina Lamparska i Romana (k) Żuchowska – od kuzynki i kuzyna Żuchowskich oraz cioci Anieli

Czwartek

22

października

św. Jana Pawła II (pa)

7.00

+ Hanna Nagórna – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Zofia, Stanisław Ptakowscy, Melania, Leon Snopkowie i zm. z rodz.

8.00

+ Marian Cieszyński – od Ewy z Bydgoszczy z rodziną

18.30

+ Halina, Kazimierz i Rolisław Kliszewscy

18.30

+ Ryszard Spychalski w 2. r. śm.

 

Piątek

23

października

7.00

+ Mirosław Szychta – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Władysław Kuzia – od rodziny Cieszyńskich

8.00

+ Jan Zygmanowski – od syna z rodziną

18.30

+ Zenon Niedopytała w 3. r. śm. – od żony i dzieci

18.30

+ Kazimierz w 19. r. śm. i zm. rodzice z obu stron

Sobota

24

października

 

7.00

+ Krystyna i Jan Jasiukiewicz – od syna z rodziną

7.00

+ Władysław Kuzia – od Apostolstwa Dobrej Śmierci

8.00

+ Leszek Stanisławski

18.30

+ Gwidon Radke i jego rodzice oraz Zofia i Adam Wiśniewscy

18.30

+ Irena i Stanisław Jończyk i zm. z rodz.

18.30

+ Antoni Gustek – od siostry Haliny z rodziną

 Niedziela

25

października

XXX Niedziela zwykła

7.00

+ Jadwiga i Gerhard Piosik, Jadwiga i Franciszek Kaźmierczak

8.30

W 25. r. ślubu Wioletty i Dariusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

10.00

+ Anna Nalepa

11.15

+ Izydor w 5. r. śm. i Maria Marchewka – od Sabiny i Mirki

12.30

Z ok. 35-lecia pożycia małżeńskiego Katarzyny i Piotra z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

12.30

+ Stefania Juś w 1. r. śm.

15.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Darii z ok. im. i dla jej córeczki Ingi

Z ok. 69. ur. Barbary z podz. za wszystkie otrzymane łaski, bł. Boże, opiekę MB Nieust. Pomocy, z prośbą o miłosierdzie, bł. i opiekę Boga i M. Najśw., dary DŚ, wstawiennictwo Patronki, św. Michała Archanioła i Anioła Stróża dla Jubilatki i jej rodziny

+ Barbara Mroczkowska, zm. z rodz. Paszów, Jędrzejczyków i Tyszko – od córek z rodzinami

+ Sylwester Demczyński w 7. r. śm. i zm. z rodz. – od żony i syna

+ Danuta i Tadeusz Sudomierscy – od córki

+ Lidia, Leonard Laseccy

+ Bronisław Gronowski w 30. r. śm.

+ Władysław, Helena, Jan Dywelscy, zm. z rodz. Kempińskich, Radke i Marciniaków

+ Łucjan Jurczyk – od wnuków i prawnuków

+ Alicja Wiśniewska – od wnuków z rodzinami

+ Helena Białkowska – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Mirosław Szychta – od szwagierki z rodziną

+ Wiesław Nawrocki – od brata Eugeniusza z rodziną

+ Kazimierz Maliszewski w 20. r. śm. – od córki Danuty z mężem

17.00

+ Urszula i Janusz Radlińscy

19.00

+ Kazimiera, Walerian, Feliks, Paweł i Waldemar Mielczarek, Janina, Marian i Ewa Lorkowscy

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook