slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 26 października – 1 listopada 2020

Poniedziałek

26

 października

 

7.00

+ Jadwiga Olechno i zm. z rodz.

7.00

+ Władysław Kuzia – od firmy pogrz. „Zydor”

8.00

+ Anna Misiurna – od rodziny Szwanke, Stankiewicz i Kopczyńskich

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla członków IV Róży Żywego Różańca Mężczyzn i ich rodzin

18.30

+ Ryszard Jachimowski – od syna z rodziną

Wtorek

27

 października

7.00

O bł. Boże, opiekę MB Nieust. Pomocy, światło DŚ i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty i Bolesława w r. ślubu oraz dla ich córki Anny

7.00

+ Zofia Pawlicka – od pracowników Domu Pomocy Społecznej w Chodzieży

8.00

+ Anna Misiurna – od Maryli i Eli

18.30

+ Henryk, Władysław, Genowefa, Jan Kaczmarczyk

18.30

+ Tadeusz Karbowniczak i Anna Karbowniczak – od cioci Mirki z rodziną

Środa

28

 października

Święto św. Szymona i Judy Tadeusza (Ap)

7.00

+ Zofia i Tadeusz Krukowscy

7.00

+ Janina w r. śm., Maksymilian i Tadeusz Ziętowscy

8.00

+ Henryk Szypura w 31. r. śm.

17.00

+ Tadeusz Dobosz i zm. z rodz. – od żony

18.30

Z ok. 90. r. ur. Aleksandry (k) Kubaczyk z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od córek z rodzinami

Z ok. ur. Sabiny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata

+ Scholastyka, Tadeusz Kałuccy, Jadwiga, Zbigniew Jasińscy

+ Elżbieta Nowacka – od męża Tadeusza

+ Dieter Marynowicz – od synów

+ Helena Wiśniewska – od Izy i Henryka Janke z ul. Chopina

+ Kazimierz Adamski w 100. r. ur., Mieczysława (k) Adamska, Marek Adamski, Leokadia Burzyńska, Eugeniusz Ciudziński

+ Alicja Wiśniewska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Dorota Braciszewska z ok. ur. – od męża

+ Zofia Pawlicka – od Krystyny i Aleksandra Augustyn

+ Jerzy Żak – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Kazimierz Berdych – od koleżanek żony ze spotkań środowych

 

Czwartek

29

października

7.00

+ Wiesław Nawrocki – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Zdzisław Mnich – od żony i dzieci z rodzinami; + Tadeusz Serafinowicz – od rodziny Mnichów

8.00

+ Irena Karpińska

18.30

+ Bolesław i Maria Karwowscy

18.30

+ Irena w 7. r. śm. i Teofil Syndal oraz Jerzy, Urszula i zm. z rodz. Sobczaków i Sendalów

 

Piątek

30

października

7.00

+ Czesław Jaroch – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Krzysztof

8.00

+ Anna Misiurna – od rodziny Paprzyckich

18.30

+ Jan Kadur i zm. z rodz. – od żony

18.30

+ Marian Jagodziński – od katechetek

Sobota

31

października

 

7.00

W 55. r. ślubu Kazimiery i Dionizego oraz w 80. ur. Dionizego z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

7.00

+ Jadwiga w r. śm. i Stanisław Michurscy

7.00

+ Jan Matysiak w 10. r. śm., rodzice z obu stron – od żony i dzieci z rodzinami

8.00

+ Kazimierz, Renata Maczyńscy i zm. z rodz. – od Wioletty z rodziną

18.30

+ Jerzy Gaczyński w 13. r. śm.

18.30

+ Maria i Stanisław Łęccy, Jan Pawłowski

 Niedziela

01

listopada

Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00

+ ks. Tomasz, ks. Edmund, ks. Zenon, ks. Jan, ks. Władysław, ks. Alfred i zm. kapłani, którzy pracowali w naszej parafii

8.30

+ Irena i Bogdan Biszof, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

10.00

+ Stefania, Franciszek Kasperscy, Leon, Seweryna (k) Sarbinowscy, Zygmunt Maślanka

11.15

+ Kazimiera, Józefa (k), Genowefa i Józef Wawrzyniak

12.30

+ Wanda, Czesław Judkowiak, zm. z rodz., Joanna, Czesław Czywczyńscy, Janina Szumińska, Henryk Zydorczak, Jerzy Przysiecki

12.30

+ Helena i Stefan Trzciołek oraz zm. z obu stron

19.00

+ Maria, Jan, Filip Witkowscy

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook