INTENCJE MSZALNE 26 października – 1 listopada 2020 |
||
Poniedziałek 26 października
|
7.00 |
+ Jadwiga Olechno i zm. z rodz. |
7.00 |
+ Władysław Kuzia – od firmy pogrz. „Zydor” |
|
8.00 |
+ Anna Misiurna – od rodziny Szwanke, Stankiewicz i Kopczyńskich |
|
18.30 |
O Boże bł. i opiekę MB dla członków IV Róży Żywego Różańca Mężczyzn i ich rodzin |
|
18.30 |
+ Ryszard Jachimowski – od syna z rodziną |
|
Wtorek 27 października |
7.00 |
O bł. Boże, opiekę MB Nieust. Pomocy, światło DŚ i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty i Bolesława w r. ślubu oraz dla ich córki Anny |
7.00 |
+ Zofia Pawlicka – od pracowników Domu Pomocy Społecznej w Chodzieży |
|
8.00 |
+ Anna Misiurna – od Maryli i Eli |
|
18.30 |
+ Henryk, Władysław, Genowefa, Jan Kaczmarczyk |
|
18.30 |
+ Tadeusz Karbowniczak i Anna Karbowniczak – od cioci Mirki z rodziną |
|
Środa 28 października Święto św. Szymona i Judy Tadeusza (Ap) |
7.00 |
+ Zofia i Tadeusz Krukowscy |
7.00 |
+ Janina w r. śm., Maksymilian i Tadeusz Ziętowscy |
|
8.00 |
+ Henryk Szypura w 31. r. śm. |
|
17.00 |
+ Tadeusz Dobosz i zm. z rodz. – od żony |
|
18.30 |
Z ok. 90. r. ur. Aleksandry (k) Kubaczyk z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od córek z rodzinami |
|
Z ok. ur. Sabiny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata |
||
+ Scholastyka, Tadeusz Kałuccy, Jadwiga, Zbigniew Jasińscy |
||
+ Elżbieta Nowacka – od męża Tadeusza |
||
+ Dieter Marynowicz – od synów |
||
+ Helena Wiśniewska – od Izy i Henryka Janke z ul. Chopina |
||
+ Kazimierz Adamski w 100. r. ur., Mieczysława (k) Adamska, Marek Adamski, Leokadia Burzyńska, Eugeniusz Ciudziński |
||
+ Alicja Wiśniewska – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Dorota Braciszewska z ok. ur. – od męża |
||
+ Zofia Pawlicka – od Krystyny i Aleksandra Augustyn |
||
+ Jerzy Żak – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Kazimierz Berdych – od koleżanek żony ze spotkań środowych |
||
Czwartek 29 października |
7.00 |
+ Wiesław Nawrocki – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Zdzisław Mnich – od żony i dzieci z rodzinami; + Tadeusz Serafinowicz – od rodziny Mnichów |
|
8.00 |
+ Irena Karpińska |
|
18.30 |
+ Bolesław i Maria Karwowscy |
|
18.30 |
+ Irena w 7. r. śm. i Teofil Syndal oraz Jerzy, Urszula i zm. z rodz. Sobczaków i Sendalów |
|
Piątek 30 października |
7.00 |
+ Czesław Jaroch – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Krzysztof |
|
8.00 |
+ Anna Misiurna – od rodziny Paprzyckich |
|
18.30 |
+ Jan Kadur i zm. z rodz. – od żony |
|
18.30 |
+ Marian Jagodziński – od katechetek |
|
Sobota 31 października
|
7.00 |
W 55. r. ślubu Kazimiery i Dionizego oraz w 80. ur. Dionizego z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
7.00 |
+ Jadwiga w r. śm. i Stanisław Michurscy |
|
7.00 |
+ Jan Matysiak w 10. r. śm., rodzice z obu stron – od żony i dzieci z rodzinami |
|
8.00 |
+ Kazimierz, Renata Maczyńscy i zm. z rodz. – od Wioletty z rodziną |
|
18.30 |
+ Jerzy Gaczyński w 13. r. śm. |
|
18.30 |
+ Maria i Stanisław Łęccy, Jan Pawłowski |
|
Niedziela 01 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych |
7.00 |
+ ks. Tomasz, ks. Edmund, ks. Zenon, ks. Jan, ks. Władysław, ks. Alfred i zm. kapłani, którzy pracowali w naszej parafii |
8.30 |
+ Irena i Bogdan Biszof, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
10.00 |
+ Stefania, Franciszek Kasperscy, Leon, Seweryna (k) Sarbinowscy, Zygmunt Maślanka |
|
11.15 |
+ Kazimiera, Józefa (k), Genowefa i Józef Wawrzyniak |
|
12.30 |
+ Wanda, Czesław Judkowiak, zm. z rodz., Joanna, Czesław Czywczyńscy, Janina Szumińska, Henryk Zydorczak, Jerzy Przysiecki |
|
12.30 |
+ Helena i Stefan Trzciołek oraz zm. z obu stron |
|
19.00 |
+ Maria, Jan, Filip Witkowscy |