slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 16 – 22 listopada 2020

Poniedziałek

16

 listopada

 

7.00

Z podz. P. Bogu za wszelkie odebrane łaski, z przeproszeniem jako wynagrodzenie za wszystkie grzechy całego życia i o szczęśliwą śmierć

7.00

+ s. Benigna – od Marii

8.00

+ Marek Kowaliński – 13. Msza św. greg.

18.30

+ Aleksander Skrzypek w r. śm., zm. z rodz. Skrzypek i Brokmann

18.30

+ Leokadia i Jan Mikołajczak

Wtorek

17

 listopada

św. Elżbiety Węgierskiej (z)

7.00

+ Zdzisław Nowakowski – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ s. Marcjonilla – od sióstr Serafitek

8.00

+ Marek Kowaliński – 14. Msza św. greg.

18.30

+ Witold

18.30

+ Marian Jabłoński i zm. z obu stron

Środa

18

 listopada

bł. Karoliny Kózkówny (dz, m)

7.00

+ Katarzyna Grochowalska – od rodziny Zalwertów

7.00

+ Dariusz Bartoszek – od firmy pogrz. „Misterium A. J. Plewa”

8.00

+ Edmund Cybulski i rodzice z obu stron

17.00

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Juliusza z ok. 11. ur.

18.30

Z ok. ur. babci Zosi i babci Eli oraz dziadka Władka o Boże bł. i opiekę M. Najśw. oraz o życie wieczne dla dziadka Józefa – od wnuków Amelii, Filipa i Łucji

Za zgromadzenie Sióstr Serafitek z prośbą o nowe powołania

+ Marek Kowaliński – 15. Msza św. greg.

+ Krzysztof i Henryk Górzni – od siostry i córki Wioletty

+ Zenon Woźniak – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jerzy Żak – od córki Beaty

+ Krzysztof Słodowicz – od syna z synową

+ Jerzy Migdalczyk – od Ani z dziećmi

+ Ryszard Słodowicz – od Janki i Pauliny

+ Wojciech Kendziora – od mamy i siostry

+ Krystyna Sierek – od rodziny Grząbków

 

Czwartek

19

listopada

7.00

+ Lutgarda Lentz – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ s. Awelina

8.00

+ Marek Kowaliński – 16. Msza św. greg.

18.30

+ Aleksandra (k) Urbaniak w 7. r. śm.

18.30

+ Zdzisława (k) Fitt – od syna Jacka z żoną

Piątek

20

listopada

św. Rafała Kalinowskiego (p)

7.00

+ Andrzej Poznański – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Krystian Frankowski

8.00

+ Marek Kowaliński – 17. Msza św. greg.

18.30

+ Maria Kuczyńska w 19. r. śm., Henryk Kuczyński – od syna Krzysztofa, synowej i wnucząt

18.30

+ Marianna i Franciszek Kabat i zm. z rodz.

Sobota

21

listopada

Ofiarowanie NMP

7.00

+ Franciszka (k), Franciszek, Leonard, Jerzy, Alfred, Ireneusz, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Marek Kowaliński – 18. Msza św. greg.

8.00

+ Helena i Leonard Wojtyniak oraz dusze w czyśćcu cierpiące – od córki Danki z mężem

18.30

W 50. r. ślubu Elżbiety i Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Edward Gryczka w r. śm.

18.30

+ Stanisława (k), Józef, Jadwiga, Jerzy, Leon, Florian, Władysław Wiśniewscy

 Niedziela

22

listopada

XXXIV Niedziela zwykła

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

7.00

+ Stanisław w 36. r. śm. i Marianna Bartczak

8.30

+ Katarzyna, Franciszek Gliszczyńscy i zm. z rodz.

10.00

Z prośbą o bł. Boże dla członków chóru parafialnego, a dla zm. o wieczne zbawienie

10.00

+ Irena, Edmund, Helena i Marian Wieczorek

11.15

+ Zenon i Zofia Strychalscy – od córki z rodziną

12.30

+ rodzice: Jadwiga i Stefan, brat Stanisław, Jolanta i Urszula i zm. z rodz. Kaczmarków

15.00

+ Zbigniew w 1. r. śm. – od żony i dzieci

+ Stefan, Krzysztof, Arkadiusz, Irena Janiccy

+ Helena, Kazimierz Wisińscy, Bolesława (k), Leon Polowy

+ Marek Kowaliński – 19. Msza św. greg.

+ Marta Gładych – od Marka i Grażyny z rodziną

+ Irena Galasińska w 1. r. śm., Franciszek Galasiński w 5. r. śm. – od córki z mężem

+ Marianna i Czesław Słowińscy – od córki i wnuczek

+ Stefania Grzybowska w 4. r. śm.

+ Mieczysław w 12. r. śm. i Eleonora Szafrańscy

+ Ireneusz Kiełczawa – od Małgorzaty

+ Krzysztof Słodowicz – od kuzynki Barbary i Maryli z rodziną

+ Marian Niedopytała – od żony z dziećmi

+ Jerzy Jarczyński – od sąsiadów z klatki A

+ Wojciech Kendziora – od rodziny Sarbinowskich

17.00

Z podz. P. Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą pomoc i opiekę M Najśw. dla Elżbiety i Marii

19.00

+ Bogdan Nagórny w 3. r. śm.

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook