slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 30 listopada – 6 grudnia 2020

Poniedziałek

30

 listopada

Święto św. Andrzeja (Ap)

7.00

+ Stanisława (k) i Andrzej Kaczmarek

7.00

+ Andrzej Filipiak i zm. z rodz. Filipiaków i Zagułów – od żony i syna z rodziną

8.00

+ Marek Kowaliński – 27. Msza św. greg.

18.30

+ Andrzej Szlecht

18.30

+ Stanisław i Joanna Bednarz w 15. r. śm.

Wtorek

01

 grudnia

7.00

+ Katarzyna i Czesław Jończyk, Maciej Kaźmierczak

7.00

+ Jadwiga Kowalska

8.00

+ Marek Kowaliński – 28. Msza św. greg.

18.30

+ Paweł Nowak w 50. r. śm. – od zięcia Tadeusza

18.30

+ Waldemar Bońda w 7. r. śm.

Środa

02

 grudnia

7.00

+ Jerzy w r. śm., Adam, Kazimierz i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Maria i Józef Tomczyk – od dzieci z rodzinami

8.00

+ Antonina i Wincenty Lochyńscy

17.00

+ Halina Ewert – od Grażyny i Henryka z rodziną

18.30

+ Marek Kowaliński – 29. Msza św. greg.

+ Kazimiera Kotecka i zm. z rodz.

+ Jerzy Szmyt – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Kazimierz Berdych – od rodziny Tomkowiak i Heleny Częstochowskiej

+ Agnieszka w 14. r. śm., Franciszek, Regina, Ludwik Przybyłka

+ Wojciech Kendziora – od mieszkańców ul. Traugutta 20, 20a i 26

+ Teresa Migdalczyk – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Krystyna Sierek – od bratanic Iwony, Agnieszki i Beaty z rodzinami

+ Czesława (k) w 2. r. śm. i Antoni Jaworscy – od wnuczek Iwony, Agnieszki i Beaty z rodzinami

+ Mariola Dreger – od kuzynek Kazi i Danki z rodzinami

+ Jan w 2. r. śm. i Michał Szudera – od Macieja z żoną i dziećmi

+ Friedolin Kutz – od chrześniaka Ryszarda z rodziną

+ Kazimiera Mandelt – od syna z rodziną

Czwartek

03

Grudnia

św. Franciszka Ksawerego (p) – patrona misji

7.00

+ Lechosław Dorna

7.00

+ s. Benigna – od rodzin Mehlów i Kowalskich

8.00

+ Marek Kowaliński – 30. Msza św. greg.

18.30

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

18.30

+ Wacława (k) Nawrot w 8. r. śm. – od dzieci, wnucząt i prawnucząt

 

Piątek

04

grudnia

7.00

O bł. Boże, zdrowie, światło DŚ, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Krystiana i naszych kapłanów

7.00

O bł. Boże, opiekę MB i zdrowie dla Barbry Dobosz oraz o radość wieczną dla jej męża Tadeusza

8.00

+ Stefan Jans w 5. r. śm. i zm. z rodz. – od żony

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla Eryka z ok. 14. ur.

18.30

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami

Sobota

05

grudnia

 

7.00

+ Krystian Frankowski – od syna Ryszarda z córką i syna Wiesława z rodziną

7.00

+ Matylda Maliszewska – od wnuka Karola z żoną

8.00

+ Zofia, Józef Rusieccy

18.30

+ Mieszko Galla i zm. z rodz.

18.30

+ Ryszard Dunaj – od mamy, żony i córki z rodziną

 Niedziela

06

grudnia

II Niedziela Adwentu

7.00

+ Agnieszka Olejniczak, Mieczysława (k), Wiesław Maczyńscy

8.30

+ Michał w 13. r. śm., Stefan Kot

10.00

+ Łucja w 14. r. śm., Klara i Paweł Łochowicz

11.15

+ Ludwik, Eugeniusz Krząkała i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30

Odpust – za Parafian

12.30

+ Julianna w r. śm. i Zenon Kapsiak

15.00

W int. Dariusza, Lucyny, Sławomira, Dominiki, Marii, Eweliny i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, z przeproszeniem za grzechy z całego życia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii

+ Wojciech Łechtański w 7. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

+ Anna, Wincenty, Wiesław w 2. r. śm. Wróbel – od żony i syna z rodziną

+ Marzena Kotus w 4. r. śm., Jolanta Kukla w 1. r. śm. i zm. z rodz. Koniecznych i Rosołów

+ Gertruda, Józef i Jerzy Łukaszczyk

+ Antoni, Teresa, Ryszard

+ Adam z ok. ur. – od żony i dzieci z rodzinami

+ Regina – od córki Ireny

+ Roman Oko w 3. r. śm. – od żony z dziećmi

+ Jadwiga, Jerzy, Salomea i Alfons Hajnce

+ Beata Wołyńska – od męża z synami

+ Krystyna Janiszewska w 13. r. śm., Stefan Janiszewski – od dzieci i wnuków

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Florentyna, Franciszek Krawczak, Edward Kabat, ks. Krzysztof, ks. Robert, ks. Sławomir, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Barbara Kryger z ok. im. – od koleżanek z biura podatkowego Prokura

+ Paulina Golisz w 4. r. śm. – od mamy

+ Dariusz Bartoszek – od syna z żoną

+ Kazimiera Mandelt – od siostry Zofii z rodziną

+ Jolanta Strumnik w 2. r. śm. – od dzieci i wnuków

+ Adrian Płończak w r. śm.

17.00

+ Lidia Fatla

19.00

+ zm. z rodz. Lupertowiczów, Klimackich i Czajka

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook