INTENCJE MSZALNE 12 – 18 kwietnia 2021 |
||
Poniedziałek 12 kwietnia
|
7.00 |
+ Roman Haince – od sąsiadów z ul. Wyszyńskiego 5a |
7.00 |
+ Danuta Pszczółka – od VI Róży Żywego Różańca Kobiet |
|
8.00 |
+ Modesta (k) Trafna – od koleżanek i kolegów matura 1965 z Technikum Rolniczego w Międzychodzie |
|
18.30 |
+ Irena w 15. r. śm. i Józef Błaszkowscy |
|
18.30 |
+ Kazimiera Kledzik i rodzice z obu stron |
|
Wtorek 13 kwietnia |
7.00 |
+ Marta Dropińska w 1. r. śm. |
7.00 |
+ s. Wiktoria |
|
8.00 |
+ Regina Lubawa |
|
18.30 |
+ Dariusz Parzencki – od żony |
|
18.30 |
+ Czesław Grabus w 1. r. śm. i zm. z rodz. – od żony, syna z żoną, córki z mężem |
|
Środa 14 kwietnia |
7.00 |
+ Bronisława (k) Wojtkowiak – od koleżanek Marty i Zofii |
7.00 |
+ Jan Misiak |
|
8.00 |
+ Elżbieta i Roman Słowińscy i zm. z rodz. |
|
17.00 |
+ Elżbieta i Jerzy Mikołajczak, Sylwia i Stanisław Syncerz |
|
18.30 |
W int. Krzysztofa z ok. 55. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
O zdrowie dla Andrzeja |
||
O łaskę zdrowia dla Lucyny i jej dziecka |
||
+ Ludwik Iglewski i zm. z rodz. |
||
+ Józef, Elżbieta, Franciszek Witt, Tadeusz Ciesielski |
||
+ Józef Soboń w 28. r. śm., Waleria w 20. r. śm., Krzysztof i zm. z rodz. |
||
+ Janina Jodda – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Tadeusz Piotrowski – od Mikołaja z rodziną |
||
+ Roman Meyer – od rodziny Szostak z Rataj |
||
+ Roman Brzozowski – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Janka Fendrych |
||
+ Zbigniew Szeląg – od Teresy z rodziną |
||
+ ks. Krzysztof Urbaniak |
||
+ Mirosława (k) Maćkowiak – od rodzin Wincenciak i Piecuch |
||
Czwartek 15 kwietnia |
7.00 |
+ Mieczysław Kaźmierczak – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Maria Pierzkała-Lenartowska – od współpracowników: Ireny, Grażyny, Ewy i Gertrudy |
|
8.00 |
+ Teresa Nowak – od brata Stanisława z żoną Krystyną i synami |
|
18.30 |
+ Lucyna, Hala, Janusz i Tomasz Rajnholc |
|
Piątek 16 kwietnia |
7.00 |
+ Danuta Pszczółka – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Maria Pierzkała-Lenartowska – od Marii, Ryszarda i Macieja |
|
8.00 |
+ Mirosław Obara – od Tadeusza Szostaka z rodziną |
|
18.30 |
+ Zygmunt Kabat |
|
Sobota 17 kwietnia
|
7.00 |
+ Marian Musolf – od sióstr Iwony i Krystyny z rodzinami |
8.00 |
+ Jadwiga, Henryk Sobczak |
|
8.00 |
+ Anna i zm. z rodz. |
|
18.30 |
+ Henryk Janiak w 6. r. śm. – od żony |
|
18.30 |
+ Jerzy Szmyt – od syna Marcina z rodziną |
|
Niedziela 18 kwietnia III Niedziela Wielkanocna |
7.00 |
+ Leokadia Sapuła – od Urszuli i Mariana |
8.30 |
+ Katarzyna w 31. r. śm., Franciszek Gliszczyńscy, Michał, Stefan Kot |
|
10.00 |
+ Władysław Róg w 20. r. śm., Konrad Eichstaedt |
|
11.15 |
+ Marta Gładych w 1. r. śm. |
|
12.30 |
+ Zbigniew Hoffmann w 9. r. śm. – od żony z rodziną |
|
15.00 |
+ Henryk Piątkowski |
|
+ Janusz Wojciechowicz w 26. r. śm. |
||
+ Andrzej Szlecht w 10. r. śm. |
||
+ Zofia i Czesław Mazurkiewicz – od wnuczki Sandry |
||
+ Roman Meyer – od mieszkańców ul. Broniewskiego |
||
+ Mariusz Wolff – od zakładu pogrz. Misterium Alicja i Jan Plewa |
||
+ Helena Jamroży – od wnuczki Kamili z rodziną |
||
+ Wiktoria Świderska w 10. r. śm. |
||
+ Ryszard Rybak w 1. r. śm. – od syna Artura z żoną |
||
+ Lilia Kledzik – od rodzin Zatt i Sarbinowskich |
||
+ Marcin Matusiak – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Janusz Jesse – od córki i Leny z rodziną |
||
17.00 |
+ Zyta Bielawna – od Urszuli |
|
19.00 |
Za Zgromadzenie Sióstr Serafitek z racji 140 lat istnienia i o nowe powołania |