INTENCJE MSZALNE 13 – 19 września 2021 |
||
Poniedziałek 13 września św. Jana Chryzostoma (bp, dK) |
7.00 |
+ Stefania i Stefan Partyka |
8.00 |
+ Tomasz Kendziora – 11. Msza św. greg. |
|
18.30 |
+ Teresa Broda-Wypyszyńska w 2. r. śm. |
|
18.30 |
+ Zbigniew Kulik – od Ani z rodziną |
|
Wtorek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego |
7.00 |
+ Tomasz Kendziora – 12. Msza św. greg. |
8.00 |
+ dziadkowie Wasielewscy i Maślanka oraz zm. z rodz. z obu stron |
|
18.30 |
+ Tomasz Pietruszka – od wujka Tadeusza z rodziną |
|
18.30 |
+ Krystyna Kasprzyk – od Antoniego Kasprzyka z żoną |
|
Środa 15 września Najświętszej Maryi Panny Bolesnej |
7.00 |
+ Jerzy Kwiatkowski – od córki z dziećmi i wnukami |
8.00 |
+ Jerzy Domowicz – od szwagierki Danki z Laskowa |
|
17.00 |
+ Czesław w 1. r. śm., Helena i Antoni Jaroch |
|
18.30 |
O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń V Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o radość nieba |
|
O Boże bł. i opiekę MB dla członków VI Róży Żywego Różańca Mężczyzn, a dla zm. o radość nieba |
||
Z podz. P. Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę św. Rodziny i łaskę zdrowia na dalsze lata małżeńskiego życia dla Wiesławy i Zbigniewa z ok. 50. r. ślubu – od koleżanek |
||
O zdrowie dla Eli, Basi i Jana |
||
+ Tomasz Kendziora – 13. Msza św. greg. |
||
+ Janusz Jesse – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Halina Partyka – od syna Pawła z rodziną |
||
+ Henryk Maćkowiak – od syna Krzysztofa z rodziną |
||
+ Karol Siemieniewski – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Teresa Szostak – od Tadeusza Kmieciaka z rodziną |
||
+ Jadwiga Stopa – od wnuka Macieja z rodziną |
||
+ Jan Zieliński w 1. r. śm. – od dzieci z rodzinami oraz od Anieli Walczak |
||
+ Jolanta Szymanowicz w r. śm. – od najbliższych |
||
+ Barbara Zawadka – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Jadwiga Sadokierska – od rodziny Nowaków |
||
+ Władysława (k), Franciszek, Franciszek Kamińscy, Stefan, Maria, Antoni Rajek, Ignacy, Bożena, Longina (k) Kubiaczyk |
||
Czwartek 16 września św. Korneliusza (pa, m) i Cypriana (bp, m) |
7.00 |
+ Monika Głowska – od sióstr Serafitek |
8.00 |
+ Tomasz Kendziora – 14. Msza św. greg. |
|
18.30 |
+ Kazimierz i zm. z rodz. Rostków i Przespolewskich – od syna Rafała z rodziną |
|
18.30 |
+ Regina Kostelecka – od wnuka Andrzeja z rodziną |
|
Piątek 17 września |
7.00 |
+ Tomasz Kendziora – 15. Msza św. greg. |
8.00 |
+ Zbigniew Szeląg – od dyrekcji i całej społeczności I LO im. św. Barbary w Chodzieży |
|
18.30 |
+ Wojciech Frankowski w 10. r. śm. i rodzice z obu stron |
|
18.30 |
+ Stefania i Florian Ciesielscy oraz zm. z rodz. |
|
Sobota 18 września Święto św. Stanisława Kostki (z), patrona Polski |
7.00 |
+ Tomasz Kendziora – 16. Msza św. greg. |
8.00 |
+ Wiktor Borysionek |
|
16.00 |
W int. Lidii i Grzegorza z ok. 25. r. ślubu z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
17.00 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Krystyny i Janusza z ok. 50. r. ślubu |
|
18.30 |
+ Longin w 10. r. śm., Jan, Waldemar Czarneccy, Christine Ziegler (czyt. cigler) |
|
18.30 |
+ Jerzy Karbowniczak w 10. r. śm., Anna Karbowniczak w 1. r. śm. – od najbliższych |
|
Niedziela 19 września XXV Niedziela zwykła |
7.00 |
+ Franciszek w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące |
8.30 |
||
10.00 |
+ Stefan w r. śm., Kazimiera Kaczmarek i zm. z rodz. |
|
11.15 |
+ Regina w r. śm. i Henryk Kubiak, Janina i Józef Kałużni, Konrad Kurowski i zm. z rodz. |
|
12.30 |
+ Zdzisław Janiak – od żony i córek z rodzinami |
|
15.00 |
+ Tomasz Kendziora – 17. Msza św. greg. |
|
+ Maria Munc w 5. r. śm. – od dzieci |
||
+ Daniel Drop w 2. r. śm., Rafał Drop w 4. r. śm., Joanna Wasio, Konstanty, Władysława (k), Zenon Drop |
||
+ Stanisław Gembiak – od sąsiadów rodziny Trzaska |
||
+ Aniela Heymann – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Janina Glinkowska – od chóru kościelnego |
||
+ Henryk Grabowski – od Roberta z rodziną i Donatą |
||
+ Krystyna Żupińska – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Zofia Nawrot – od Apostolstwa Dobrej Śmierci |
||
+ Cecylia Janiszewska – od córki Aurelii z mężem Manfredem |
||
+ Karol Siemieniewski – od rodziny Łochowiczów |
||
+ Helena Rujna-Perlicjan – od córki Danuty z synem Robertem |
||
+ Helena, Edmund, Norbert i Magdalena Merker – od Renaty z Bartkiem |
||
+ Elżbieta i Jerzy Sydow – od syna Rafała z rodziną |
||
+ Teresa Szostak – od męża Zdzisława i syna Przemysława |
||
+ Mateusz Krukowski – od matki chrzestnej z rodziną |
||
+ Franciszek i Anna Owczarzak – od Władysławy Komisarek i Doroty Przybylskiej z córkami |
||
+ Marzena i Stanisław Andrzejczak – od synów z rodzinami |
||
+ Zofia Wojciechowicz – od rodziny |
||
+ Ruth Karamucka – od mieszkańców ul. Broniewskiego |
||
+ Adam, Julia, Roman, Mateusz, Maria Habit |
||
+ Kazimiera, Władysław, Wiesław i Zygmunt Rozmiarek |
||
+ Maria Szydłowska – od rodziny Błażejaków |
||
+ Tadeusz Staśkowiak w 22. r. śm. i zm. z rodz. |
||
+ Małgorzata Opara w 1. r. śm. – od męża z rodziną |
||
+ zm. z rodz. Dałkowskich |
||
+ Andrzej Majewski – od brata Janusza z rodziną |
||
+ Jolanta Odor – od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej |
||
+ Krzysztof Jabłoński – od wujka Stanisława i cioci Zosi |
||
+ Danuta Munc w 2. r. śm. – od córek z rodzinami |
||
+ Henryk Wilski – od mieszkańców ul. Składowej 4c |
||
17.00 |
+ Arkadiusz Strzałkowski w 10. r. śm. – od żony i dzieci |
|
19.00 |
+ Tomasz Nagórny |