INTENCJE MSZALNE 6 – 12 grudnia 2021 |
||
Poniedziałek 06 grudnia
|
7.00 |
+ Ludwik Iglewski – 6. Msza św. greg. |
8.00 |
+ Wojciech Łechtański w 8. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami |
|
18.30 |
O łaskę nawrócenia, pojednania i uwolnienia dla Eryka – od taty |
|
18.30 |
+ Łucja w 15. r. śm., Klara, Paweł Łochowicz, Jadwiga Eichstaedt |
|
Wtorek 07 grudnia św. Ambrożego (bp, dK) |
7.00 |
+ Ludwik Iglewski – 7. Msza św. greg. |
8.00 |
+ Antonina i Wincenty Lochyńscy |
|
18.30 |
+ Urszula Adamska w r. śm., Zofia Iwicka oraz zm. z rodz. Adamskich, Pawlickich i Ajsztet |
|
18.30 |
+ Anna, Edmund, Helena, Walenty Wieczorek, Ludgarda Lentz |
|
Środa 08 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP |
7.00 |
+ Wielisława (k) Kadrzyńska i dusze w czyśćcu cierpiące – od Teresy, Czesławy i Ewy |
8.30 |
+ Leon, Urszula, Wincenta Ristau, Helena, Władysław Kuzia, Tadeusz Skrzypek – od Bożeny z rodziną |
|
10.00 |
+ Maria, Franciszek Nawroccy i rodzice |
|
17.00 |
+ Teresa Grajkowska – od córki Małgorzaty z Adamem, Izą i Andrzejem |
|
18.30 |
Z podz. za 20 lat małżeństwa Edyty i Radosława, z prośbą o dalszą opiekę P. Jezusa i M. Najśw. a także o wszelkie potrzebne łaski i dary DŚ na kolejne wspólne lata życia |
|
Z prośbą o dar potomstwa |
||
O łaskę zdrowia dla Zofii i Stanisława |
||
+ Ludwik Iglewski – 8. Msza św. greg. |
||
+ Gertruda, Józef, Jerzy Łukaszczyk |
||
+ Zofia Nawrot – od siostry z rodziną |
||
+ Kazimiera Skorlińska w 50. r. śm. i Stefan Skorliński |
||
+ Wiktoria Wojtas w 8. r. śm. – od rodziców |
||
+ Jadwiga Fohsz – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Henryk Wieczorek – od Adama z rodziną |
||
+ Walenty, Anna, Teresa Nowak i zm. z rodz. |
||
+ Kazimiera, Henryk, Leszek, Marek, Joanna Wojciechowscy i zm. z rodz. |
||
+ Marianna Strumnik – od wnuków i prawnuków z rodzinami |
||
+ Maria Gręda – od kuzynki z rodziną |
||
+ Lidia Krawiec – od najbliższych sąsiadów z ul. Zdrojowej oraz W. M. Kopacz |
||
+ Zofia w 14. r. śm., Adam Wiśniewscy, Gwidon, Bolesława (k), Alfons Radke |
||
+ Krystyna i Jan Nowaccy, Leon i Jadwiga Górzyńscy, Wiktoria i Leon Ziętowscy |
||
Czwartek 09 grudnia |
7.00 |
W int. Leokadii i jej rodziny o bł. Boże, opiekę MB i zdrowie |
7.00 |
+ Leokadia, Stefan i Stanisław Sobkowscy |
|
8.00 |
+ Ludwik Iglewski – 9. Msza św. greg. |
|
18.30 |
+ Jan Stachowiak w 42. r. śm., Zofia, Jerzy, Józef Stachowiak, Grażyna Kruszyńska i zm. z rodz. |
|
18.30 |
+ Waldemar Bońda i rodzice – od żony z dziećmi |
|
Piątek 10 grudnia |
7.00 |
+ Ludwik Iglewski – 10. Msza św. greg. |
8.00 |
+ Elżbieta Nowacka |
|
10.00 |
10-lecie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii |
|
18.30 |
+ Krzysztof Wasilewski – od wuja Jana z żoną |
|
18.30 |
+ Bernard Szulc w 9. r. śm. i rodzice z obu stron |
|
Sobota 11 grudnia
|
7.00 |
+ Ludwik Iglewski – 11. Msza św. greg. |
8.00 |
+ Henryka (k) Stepczyńska – od Doroty i rodziny ze Śląska |
|
18.30 |
O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Aleksandry z ok. 10. ur. – od dziadków |
|
18.30 |
+ Mieczysław Krawiec w 10. r. śm. – od dzieci z rodzinami |
|
Niedziela 12 grudnia III Niedziela Adwentu Gaudete |
7.00 |
O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych |
8.30 |
Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i zdrowie dla pszczelarzy, oraz o życie wieczne dla + prezesa Zygmunta i zm. pszczelarzy |
|
10.00 |
+ Zbigniew Kułakowski z ok. ur., zm. rodzice i brat Zygmunt |
|
11.15 |
+ zm. z rodz. Klar i Puziak oraz dusze w czyśćcu cierpiące |
|
12.30 |
+ Halina i Stefan Sygneccy, Roman i Edward Kwiatkowscy, Michał i Stefan Kot, Anna Fredrich i zm. z rodz. |
|
15.00 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Michała z ok. ur. – od rodziny |
|
+ Kazimiera Łaboda w 3. r. śm., Alfred, ich rodzice i rodzeństwo |
||
+ Teresa Grajkowska – od syna Mariusza z Danką i Tomkiem |
||
+ Ludwik Iglewski – 12. Msza św. greg. |
||
+ Andrzej Jeske w 1. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami |
||
+ Janina i Franciszek Stochaj |
||
+ Jadwiga w 3. r. śm., Jerzy Hajnce, Zuzanna, Józef, Katarzyna, Stanisław Kanclerz, Henryk Mazurkiewicz, Florian, Franciszka (k), Henryk, Wiktor, Zenon i Aniela Ratajczak |
||
+ Henryk Frankowski – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Jolanta Strumnik w 3. r. śm. – od dzieci i wnuków |
||
+ Jerzy Gorkowski – od Renaty i Grażyny z rodzinami |
||
+ Marek Wyrzykiewicz – od sąsiadów rodziny Piotrowskich |
||
+ Jadwiga Fohsz – od syna |
||
+ Łucja z ok. im. |
||
+ Maria Kowaluk – od rodziny Kwiatkowskich |
||
+ Stefania Kleszczyńska – od wnuków i prawnuków |
||
+ Mieczysław Sawiński – od żony |
||
+ Romuald Badziński w 4. r. śm. – od syna z rodziną |
||
+ Maria Królczyk – od córki Sylwii |
||
+ Lidia Krawiec – od męża i córki |
||
+ Roman Borowczak – od synów z rodzinami |
||
+ Czesław Kaniewski – od córek |
||
+ Zbigniew Marczyk – od rodziny |
||
17.00 |
+ Krzysztof Soboń w 6. r. śm. |
|
19.00 |
+ Elżbieta i Jerzy Mikołajczak |