• slajd3

Liturgia Dnia

A A A

25 marca jest dniem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Duchowa Adopcja jest modlitwą wstawienniczą, polegającą na wzięciu w duchową opiekę na 9 miesięcy, nieznanego nam poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone aborcją i również leczy zranienia pozostawione w sercu tych osób, które się do niej przyczyniły.

Polega na odmawianiu jednej dziesiątki różańca świętego każdego dnia przez 9 miesięcy, z rozważaniem tajemnicy życia Jezusa i Maryi oraz odmówieniem specjalnej modlitwy w intencji tego dziecka i jego rodziców.

Ze względu na aktualną sytuację nie możemy zrobić uroczystego przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na stołach w przybudówce będą wyłożone broszury o Duchowej Adopcji i tam jest również formuła przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Prosimy o powiadomienie kto i kiedy przystąpił do Duchowej Adopcji. Informację prosimy wrzucić do skarbony z prośbami na nowennę.

Można przyrzeczenie złożyć idąc w tygodniu do Kościoła i przed Najświętszym Sakramentem, wypowiedzieć słowa przysięgi. Można to zrobić także w domu w sposób jak najbardziej uroczysty, tzn. przygotować świece, wizerunek świętych i w tych wyjątkowych warunkach, złożyć przysięgę Duchowej Adopcji.

Wszystkie materiały potrzebne do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego są wyłożone w kruchcie naszego kościoła (deklaracje i gazeta) lub możesz pobrać  ze strony: https://dlazycia.info/duchowa-adopcja-online/

Jeżeli pozwalają Ci na to warunki domowe, to możesz również uczestniczyć w Mszy św. online aby przeżyć uroczystości Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny i podczas relacji video, złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji.

 

Każdą z osób, która złoży przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, zachęcamy do napisania o tym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla wszystkich składających przyrzeczenie, fundacja "Bractwo Małych Stópek" ma przygotowane Modlitewniki Duchowej Adopcji, które zostaną wysłane po wcześniejszym otrzymaniu e-maila.

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook