INTENCJE MSZALNE 18 – 24 marca 2019

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 marca 2019

Poniedziałek

18

Marca

 

7.00

+ Ryszard Spychalski – 18. Msza św. greg.

7.00

+ Helena i Stanisław Piaseccy, Józef Pranke

8.00

+ Franciszek Juś w 2. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

18.30

+ Jerzy Chejnowski w 7. r. śm. – od dzieci z rodzinami

18.30

+ Barbara Tusińska w 1. r. śm. – od syna Macieja z rodziną

Wtorek

19

Marca

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7.00

+ Bogdan i Józef Nagórni

7.00

+ Helena, Władysława (k), Jan, Stanisław

7.00

+ Ryszard Spychalski – 19. Msza św. greg.

8.00

+ Józef Krupa – od żony z córkami

18.30

+ Józef, Magdalena Kledzik, Józef, Irena Błaszkowscy

18.30

+ Józef Kubiak – od syna z rodziną

Środa

20

Marca

7.00

+ Justyna Żukowska – od firmy pogrz. „Twaróg”

7.00

+ Helena Witosławska – od córek z mężami

8.00

W int. Macieja z ok. 22. r. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i dary DŚ – od rodziców

17.00

+ Zofia, Tomasz, Kazimierz, Filip, Wacław Żminkowscy

18.30

Z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę MB i dary DŚ dla Anny i Ewy

+ Ryszard Spychalski – 20. Msza św. greg.

+ Edward Brzeziński i zm. z rodz. Brzezińskich

+ Józef, Helena

+ Franciszek Mostaler – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Irena Biszof – od współpracowników z pralni

+ Zofia Jurgowiak – od mieszkańców ul. Wróblewskiego

+ Zenon Dreger – od żony, córki i syna z rodziną

+ Maria Lenartowska – od państwa Grodź i Serafinowicz

+ Urszula Ristau – od córki Bożeny z mężem i córką Pauliną

+ Aniela Jaroch – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Elżbieta Galemba w 1. r. śm. – od córek z rodzinami

+ Barbara Wylęga – od mieszkańców Reymonta 16e

+ Władysława (k) Więcek – od znajomych z pracy

+ Bogdan Śmietański, Irena, Edmund Wyrzykiewicz

+ Józef i Helena Żegała

 

Czwartek

21

Marca

7.00

+ Krystyna w 27. r. śm. i Janusz Łusiewicz

7.00

+ Ryszard Spychalski – 21. Msza św. greg.

8.00

Z ok. r. ur. Radosława Cichockiego o potrzebne łaski, opiekę MB i bł. Boże na dalsze lata życia

18.30

+ Stanisława (k) Górak w 13. r. śm. – od męża z rodziną

18.30

+ Edmund Maron w 59. r. śm. oraz zm. z rodz. Maron i Drost

 

Piątek

22

Marca

7.00

+ Ryszard Spychalski – 22. Msza św. greg.

7.00

+ Maria Lenartowska – od firmy pogrz. „Twaróg”

8.00

+ Irena Biszof – od szwagierki z rodziną

18.30

+ Stefania w 11. r. śm. i Henryk Łakomiak

18.30

+ Jan Jacek – od mieszkańców ul. Drewsa

 

Sobota

23

Marca

7.00

+ Ryszard Spychalski – 23. Msza św. greg.

7.00

+ Feliks Mielczarek

8.00

+ Zygmunt i Joanna Dominiak

18.30

+ Małgorzata, Leon Zydor i zm. z rodz.

18.30

+ Danuta Antosiak w 5. r. śm. – od męża i synów z rodzinami

 Niedziela

24

Marca

III Niedziela Wielkiego Postu

7.00

W int. Eugenii i Grażyny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ, opiekę MB na dalsze lata życia i łaskę zdrowia

8.30

+ Edmund Księżniakiewicz w 2. r. śm. – od syna Jana z żoną

10.00

20-lecie Służby Liturgicznej Ołtarza Seniorów

10.00

+ Maria, Agata, Anna i Grzegorz Kutz oraz zm. z rodz.

11.15

+ Jarosław Jankowski w 2. r. śm. – od żony i dzieci

12.30

+ Marian Kubala i rodzice z obu stron

15.00

W 18. r. ur. Jakuba z prośbą o bł. Boże i łaski Matki Najśw.

+ Łucja Hoffmann w 3. r. śm.

+ Anna i Henryk Kosteccy – od córek z rodzinami                                    

+ Przemysław Martenka w 2. r. śm. – od rodziców i rodziny

+ Ryszard Spychalski – 24. Msza św. greg.                                                                                       

+ Krzysztof Mysiak, Halina i Stanisław Mossakowscy i zm. z obu rodzin

+ Jan Syguła w 2. r. śm. – od dzieci z rodzinami

+ Krzysztof Matus w 1. r. śm. – od Małgorzaty i kuzynki Iwony

+ Maria Pisarek w 2. r. śm. – od córki Basi z rodziną                                                

+ Gertruda Świgoń – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Irena, Jan, Marian Siodła, Zofia Krawczak, Edward Kabat i zm. z rodz. oraz dusze w czyśćcu cierpiące

+ Barbara Drozdowska – od koleżanek Haliny i Doroty

+ Zygmunt Buczkowski – od żony

+ Kazimierz Wełnic i zm. z rodz.

17.00

+ Jadwiga, Bogdan, Andrzej Kamińscy – od rodziny

19.00

+ Eleonora Andrzejczak w 20. r. śm. i zm. z rodz.

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook