INTENCJE MSZALNE 4 – 10 czerwca 2018 |
||
Poniedziałek 04 Czerwca
|
7.00 |
+ Ewa Mijalska – od firmy pogrz. „Twaróg” |
7.00 |
+ Danuta Pisarek – od Cecylii i Jerzego Gustek |
|
8.00 |
+ Kazimierz Przespolewski – 4. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Józef Pszczółka w 4. r. śm., zm. rodzice i teściowie |
|
18.30 |
Z okazji 18. r. ur. Katarzyny z prośbą o Boże błog. i opiekę M. Bożej |
|
18.30 |
+ Zofia, Anna, Franciszek, Edward Pietrowiak i zm. z rodz. |
|
Wtorek 05 Czerwca Św. Bonifacego (bp, m) |
7.00 |
+ Teresa i Edmund Frąckiewicz, Aleksandra (k) Kasińska |
7.00 |
+ Agnieszka Bączyk w 10. r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące – od rodziny |
|
8.00 |
+ Kazimierz Przespolewski – 5. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Józefa (k) Kieruj w 23. r. śm., Gertruda Politycka |
|
18.30 |
W int. Alojzego z ok. ur., o Boże błog., zdrowie i opiekę M. Bożej na każdy dzień |
|
18.30 |
+ zm. przyjaciele: Mieczysław, Adela, Kazimierz, Maria, Bolesław, Emilia, Joanna, Czesław, Lucyna, Edward, Małgorzata, Marta, Józefa (k), Gerard i Andrzej |
|
Środa 06 Czerwca |
7.00 |
+ Henryk Zydorczak – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Tomasz Kendziora – od mieszk. ul. Traugutta |
|
8.00 |
+ Kazimierz Przespolewski – 6. Msza św. greg. |
|
17.00 |
+ Stanisława (k) w 26. r. śm., Jan Kłos, Joanna, Jan Barańczyk, Franciszek Hepner, Kazimierz Barańczak i zm. z rodz. |
|
18.30 |
W int. Zdzisławy o Boże błog., powrót do zdrowia i skuteczne leczenie – od pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 |
|
+ Teresa Bajan – od męża i synów |
||
+ Marek Kmiotek w 3. r. śm. – od żony z córkami i rodziną |
||
+ Elżbieta Mikołajczak – od brata Wojciecha z dziećmi |
||
+ Barbara Dąbrowicz – od Teresy i Kazimierza Pareckich oraz od Anny i Jerzego Gołąb |
||
+ Mirosław Walczak – od kuzynostwa Iwony, Grażyny i Darka z rodzinami |
||
+ Henryk Zydorczak – od sąsiadów z ul. Witosa |
||
+Małgorzata Górzna – od siostry Elżbiety z synami |
||
+ Wiesława (k) Garbarczyk |
||
+ Mieczysław Ziętek w 1. r. śm. – od żony Heleny i syna Krzysztofa z rodziną |
||
+ Paweł Kulka – od brata Edmunda z rodziną |
||
Czwartek 07 Czerwca |
7.00 |
O powołania kapłańskie oraz o Boże błog., światło Ducha Świętego, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa |
7.00 |
+ Danuta Pisarek – od syna Krzysztofa z rodziną |
|
8.00 |
+ Kazimierz Przespolewski – 7. Msza św. greg. |
|
W Parafii Nawiedzenia NMP |
||
18.00 |
O powołania kapłańskie i zakonne |
|
18.00 |
+ Jadwiga w 9. r. śm., Bruno Eichstaedt |
|
18.00 |
+ Marian Wałcerz w 11. r. śm. |
|
18.00 |
+ Janina Czarnolewska w 10. r. śm. – od synów z rodzinami |
|
18.00 |
+ Marian Kubiński – od żony |
|
Piątek 08 Czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa |
7.00 |
W 50. r. ślubu Henryki i Wojciecha z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata życia |
7.00 |
+ Jan w 44. r. śm, Agnieszka, Józef Wac, Jerzy Maj |
|
8.00 |
+ Kazimierz Przespolewski – 8. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Helena, Jerzy, Franciszek Pszczółka i zm. z rodz. |
|
18.00 |
Za Parafian |
|
18.00 |
W 45. r. ślubu Kazimiery i Mieczysława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę św. Rodziny dla Jubilatów, ich dzieci, wnuków i prawnuków |
|
18.00 |
Z ok. 50. r. ur. Piotra z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata |
|
18.00 |
+ Franciszek Grewling w 30. r. śm. – od rodziny |
|
18.00 |
+ Maria, Józef Kępa, Irena, Bolesław, Piotr Zielińscy |
|
Sobota 09 Czerwca Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny |
7.00 |
+ Helena, Tadeusz, Zenon Jędrzejewscy |
7.00 |
+ Halina Ofierzyńska – od dzieci |
|
8.00 |
+ Kazimierz Przespolewski – 9. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Małgorzata, Szczepan Wojtasik i zm. z rodz. Simonich i Wojtasików |
|
18.30 |
W rocznicę święceń kapłańskich: ks. Józef 48 lat, ks. Proboszcz 36 lat, ks. Krzysztof 17 lat, ks. Paweł i ks. Jarosław 5 lat, z podz. i prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najśw. |
|
18.30 |
+ Helena Matkowska w 1. r. śm. |
|
18.30 |
+ Leon w 10. r. śm., Antonina, Jan Mąka, Zofia, Stanisław Chojan, Irena Szumińska, Agnieszka Kośmicka |
|
18.30 |
+ Janina Szumińska w 10. r. śm. – od męża i dzieci z rodzinami |
|
Niedziela 10 Czerwca X Niedziela Zwykła |
7.00 |
O Boże błog., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych |
8.30 |
+ Kazimierz Przespolewski – 10. Msza św. greg. |
|
10.00 |
Z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Najśw. i św. Sebastiana dla Braci Strzeleckich w 20. r. reaktywacji i w 80. r. ur. prezesa Hieronima Dregera, a dla zmarłych o wieczne zbawienie |
|
10.00 |
+ Felicja, Bogdan Kolbe – od córki z mężem |
|
11.15 |
+ ks. Antoni Kutz, jego rodzice i siostra |
|
12.30 |
+ Włodzimierz Cholewiński w 1. r. śm. – od żony, dzieci i wnuków |
|
15.00 |
W int. Zdzisławy i Renaty o Boże błog., powrót do zdrowia i skuteczne leczenie – od pracowników SP nr 1 |
|
+ Janina Dziekan w 5. r. śm. – od męża z dziećmi |
||
+ Maria, Alfons, Kazimierz Drost, Aleksander, Adela Marczuk |
||
+ Jan, Marta, Wiktor Łapacz |
||
+ Bożena Wekwert w 3. r. śm., Zygmunt w 31. r. śm., Alfreda (k) w 13. r. śm. – od męża i syna z rodziną |
||
+ Pelagia, Franciszek Krumraj, Krystyna, Edmund Seyda, Anna, Ludwik, Kazimierz Lippok, Bogdan Zatt, Stanisław Nojszewski |
||
+ Stanisław Jarosz |
||
+ Barbara Witucka – od siostry Steni, Ani i Mariusza |
||
+ Mirosław Walczak – od rodzin Biskup, Jagodzińskich i Paprockich |
||
+ Bogusz Peksa w 5. r. śm. – od żony i dzieci |
||
+ Irena Siodła – od córki Jolanty |
||
+ Marian Siodła |
||
+ Zbigniew Świętochowski – od sąsiadów z Reymonta 8a |
||
+ Paweł Mielczarek w 2. r. śm. oraz Waldemar, Feliks, Walerian, Kazimiera |
||
+ Małgorzata Górzna o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie – od matki chrzestnej Czesławy ze Strączna |
||
+ Wanda Wanecka – od mieszkańców bloku przy ul. Strzeleckiej 1 |
||
+ Małgorzata, Władysław i zm. z rodz. Podedwornych, Bożena Wojno i zm. z rodz. Wojno, Jerzy Napierała |
||
17.00 |
+ Maria, Izydor Marchewka – od wnuków Łukasza i Patryka |
|
19.00 |
+ Janina Czarnolewska w 10. r. śm. – od męża |