INTENCJE MSZALNE 6 – 12 sierpnia 2018

Poniedziałek

06

 Sierpnia

Święto Przemienienia Pańskiego

7.00

+ Wojciech Szymczak – od synów z rodzinami

7.00

+ Wiesław Ignaczak – od rodziny

18.30

+ Leonard Kurek w 41. r. śm., zm. rodzice, zm. z rodzin Kozłowskich, Kurków i Srebrnych – od córek

18.30

+ Krzysztof Ocieczek w 22. r. śm.

Wtorek

07

 Sierpnia

Bł. Edmunda Bojanowskiego (w)

7.00

+ Józef Winkowski i  zm. z rodz. oraz dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ rodzice Elżbieta i Józef, brat Paweł, syn Wojciech i zm. z rodz. Robek i Tafelskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Włodzimierz Piotrowski – od Teresy i Karola

18.30

+ Marta, Zygmunt Nadolińscy

Środa

08

 Sierpnia

Św. Dominika (p)

7.00

+ Bronisława (k) i Stanisław Szoda, Stanisław Taudul i zm. z rodz.

7.00

+ Marianna Jasielska – od sąsiadów z Wyszyńskiego 5a

18.30

W int. Beaty, Edyty, Marii, Eweliny i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

+ Stanisław Sarbinowski – od syna Eugeniusza z rodziną

+ Marcin Sobka – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Teresa Wawro – od Anieli z rodziną

+ Zenon Niemczewski w 3. r. śm. oraz rodzice z obu stron– od żony i dzieci z rodzinami

+ Helena Galasińska – od córki Aleksandry z dziećmi

+ Irena Siodła, Zofia Krawczak, Edward Kabat i zm. z rodz.

+ Piotr Braszak, Barbara Piesińska w r. śm. – od najbliższej rodziny

+ Jan Świtalski – od Bogumiła, Danki i Józi z rodzinami

+ Halina Czarnecka – od siostry i brata z rodziną

+ Wiesław Ignaczak i za zm. cierpiących w czyśccu

Czwartek

09

Sierpnia

Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (dz, m) – patronki Europy

7.00

+ Dorota, Franciszek Wojtczak

7.00

+ Janina Nieborak – od sąsiadów z ul. Wyszyńskiego 3a

18.30

+ Roman Wendt, rodzeństwo i rodzice

18.30

+ Krzysztof Matus – od Marzeny z Piotrem i Dawidem

 

 

 

 

 

Piątek

10

Sierpnia

Święto św. Wawrzyńca (dk, m)

7.00

+ Stanisław Dolatowski – od firmy pogrz. „Twaróg”

7.00

+ Janina Nieborak – od Teresy i Mariana Bierła z rodziną

18.30

+ Czesław Kowalczyk w 28. r. śm. i zm. z rodz. Kowalczyków, Baranowskich, Wójcików i Piechockich

18.30

+ Czesław Anczyński w 8. r. śm. i  jego zm. rodzice i teściowie                                                        

 

Sobota

11

Sierpnia

Św. Klary (dz)

7.00

+ Maria i Kazimierz Różkowscy – od wnuczki Anny

7.00

+ Stanisław Sarbinowski – od mieszkańców ul. Broniewskiego

18.30

+ Helena Gazecka w 1. r. śm. – od córki, wnuków i prawnuków

18.30

+ Barbara Stepczyńska w 5. r. śm. – od męża i dzieci z rodzinami

18.30

+ Helena Kabat w 20. r. śm.

 Niedziela

12

Sierpnia

XIX Niedziela zwykła

7.00

O Boże błog., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Roman i Stefan Przybylscy

10.00

+ Franciszek w 20. r. śm., Aniela w 3. r. śm. Górzni i zm. rodzice z obu stron – od córki Haliny z rodziną

11.15

W 10. r. ślubu Moniki i Michała oraz z ok. 1. ur. Jacka i 6. ur. Mai z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę św. Rodziny na dalsze lata

12.30

+ Aniela w 1. r. śm. i Kazimierz Dardas

20.00

+ Zygmunt Maciejewski – od sąsiadów

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook