INTENCJE MSZALNE 11 – 17 lutego 2019

Poniedziałek

11

 Lutego

 

7.00

+ Jan Widomski w 2. r. śm.

7.00

+ osoba zmarła Panu Bogu wiadoma

8.00

+ Zygmunt Krzyżaniak w 5. r. śm., Leon i Anna Krzyżaniak, ks. Jerzy Krzyżaniak

10.00

W int. chorych i starszych

18.30

+ Zbigniew Kowalski w 4. r. śm. – od syna Bartosza z rodziną

18.30

+ Stefania i Wacław Orasińscy, Irena i Jerzy Wolni, Zofia Grabska

 

Wtorek

12

 Lutego

7.00

+ Władysław Rosół w 24. r. śm.

7.00

+ Marian Hałas – od Macieja i Grzegorza Buksakowskich z rodziną

8.00

+ Urszula i Czesław Brzeźniak i zm. z rodz.

8.00

+ Urszula Dahlke w 1. r. śm. – od męża i córek z rodzinami

18.30

O Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Władysławy z ok. 70. r. ur.

18.30

+ Jan Jacek – od mieszkańców ul. Drewsa

Środa

13

 Lutego

7.00

+ Barbara Kwiatkowska – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Stefan Sobieraj – od rodziny Piechów

8.00

O Boże bł. i dary DŚ dla Agnieszki

17.00

+ Leopold Stefański w 22. r. śm. i zm. z rodz. – od córek

18.30

+ Monika Majchrzak – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Jan Szudera – od Włodzimierza Różaka z rodziną

+ Henryk Kędziora – od syna Dariusza z żoną i synem

+ Mieczysław Wierzbiński – od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Stróżewie

+ Krzysztof Piankowski i jego rodzice – od wujka Mietka z rodziną

+ Czesław Mazurkiewicz – od bratowej Urszuli z mężem

+ Michał Szałowski – od rodziny

+ Gertruda Świgoń – od syna z rodziną

+ Piotr Małaczyński – od siostry z rodziną

+ Grażyna Bzdawka

+ Jan., Kunegunda, Ludwik

Czwartek

14

Lutego

Święto św. Cyryla (mn) i św. Metodego (bp) – patronów Europy

7.00

+ Józefa (k) Krystaszek – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Ryszard Gmyrek – od żony

8.00

+ Robert Izdebski w 20. r. śm.

18.30

O bł. Boże, opiekę MB, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Zeni Wasilewskiej i jej męża Jerzego

18.30

+ Ireneusz, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek

15

Lutego

7.00

+ Stefan Sobieraj – od firmy pogrz. „Twaróg”

7.00

+ Krzysztof Piankowski – od rodziny Kaczmarków

8.00

+ Barbara Kwiatkowska – od męża Alojzego

18.30

+ Zofia Wałcerz w 29. r. śm. – od dzieci

18.30

+ Prakseda Dulat w 1. r. śm. – od wnuczki Magdy z rodziną; + Wiktoria Burzyńska w 2. r. śm. – od wnuka Macieja z rodziną

 

Sobota

16

Lutego

7.00

+ Zofia Spychalska w 3. r. śm.

7.00

+ Danuta Szwarczewska – od firmy pogrz. „Twaróg”

8.00

+ Bożena Kokosz w 2. r. śm.

18.30

+ Alfred Łaboda w 13. r. śm., Kazimiera Łaboda, zm. rodzice i rodzeństwo

18.30

+ Krystyna i Piotr Romanów – od dzieci z rodzinami; + Monika Majchrzak – od siostry z mężem i dziećmi

18.30

+ Marek Przewoźniak w 8. r. śm. i zm. z obu stron – od rodziców i braci z rodzinami

 Niedziela

17

Lutego

VI Niedziela Zwykła

7.00

+ Irena Krakowiak w 4. r. śm., Zofia Chmielewska w 1. r. śm. – od dzieci i wnuczek z rodzinami

8.30

+ Alojzy w 5. r. śm., Bronisław w 30. r. śm. i Klara Jaremba

10.00

O Boże błog. dla Adama i Jerzego z ok. ur.

10.00

+ Marian Hałas – od Liturgicznej Służby Ołtarza Seniorów

11.15

+ Czesława (k) w 4. r. śm., Bolesław Szmytkowscy oraz Helena i Jan Ksyccy – od wnuczki Kasi z mężem i dziećmi

12.30

Z ok. 10. r. ślubu Edyty i Mariusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ, opiekę MB na dalsze lata życia dla Jubilatów i całej rodziny oraz o radość życia wiecznego dla zm. z rodz.

12.30

Za tych, których kochamy

 

+ rodzice: Franciszek i Agnieszka, rodzeństwo: Ludwika (k), Marianna, Władysława (k); Grażyna Szwarczewska, Mirosław Mańkowski, Jan i Katarzyna

+ Zenon Fifer w 4. r. śm.

+ Zofia Sroka i zm. z rodz.                                                                                            

+ Irena Siodła, Jan Siodła, Zofia, Józef Krawczak, Wanda Majchrzak i zm. z rodz. oraz dusze w czyśćcu cierpiące

+ Adrian Płończak – od babci i dziadka z Żar                                                                                              

+ Marceli i Jolanta Strumnik – od żony i teściowej

+ Ignacy Pisarek w 9. r. śm. – od córki Basi z rodziną                                                                                        

+ Jan Maciejewski – od żony, syna i córki z rodziną

+ Henryka (k) Braczyńska – od syna Arka z rodziną

+ Jadwiga Weronika Wylegała w 22. r. śm. i Wojciech Wylegała – od córki i siostry Aleksandry

+ Gertruda Świgoń – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Julianna, Zenon, Stefania, Jan Kapsiak

17.00

+ Zofia i Czesław Jasiukiewicz w 15. r. śm. – od córki z rodziną

19.00

+ Teodozja Głogowska w 26. r. śm. – od dzieci z rodzinami

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook