INTENCJE MSZALNE 3 – 9 czerwca 2019 |
||
Poniedziałek 03 Czerwca Św. Karola Lwangi (m) i Towarzyszy
|
7.00 |
+ Marianna Kamińska – od sąsiadki Marii z mężem |
7.00 |
+ Irena Reiter – od rodziny Ludwickich |
|
8.00 |
+ Józefa (k) Kieruj, Gertruda, Agnieszka i Antoni Polityccy |
|
18.30 |
+ Jerzy Przysiecki w r. śm., zm. z rodz. Judkowiak, Henryk Zydorczak – od Magdy i Tomka |
|
18.30 |
+ Marian Hałas – od koła radia Maryja |
|
Wtorek 04 czerwca |
7.00 |
+ Andrzej Noculak – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Wanda Kaźmierska – od męża, córki i syna |
|
8.00 |
+ Józef Pszczółka w 5. r. śm. – od żony, dzieci i wnuków; + Józefa (k), Maksymilian Zatt, Katarzyna, Józef Pszczółka |
|
18.30 |
+ Marian Hałas – od rodziny Głąb i pani Kępińskiej |
|
18.30 |
+ Halina, Józef, Krzysztof Olejniczak – od Aleksandry |
|
Środa 05 Czerwca Św. Bonifacego (bp, m) |
7.00 |
+ Teresa Nitka i zm. z rodz. Sarna |
7.00 |
+ Teresa i Edmund Frąckiewicz, Aleksandra (k) Kosińska |
|
8.00 |
+ Helena, Tadeusz, Zenon Jędrzejewscy |
|
17.00 |
+ Stanisława (k) w 25. r. śm. i Jan Kłos, Joanna i Jan Barańczyk, Franciszek Hepner, Kazimierz Barańczak i zm. z rodz. |
|
18.30 |
We wszystkich int. złożonych na świeczniku pod obrazem MB |
|
O dary DŚ dla Antoniny z ok. przyjęcia sakramentu bierzmowania – od matki chrzestnej z mężem |
||
O łaskę zdrowia dla Hani oraz o dary DŚ i siły w walce z chorobą |
||
+ Jadwiga i Kazimierz Żero, Stanisław i Wiesław oraz zm. z rodz. |
||
+ Marek Kmiotek w 4. r. śm – od żony z dziećmi i rodziną |
||
+ Kazimiera Wylegała – od Arlety z rodziną |
||
+ Irena, Jan Siodła, Franciszek, Zofia Krawczak, Edward Kabat, Maria Majchrzak, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące |
||
+ Anna i Zenon Koczorowscy – od dzieci z rodzinami |
||
+ Kamil Kończak – od Ani, Małgosi i Sławka |
||
+ Włodzimierz Pawłowski – od brata Józefa z rodziną |
||
+ Anna Owczarzak – od wnuczki Aleksandry z rodziną |
||
+ Hildegard Pasławska – od córki Bożeny z rodziną |
||
+ Jarosław Handkiewicz – od żony |
||
+ Maria Grabianowska i dusze w czyśćcu cierpiące |
||
+ Helena Żak – od rodziny Piechotów |
||
+ Wiesław Wasielewski – od Małgorzaty i Olafa Woźniak |
||
+ Zofia Malikowska – od Anny z rodziną |
||
Czwartek 06 czerwca |
7.00 |
O powołania kapłańskie, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa |
7.00 |
+ Maria Surma – od firmy pogrz. „Zydor” |
|
8.00 |
+ Helena Wegner – od syna Zygmunta z żoną Marią i dziećmi |
|
18.30 |
Msza św. dziękczynna za łaskę powołania i przeżyte lata w Chrystusowym kapłaństwie: ks. Paweł i ks. Jarosław 6 lat, ks. Krystian 7 lat, ks. Proboszcz 37 lat, ks. neoprezbiter Jacek od 25 maja i z prośbą o nowe powołania z naszej Wspólnoty Parafialnej |
|
18.30 |
O bł. Boże, opiekę MB i dary DŚ dla Aliny i Teresy Nowak |
|
18.30 |
O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Alojzego |
|
18.30 |
O zdrowie i Boże bł. dla Alicji oraz + Kazimierz Przespolewski |
|
Piątek 07 czerwca |
7.00 |
O potrzebne łaski i zdrowie dla Ireny Cholewińskiej oraz o życie wieczne dla Włodzimierza Cholewińskiego |
7.00 |
+ Helena Witosławska – od bratowej Ireny z rodziną |
|
8.00 |
+ Henryk, Irena, Stanisława (k), Leonard, Ewa, Mikołaj |
|
12.00 |
Msza św. dziękczynna z ok. 50-lecia matury 1969-2019, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
18.30 |
W int. Jolanty i Grzegorza z ok. 33. r. ślubu z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
18.30 |
+ Helena, Franciszek, Jerzy Pszczółka |
|
18.30 |
+ Jadwiga w 10. r. śm. i Bruno Eichstaedt |
|
Sobota 08 Czerwca Św. Jadwigi Królowej |
7.00 |
+ Jan w 45. r. śm., Agnieszka, Józef Wac, Jerzy Maj |
8.00 |
+ Maria i Izydor Marchewka – od Sabiny i Mirki |
|
18.30 |
+ Marian Wałcerz w 12. r. śm. |
|
18.30 |
+ Józefa (k) i Stanisław Jopek, Władysław Węglewski oraz zm. z obu rodzin |
|
18.30 |
+ Helena Matkowska w 2. r. śm., Józef Matkowski |
|
21.00 |
O dary DŚ dla kapłanów |
|
Niedziela 09 Czerwca Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
|
7.00 |
O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych |
7.00 |
+ Janina Bochenek |
|
8.30 |
+ Felicja i Bogdan Kolbe – od córki z mężem |
|
10.00 |
+ Włodzimierz Cholewiński w 2. r. śm. – od żony, dzieci i wnuków |
|
11.15 |
+ Maria w 5. r. śm. i Izydor Marchewka – od syna z rodziną |
|
12.30 |
+ ks. Antoni Kutz, jego siostra Maria i ich rodzice |
|
|
+ Pelagia, Franciszek Krumraj i zm. z rodz. Sejdów, Lippok, Szymanowicz; Stanisław Nojszewski, Bogdan Zatt, Bronisław Kadzban, Ireneusz Pawlicki |
|
+ Andrzej Izdebski w 2. r. śm. |
||
+ Marianna i Brunon w r. śm. |
||
+ Natalia i Teofil Lewandowscy, Stanisława (k) Łukasiewicz, Paulina Wendland |
||
+ Teodora (k) i Stanisław Sarbinowscy – od dzieci z rodzinami |
||
+ Hanna, Edward, Danuta Pasz – od Iwony i Beaty z rodzinami |
||
+ Bożena Wekwert w r. śm., Alfreda (k), Zygmunt Wekwert |
||
+ Jan Wekwert – od dzieci z rodzinami |
||
+ Stanisław Grzeszczak – od rodz. Drożdż ze Smogulca |
||
+ Helena Ziętek – od mieszkańców Kamionki |
||
+ Bogusz Peksa w 6. r. śm. – od żony, córek i syna |
||
+ Kazimiera Borzych – od kochającej córki Doroty z mężem i Michalinką |
||
+ Helena Wegner – od córki Haliny z rodziną |
||
+ Maria Surma – od dzieci z rodzinami |
||
+ Anna Owczarzak – od Janiny |
||
+ Wiesław Wasielewski – od sąsiadów z klatki C |
||
+ Hildegard Pasławska – od rodziny Przybyszów |
||
17.00 |
+ Eugeniusz Przygodzki w 1. r. śm. |
|
19.00 |
+ Elżbieta Mikołajczak i rodzice z obu stron |