INTENCJE MSZALNE 9 – 15 września 2019 |
||
Poniedziałek 09 września
|
7.00 |
+ zm. z rodz. Sarbinowskich i Papież, znajomych, przyjaciół, koleżanki i kolegów |
7.00 |
+ Jan Nowak w r. śm. – od syna |
|
8.00 |
+ Aleksander Owczarzak w 10. r. śm. i zm. z rodz. |
|
18.30 |
+ Sabina Drobiszewska – 10. Msza św. greg. |
|
18.30 |
+ Zofia w 10. r. śm. i Władysław Wysoccy |
|
Wtorek 10 września |
7.00 |
+ Sabina Drobiszewska – 11. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Ilona Król – od matki chrzestnej |
|
8.00 |
+ Kazimierz w r. śm., Anna, Jadwiga, Leon Głowik |
|
18.30 |
+ Stefania, Marcjan i Zbigniew – od córki Grażyny z rodziną |
|
Środa 11 września |
7.00 |
+ Bronisław w 2. r. śm. |
7.00 |
+ Krystyna Wisa – od firmy pogrz. „Twaróg” |
|
8.00 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Jowity i Olusia z ok. ur. |
|
17.00 |
+ Edmund Matuszewski, Franciszka (k) i Stanisław Jankowscy |
|
18.30 |
Z podz. za dar narodzin, z prośbą o Boże bł. dla Bruna |
|
W int. prowadzących i uczestników spotkania modlitewnego Polska pod Krzyżem |
||
+ Sabina Drobiszewska – 12. Msza św. greg. – w r. śm. |
||
+ zm. z rodz. Lohr i Lewandowskich |
||
+ Czesława (k) i Stanisław Talar – od wnuka z rodziną |
||
+ Hildegard Pasławska z ok. ur. – od dzieci |
||
+ Maria Jankowska – od rodziny Stachowiak |
||
+ Zdzisław Nowastowski – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Elżbieta Bednarek – od Darka i Ani z dziećmi |
||
+ Horst Splettstoesser – od Ani z rodziną |
||
+ Bogdan Kasperski – od syna Przemka z żoną i dziećmi |
||
+ Maria Janiszewska – od Haliny Ewert |
||
+ Grażyna Kucik – od współmieszkańców z ul. Łukasiewicza 4 |
||
+ Daniel Drop – od Małgorzaty i Marka |
||
Czwartek 12 września |
7.00 |
+ Sabina Drobiszewska – 13. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Maria Jankowska – od Krzysztofa Kilińskiego z Kuczkowa |
|
8.00 |
+ Helena Wegner – od syna Krzysztofa z żoną Magdą i dziećmi |
|
18.30 |
+ Bronisława (k) i Henryk Lechelt – od córek |
|
18.30 |
+ Alicja Rybak w 5. r. śm., Longina (k) i Zenon Tobolscy |
|
Piątek 13 września Św. Jana Chryzostoma (bp, dK) |
7.00 |
+ Sabina Drobiszewska – 14. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Maria Jankowska – od rodziny Kilińskich z Krzywosądowa |
|
8.00 |
+ Marianna Kamińska – od VII Róży Żywego Różańca Kobiet |
|
18.30 |
+ Zofia, Klemens Siwiak |
|
18.30 |
+ Wojciech Frankowski w 8. r. śm. i rodzice z obu stron |
|
18.30 |
+ Zdzisława (k) Trębacz – od brata Przemka z Kasią i Klaudią |
|
Sobota 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego |
7.00 |
Za Zgromadzenie Córek MB Bolesnej Serafitek z racji święta Patronki Zgromadzenia |
7.00 |
+ Sabina Drobiszewska – 15. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Tadeusz Ćwirko – od firmy pogrz. „Twaróg” |
|
18.30 |
+ Helena, Władysław, Henryk Należyty – od córki i siostry |
|
18.30 |
+ Józef, Stanisława (k), Florian, Władysław, Leon, Jerzy, Jadwiga Wiśniewscy |
|
18.30 |
+ zm. z rodz. Dominikowskich, Galińskich i Glinków |
|
Niedziela 15 września XXIV Niedziela zwykła |
7.00 |
+ Michał i Stefan Kot, Roman Kwiatkowski, Helena i Stefan Sygneccy |
8.30 |
+ Henryk i Regina Kubiak w r. śm., oraz Janina i Józef Kałużni, Konrad Kurowski i zm. z rodz. |
|
10.00 |
+ Maria Strojwąs w 1. r. śm. – od córek z rodzinami |
|
11.15 |
O Boże bł. i dary DŚ dla Jakuba Gramowskiego z ok. 13. r. ur. – od mamy, babci i prababci |
|
11.15 |
+ Antoni Różewicz w 20. r. śm. i Wanda Różewicz |
|
12.30 |
+ Janusz i Bogdan Nowaccy |
|
15.00 |
O bł. Boże, dary DŚ, opiekę św. Rodziny z Nazaretu dla rodzin Młodej Pary Eweliny i Zbigniewa oraz o zdrowie dla Macieja |
|
W int. Mariana Kledzika z ok. 85. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
||
+ Sabina Drobiszewska – 16. Msza św. greg. |
||
+ Bronisław Kadzban, Jolanta Szymanowicz, Ignacy Kadzban – od żony i dzieci |
||
+ Danuta Strugała – od męża, syna i córki z rodziną |
||
+ Dariusz Parzencki – od mieszkańców Kamionki |
||
+ Andrzej Pachowicz – od rodziny Meres z Chodzieży |
||
+ Otylia Merker-Paech – od chóru kościelnego |
||
+ Maria Jankowska – od syna Damiana z rodziną |
||
+ Zdzisław Nowastowski – od Rodziny Kolpinga |
||
+ Teresa Gapińska – od chóru kościelnego |
||
+ Teresa Gapińska – od Gosi i Sławka z synami |
||
+ Irena Mączyńska – od rodziny Meres |
||
+ Małgorzata Nitka – od siostry Barbary z rodziną |
||
+ Teresa Bierła – od córki z rodziną |
||
+ Ryszard Wojtys – od córki Aliny z rodziną |
||
+ Łucja Nowak – od siostrzenicy Lilii z rodziną |
||
+ Sławomir Szymczak – od siostry z mężem |
||
17.00 |
+ Barbara Mroczkowska – od córek Iwony i Beaty z rodzinami |
|
19.00 |
+ Józef i Marianna Wruk – od córki z rodziną |