Poniedziałek 11 Grudnia |
7.00 |
+ Zygmunt Sikorski – od Aleksandry i Romana Burzyńskich z rodz. |
7.00 |
+ Jadwiga Domin – od córki Grażyny z mężem |
|
8.00 |
+ Jan Jabłoński – od sąsiadów z ul. Reymonta 9G |
|
18.30 |
+ Antoni w 39 r. śm., Gertruda Giers – od dzieci z rodzinami |
|
18.30 |
+ Barbara Swiatła – od córki z narzeczonym i wnuczką |
|
18.30 |
+ Felicja, Franciszek Moryksiewicz |
|
Wtorek 12 Grudnia |
7.00 |
+ Leon Kulczyński w 21 r. śm. – od córek Ireny i Elżbiety |
7.00 |
+ Jadwiga Domin – od siostrzenicy Marii z rodz. |
|
8.00 |
+ Felicja Marcinkowska w 5 r. śm. – od rodziny |
|
18.30 |
+ Helena Matkowska – od wnuczki Agnieszki z rodziną |
|
18.30 |
+ Maria Pogozuska – od syna z rodziną |
|
18.30 |
+ Urszula Frankowska – od bratowej Czesławy z rodziną |
|
Środa 13 Grudnia |
7.00 |
+ Jadwiga Domin – od siostrzenicy Barbary |
7.00 |
+ za chrzestnego Karola w 1 r. śm. |
|
8.00 |
+ Łucja, Marian Woźniak oraz Filip Witkowski |
|
8.00 |
+ Łucja i Franciszek Zimni |
|
17.00 |
+ Łucja Pisarek – od rodziny Fonferek |
|
18.30 |
+ Edward w 25 r. śm., Agata, Anna, Irena, Antoni, Ludwik i Maria Magdalena Załachowscy |
|
+ Łucja Kucik – od syna Lecha z rodz. |
||
+ Zofia Rujna – od Lili i Mirosława z rodz. |
||
+ Zofia Rujna – od synowej Marii z rodz. |
||
+ Stanisława (k) i Leon Napierkowscy – od córki |
||
+ Stanisława (k) Kukla – od Urszuli z rodz. |
||
Czwartek 14 Grudnia |
7.00 |
+ Jadwiga Domin – od Krystyny i Andrzeja |
7.00 |
+ Jadwiga Domin – od chrześniaków Stanisława z rodz. |
|
8.00 |
+ Adam Siwek – od matki chrzestnej z rodz. |
|
18.30 |
+ Barbara Światła – od syna Andrzeja z rodz. |
|
18.30 |
+ Włodzimierz Cholewiński – od syna Waldemara z rodz. |
|
18.30 |
+ Urszula Frankowska – od chrześniaka Ryszarda |
|
Piątek 15 Grudnia
|
7.00 |
+ Ludwik Iglewski w 17 r. śm. |
7.00 |
+ Adam Siwek – od ojca chrzestnego z rodz. |
|
8.00 |
+ Stanisława (k) i Mirosław Rośmiarek, Jerzy i Arkadiusz Rutkowscy – od rodz. |
|
18.30 |
+ Pelagia w 22 r. śm., Ludwik, Czesław Szymańscy |
|
18.30 |
+ Irena w 9 r. śm. i Maksymilian Marciniakowie – od dzieci |
|
18.30 |
+ Stanisław Switalski w 32 r. śm., Brygida Kulak |
|
Sobota 16 Grudnia |
7.00 |
+ Elżbieta i Franciszek Dziekan oraz Paulina i Kazimierz Krajewscy |
7.00 |
+ Halina i Leon Jedwabni |
|
8.00 |
+ Bronisław Dzierzbicki |
|
8.00 |
+ Zbigniew Osuch w 3 r. śm. – od żony i dzieci |
|
18.30 |
+ Helena i Aleksander Kamińscy, Jan i Marianna Kęsiccy oraz Stanisława (k) Cieślik |
|
18.30 |
+ Stanisława (k), Jadwiga, Józef, Leon, Władysław, Florian, Jerzy Wiśniewscy |
|
18.30 |
+ Wojciech Szymański – od kuzynów ze Zdrochca |
|
Niedziela 17 Grudnia III Niedziela Adwentu |
7.00 |
- w 81 rocznicę urodzin Ojca św. Franciszka z prośbą o bł. Boże i dary Ducha Świętego w posługiwaniu apostolskim |
8.30 |
+ Cecylia Stefańska w 43 rocz. śm. – int. od córek Janiny i Ireny |
|
10.00 |
+ Józef i Rozalia Żurowiccy |
|
10.00 |
+ Bogdan Nagórny – od córki z mężem |
|
11.15 |
+ Paweł Dera w 7 rocz. śm., Tadeusz Pufal w 21 rocz. śm. – od Ewy i Marka z rodziną |
|
12.30 |
- w int. Pawła z ok. 30 ur. z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia + Łucja Radwańska |
|
12.30 |
+ Irena i Stanisław (15 r. śm.) Jończyk – od syna |
|
15.00 |
+ Jerzy Andrzej Hermann – int. od córki Iwony z rodziną |
|
+ Stanisława/k/ Baranowska int. od rodz. Kwiatkowskich |
||
+ Władysław w 10 rocz. śm., Zofia Wysoccy |
||
+ Antoni w 21 rocz. śm., Zofia, Jan Pieńkos i zm. z rodziny |
||
+ Henryk Muntz – od syna Piotra z rodziną |
||
+ Helena Pyryt – od córki z rodziną |
||
+ Krystyna Krzemieniewska – od męża i dzieci oraz Helena, Alojzy Krzemieniewscy, Stanisław, Aniela Wiśniewscy |
||
+ Józef Eichstadt – od żony, córki i syna z rodzinami |
||
17.00 |
+ Franciszek, Tadeusz, za zm. rodziców oraz za zm. z rodziny |
|
19.00 |
+ Agnieszka Urszulak w 1 r. śm. – od brata z żoną |
- Szczegóły
- Odsłony: 1816