INTENCJE MSZALNE 3 – 9 czerwca 2019

INTENCJE MSZALNE 3 – 9 czerwca 2019

Poniedziałek

03

 Czerwca

Św. Karola Lwangi (m) i Towarzyszy

 

7.00

+ Marianna Kamińska – od sąsiadki Marii z mężem

7.00

+ Irena Reiter – od rodziny Ludwickich

8.00

+ Józefa (k) Kieruj, Gertruda, Agnieszka i Antoni Polityccy

18.30

+ Jerzy Przysiecki w r. śm., zm. z rodz. Judkowiak, Henryk Zydorczak – od Magdy i Tomka

18.30

+ Marian Hałas – od koła radia Maryja

 

Wtorek

04

 czerwca

7.00

+ Andrzej Noculak – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Wanda Kaźmierska – od męża, córki i syna

8.00

+ Józef Pszczółka w 5. r. śm. – od żony, dzieci i wnuków; + Józefa (k), Maksymilian Zatt, Katarzyna, Józef Pszczółka

18.30

+ Marian Hałas – od rodziny Głąb i pani Kępińskiej

18.30

+ Halina, Józef, Krzysztof Olejniczak – od Aleksandry

Środa

05

 Czerwca

Św. Bonifacego (bp, m)

7.00

+ Teresa Nitka i zm. z rodz. Sarna

7.00

+ Teresa i Edmund Frąckiewicz, Aleksandra (k) Kosińska

8.00

+ Helena, Tadeusz, Zenon Jędrzejewscy

17.00

+ Stanisława (k) w 25. r. śm. i Jan Kłos, Joanna i Jan Barańczyk, Franciszek Hepner, Kazimierz Barańczak i zm. z rodz.

18.30

We wszystkich int. złożonych na świeczniku pod obrazem MB

O dary DŚ dla Antoniny z ok. przyjęcia sakramentu bierzmowania – od matki chrzestnej z mężem

O łaskę zdrowia dla Hani oraz o dary DŚ i siły w walce z chorobą

+ Jadwiga i Kazimierz Żero, Stanisław i Wiesław oraz zm. z rodz.

+ Marek Kmiotek w 4. r. śm – od żony z dziećmi i rodziną

+ Kazimiera Wylegała – od Arlety z rodziną

+ Irena, Jan Siodła, Franciszek, Zofia Krawczak, Edward Kabat, Maria Majchrzak, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Anna i Zenon Koczorowscy – od dzieci z rodzinami

+ Kamil Kończak – od Ani, Małgosi i Sławka

+ Włodzimierz Pawłowski – od brata Józefa z rodziną

+ Anna Owczarzak – od wnuczki Aleksandry z rodziną

+ Hildegard Pasławska – od córki Bożeny z rodziną

+ Jarosław Handkiewicz – od żony

+ Maria Grabianowska i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Helena Żak – od rodziny Piechotów

+ Wiesław Wasielewski – od Małgorzaty i Olafa Woźniak

+ Zofia Malikowska – od Anny z rodziną

 

Czwartek

06

czerwca

7.00

O powołania kapłańskie, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa

7.00

+ Maria Surma – od firmy pogrz. „Zydor”

8.00

+ Helena Wegner – od syna Zygmunta z żoną Marią i dziećmi

18.30

Msza św. dziękczynna za łaskę powołania i przeżyte lata w Chrystusowym kapłaństwie: ks. Paweł i ks. Jarosław 6 lat, ks. Krystian 7 lat, ks. Proboszcz 37 lat, ks. neoprezbiter Jacek od 25 maja i z prośbą o nowe powołania z naszej Wspólnoty Parafialnej

18.30

O bł. Boże, opiekę MB i dary DŚ dla Aliny i Teresy Nowak

18.30

O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Alojzego

18.30

O zdrowie i Boże bł. dla Alicji oraz + Kazimierz Przespolewski

 

Piątek

07

czerwca

7.00

O potrzebne łaski i zdrowie dla Ireny Cholewińskiej oraz o życie wieczne dla Włodzimierza Cholewińskiego

7.00

+ Helena Witosławska – od bratowej Ireny z rodziną

8.00

+ Henryk, Irena, Stanisława (k), Leonard, Ewa, Mikołaj

12.00

Msza św. dziękczynna z ok. 50-lecia matury 1969-2019, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

W int. Jolanty i Grzegorza z ok. 33. r. ślubu z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Helena, Franciszek, Jerzy Pszczółka

18.30

+ Jadwiga w 10. r. śm. i Bruno Eichstaedt

Sobota

08

Czerwca

Św. Jadwigi Królowej

7.00

+ Jan w 45. r. śm., Agnieszka, Józef Wac, Jerzy Maj

8.00

+ Maria i Izydor Marchewka – od Sabiny i Mirki

18.30

+ Marian Wałcerz w 12. r. śm.

18.30

+ Józefa (k) i Stanisław Jopek, Władysław Węglewski oraz zm. z obu rodzin

18.30

+ Helena Matkowska w 2. r. śm., Józef Matkowski

21.00

O dary DŚ dla kapłanów

 Niedziela

09

Czerwca

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

7.00

O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

7.00

+ Janina Bochenek

8.30

+ Felicja i Bogdan Kolbe – od córki z mężem

10.00

+ Włodzimierz Cholewiński w 2. r. śm. – od żony, dzieci i wnuków

11.15

+ Maria w 5. r. śm. i Izydor Marchewka – od syna z rodziną

12.30

+ ks. Antoni Kutz, jego siostra Maria i ich rodzice

 

+ Pelagia, Franciszek Krumraj i zm. z rodz. Sejdów, Lippok, Szymanowicz; Stanisław Nojszewski, Bogdan Zatt, Bronisław Kadzban, Ireneusz Pawlicki

+ Andrzej Izdebski w 2. r. śm.

+ Marianna i Brunon w r. śm.

+ Natalia i Teofil Lewandowscy, Stanisława (k) Łukasiewicz, Paulina Wendland

+ Teodora (k) i Stanisław Sarbinowscy – od dzieci z rodzinami

+ Hanna, Edward, Danuta Pasz – od Iwony i Beaty z rodzinami

+ Bożena Wekwert w r. śm., Alfreda (k), Zygmunt Wekwert

+ Jan Wekwert – od dzieci z rodzinami

+ Stanisław Grzeszczak – od rodz. Drożdż ze Smogulca

+ Helena Ziętek – od mieszkańców Kamionki

+ Bogusz Peksa w 6. r. śm. – od żony, córek i syna

+ Kazimiera Borzych – od kochającej córki Doroty z mężem i Michalinką

+ Helena Wegner – od córki Haliny z rodziną

+ Maria Surma – od dzieci z rodzinami

+ Anna Owczarzak – od Janiny

+ Wiesław Wasielewski – od sąsiadów z klatki C

+ Hildegard Pasławska – od rodziny Przybyszów

17.00

+ Eugeniusz Przygodzki w 1. r. śm.

19.00

+ Elżbieta Mikołajczak i rodzice z obu stron

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook