INTENCJE MSZALNE 22 – 28 października 2018

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 października 2018

Poniedziałek

22

 Października

Św. Jana Pawła II (pa)

7.00

+ Mirosław Ekiert – 22. Msza św. greg.

7.00

+ Edmund Wiśniewski – od pracowników oddziału rehabilitacji

8.00

+ Henryk Derda w 20. r. śm.

18.30

+ Kazimierz Nowak w 17. r. śm. i zm. rodzice z obu stron oraz zm. siostry

18.30

+ Stefan, Pelagia Piotrowscy

 

Wtorek

23

 Października

7.00

+ Mirosław Ekiert – 23. Msza św. greg.

7.00

+ Irena Masłowska – od córek z rodzinami

8.00

+ Józef Pszczółka, Józefa (k), Maksymilian Zat, Katarzyna, Józef Pszczółka

18.30

W 35. r. ślubu Danuty i Mirosława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata

18.30

+ Henryk Zydorczak – od koleżanek i kolegów z Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Środa

24

 Października

7.00

+ Jolanta Tamborska – od mieszkańców Wyszyńskiego 5a

7.00

+ Wanda, Leszek Kasior – od córek z dziećmi

8.00

+ Piotr, Leokadia, Włodzimierz, Tadeusz Kłos, Jan, Irena, Jadwiga Kończak

17.00

+ Stefan Chmielarz w 26. r. śm.

18.30

W int. Krzysztofa z ok. 55. r. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata

W int. Laury, Kamili, Dominiki, Eweliny, Marii, Łukasza i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia

+ Feliks Kizielewicz

+ Mirosław Ekiert – 24. Msza św. greg.

+ rodzice: Jan, Wanda Nieopytała, brat Zenon Niedopytała – od córki i siostry

+ ks. Jan Ksycki, ks. Alfred Reformat

+ Jan Siodła – od siostry Marii z rodziną

+ Irena Siodła, Edward Kabat, Zofia, Florentyna, Franciszek Krawczak i zm. z rodz.

+ Dariusz Szepielak, Stanisława (k) i Jan Barczyk i zm. z rodz.

+ Halina, Zdzisław Skarupa i zm. z rodz.

+ Jerzy Kammer – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Regina Kacban – od syna z rodziną

+ Henryk Lorenc w 4. r. śm. – od Marka Sengera

+ Krystyna Winkel – od właścicieli i pracowników AZ Meble

+ Lucyna Przespolewska – od Czesława Dominiaka z rodziną

+ Jan Jacek – od siostry Teresy oraz Macieja i Magdy z rodziną

Czwartek

25

Października

Przeniesienia Relikwii św. Wojciecha

7.00

+ Mirosław Ekiert – 25. Msza św. greg.

7.00

+ Marian Klofik – od firmy pogrz. „Twaróg”

8.00

+ Urszula Frankowska – od Melanii i Renaty

18.30

W dniu imienin Darii i wnuczki Ingi z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę M. Bożej i  Boże błog.

18.30

+ Anna w 28. r. śm., Władysław, Maria i Edmund Nalepa i zm. z rodz.

 

Piątek

26

Października

7.00

+ Jadwiga Olechno i zm. z rodz.

7.00

+ Mirosław Ekiert – 26. Msza św. greg.

8.00

+ Bolesław Świtek – od mieszk. z ul. Reymonta 16e

18.30

+ Danuta Pisarek – od sąsiadów z klatki C

18.30

+ Zbigniew Świętochowski – od bratanka Roberta z rodziną

18.30

+ Janusz Ślefarski – od rodziny Dziubów

 

Sobota

27

Października

7.00

O światło DŚ, błog. Boże, opiekę MB i zdrowie dla Jolanty i Bolesława oraz o wszelkie potrzebne łaski dla córki Anny

7.00

+ Mirosław Ekiert – 27. Msza św. greg.

8.00

+ Helena i Karol Skrzypacz

18.30

+ Jadwiga Pawlak

18.30

+ Genowefa, Jan, Henryk, Władysław                                                                                      

18.30

+ Ryszard Dunaj – od mamy, żony i córki z rodziną

 Niedziela

28

Października

XXX Niedziela zwykła

7.00

+ Tadeusz, Zofia Krukowscy

8.30

+ Tadeusz Dobosz – od żony z rodz.

10.00

+ Jerzy, Stefania, Andrzej Szałkowscy i zm. z rodz.

11.15

+ Tadeusz Makowski – od syna Artura z rodziną

12.30

+ Bolesława (k) w 2. r. śm. i Ignacy w 26. r. śm. Jahnke

12.30

+ Ewa Kaja w 10. r. śm., Henryk Kaja w 2. r. śm. – od rodziny

15.00

+ Sylwester Demczyński w 5. r. śm. – od żony i syna; + Elżbieta i Edward Demczyńscy

+ Czesław Gawron w 2. r. śm. i zm. z rodz. – od żony i dzieci z rodzinami

+ Marianna w 26. r. śm., Kazimierz, Franciszka (k) Maciejewscy

+ Mirosław Ekiert – 28. Msza św. greg.

+ Edward Matz – od firmy pogrz. „Zydor”                                                                                        

+ Jan i Anastazja Kaczmarek w 20. r. śm.

+ Krystyna Winkel – od mieszkańców Malepszego 10                                                

+ Barbara Mroczkowska – od córki Beaty z rodziną

+ Czesław i Maria Strojwąs – od córki Wiesławy z rodziną

+ Janina Goc – od wnucząt i prawnucząt

+ Scholastyka, Tadeusz Kałuccy oraz Jadwiga i Zbigniew Jasińscy

+ Irena Gorkowska – od wnuka Adama z rodziną

+ Roman Ślósarski w 4. r. śm. – od żony i rodziny

+ Leonard w 36. r. śm. i Lidia Laseccy – od córek

+ Tadeusz i Krystyna Kłos – od syna Piotra z rodziną

+ Janusz Ślefarski – od brata Adama

17.00

+ Feliks Frąckowiak w 10. r. śm.

19.00

+ Gertruda i Zygmunt Krauze

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook