INTENCJE MSZALNE 11 grudnia - 17 grudnia 2017

Poniedziałek

11

 Grudnia

7.00

+ Zygmunt Sikorski – od Aleksandry i Romana Burzyńskich z rodz.

7.00

+ Jadwiga Domin – od córki Grażyny z mężem

8.00

+ Jan Jabłoński – od sąsiadów z ul. Reymonta 9G

18.30

+ Antoni w 39 r. śm., Gertruda Giers – od dzieci z rodzinami

18.30

+ Barbara Swiatła – od córki z narzeczonym i wnuczką

18.30

+ Felicja, Franciszek Moryksiewicz

Wtorek

12

 Grudnia

7.00

+ Leon Kulczyński w 21 r. śm. – od córek Ireny i Elżbiety

7.00

+ Jadwiga Domin – od siostrzenicy Marii z rodz.

8.00

+ Felicja Marcinkowska w 5 r. śm. – od rodziny

18.30

+ Helena Matkowska – od wnuczki Agnieszki z rodziną

18.30

+ Maria Pogozuska – od syna z rodziną

18.30

+ Urszula Frankowska – od bratowej Czesławy z rodziną

Środa

13

 Grudnia

7.00

+ Jadwiga Domin – od siostrzenicy Barbary

7.00

+ za chrzestnego Karola w 1 r. śm.

8.00

+ Łucja, Marian Woźniak oraz Filip Witkowski

8.00

+ Łucja i Franciszek Zimni

17.00

+ Łucja Pisarek – od rodziny Fonferek

18.30

+ Edward w 25 r. śm., Agata, Anna, Irena, Antoni, Ludwik i Maria Magdalena Załachowscy

+ Łucja Kucik – od syna Lecha z rodz.

+ Zofia Rujna – od Lili i Mirosława z rodz.

+ Zofia Rujna – od synowej Marii z rodz.

+ Stanisława (k) i Leon Napierkowscy – od córki

+ Stanisława (k) Kukla – od Urszuli z rodz.

Czwartek

14

 Grudnia

7.00

+ Jadwiga Domin – od Krystyny i Andrzeja

7.00

+ Jadwiga Domin – od chrześniaków Stanisława z rodz.

8.00

+ Adam Siwek – od matki chrzestnej z rodz.

18.30

+ Barbara Światła – od syna Andrzeja z rodz.

18.30

+ Włodzimierz Cholewiński – od syna Waldemara z rodz.

18.30

+ Urszula Frankowska – od chrześniaka Ryszarda

Piątek

15

Grudnia

 

7.00

+ Ludwik Iglewski w 17 r. śm.

7.00

+ Adam Siwek – od ojca chrzestnego z rodz.

8.00

+ Stanisława (k) i Mirosław Rośmiarek, Jerzy i Arkadiusz Rutkowscy – od rodz.

18.30

+ Pelagia w 22 r. śm., Ludwik, Czesław Szymańscy

18.30

+ Irena w 9 r. śm. i Maksymilian Marciniakowie – od dzieci

18.30

+ Stanisław Switalski w 32 r. śm., Brygida Kulak

Sobota

16

Grudnia

7.00

+ Elżbieta i Franciszek Dziekan oraz Paulina i Kazimierz Krajewscy

7.00

+ Halina i Leon Jedwabni

8.00

+ Bronisław Dzierzbicki

8.00

+ Zbigniew Osuch w 3 r. śm. – od żony i dzieci

18.30

+ Helena i Aleksander Kamińscy, Jan i Marianna Kęsiccy oraz Stanisława (k) Cieślik

18.30

+ Stanisława (k), Jadwiga, Józef, Leon, Władysław, Florian, Jerzy Wiśniewscy

18.30

+ Wojciech Szymański – od kuzynów ze Zdrochca

Niedziela

17

Grudnia

III Niedziela

Adwentu

7.00

- w 81 rocznicę urodzin Ojca św. Franciszka z prośbą o bł. Boże i dary Ducha Świętego w posługiwaniu apostolskim

8.30

+ Cecylia Stefańska w 43 rocz. śm. – int. od córek Janiny i Ireny

10.00

+ Józef i Rozalia Żurowiccy

10.00

+ Bogdan Nagórny – od córki z mężem

11.15

+ Paweł  Dera w 7 rocz. śm., Tadeusz Pufal w 21 rocz. śm. – od Ewy i Marka z rodziną

12.30

- w int. Pawła z ok. 30 ur. z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia

+ Łucja Radwańska

12.30

+ Irena i Stanisław (15 r. śm.) Jończyk – od syna

15.00

+ Jerzy Andrzej Hermann – int. od córki Iwony z rodziną

+ Stanisława/k/ Baranowska int. od rodz. Kwiatkowskich

+ Władysław w 10 rocz. śm., Zofia Wysoccy

+ Antoni w 21 rocz. śm., Zofia, Jan Pieńkos i zm. z rodziny

+ Henryk Muntz – od syna Piotra z rodziną

+ Helena Pyryt – od córki z rodziną

+ Krystyna Krzemieniewska – od męża i dzieci oraz Helena, Alojzy Krzemieniewscy, Stanisław, Aniela Wiśniewscy

+ Józef Eichstadt – od żony, córki i syna z rodzinami

17.00

+ Franciszek, Tadeusz, za zm. rodziców oraz za zm. z rodziny

19.00

+ Agnieszka Urszulak w 1 r. śm. – od brata z żoną

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook