INTENCJE MSZALNE 21 – 27 stycznia 2019

INTENCJE MSZALNE 21  – 27 stycznia 2019

Poniedziałek

21

 Stycznia

Św. Agnieszki (dz, m)

7.00

+ Łucja Pisarek – 21. Msza św. greg.

7.00

+ Irena Bral – od firmy pogrz. „Zydor”

8.00

+ Paulina i Kazimierz Krajewscy, Jadwiga i Jakub Dziekan oraz dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Piotr w 20. r. śm.

18.30

+ Helena, Stanisław Szwed

 

Wtorek

22

 Stycznia

7.00

+ Łucja Pisarek – 22. Msza św. greg.

7.00

+ Stefania Stężała – od firmy pogrz. „Twaróg”

8.00

+ Jolanta Strumnik – od siostry z mężem

8.00

+ Kazimiera Łaboda – od córki Krystyny z rodziną

18.30

+ Krystyna Winkel – od Beaty Bednarz

Środa

23

 Stycznia

7.00

+ Justyna Żukowska – od córki z rodziną

7.00

+ Marian Hałas – od Żywego Różańca Kobiet

8.00

W int. Władysławy Stoińskiej o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata życia – od XIII Róży Żywego Różańca Kobiet

17.00

+ Krystyna Winkel – od rodziny Paprzyckich

18.30

+ Łucja Pisarek – 23. Msza św. greg.

+ Małgorzata Peksa w 12. r. śm. i zm. z rodz. – od męża

+ Andrzej Skrzyński – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Jan Szudera – od Irka z Marysią

+ Stanisława (k) Krupkowska w 10. r. śm., Jan, Leontyna, Anna, Tadeusz

+ Barbara Kwiatkowska – od rodz. Załachowskich

+ Jan Kryszak – od pracowników salonu fryzjerskiego

+ Romuald Fiedorowicz – od Krysi i Janusza

+ Mieczysław Wierzbiński – od przyjaciół Horowskich i Wieczorków

+ Helena, Władysław, Henryk Należyty – od córki

+ Zofia Jaskuła – od Ewy i Piotra z córkami

+ Czesław Mazurkiewicz – od sąsiadów z ul. Bema 18

+ Janina i Jan Pieńkowscy, Jan Jankowski – od Iwony i Sławka

+ Teresa Szarak

Czwartek

24

Stycznia

Św. Franciszka Salezego (bp, dK)

7.00

+ Łucja Pisarek – 24. Msza św. greg.

7.00

+ Henryk Kędziora – od firmy pogrz. „Twaróg”

8.00

+ Wacław, Zofia, Józef, Jan Kajda, Wiesława (k) Barwacz

8.00

+ Marian Hałas – od IV Róży Żywego Różańca Mężczyzn

18.30

+ Henryk, Wiktoria, Marian, Teresa Wolscy i zm. z rodz.

Piątek

25

Stycznia

Święto Nawrócenia św. Pawła (Ap)

7.00

O Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla Pawła Widomskiego z ok. 10. r. ur.

7.00

+ Łucja Pisarek – 25. Msza św. greg.

8.00

+ Ryszard Giecołd w 20. r. śm. – od dzieci

8.00

+ Kazimiera Łaboda – od Elżbiety z rodziną

18.30

+ Barbara Mroczkowska – od rodziny Nowaków

Sobota

26

Stycznia

Św. św. Tymoteusza (bp) i Tytusa (bp)

7.00

+ Łucja Pisarek – 26. Msza św. greg.

7.00

+ Ryszard Spychalski

8.00

+ Helena, Karol Skrzypacz

18.30

+ Marian w 5. r. śm., Leokadia, Bronisława (k), Franciszek Syska i zm. z rodz.

18.30

+ Monika Majchrzak – od męża i dzieci z rodzinami

 Niedziela

27

Stycznia

III Niedziela Zwykła

7.00

Z ok. 40. ur. Danuty z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny

8.30

+ Mariola Limanówka – od syna z Karoliną

10.00

+ Mieczysław Żamojcin w 1. r. śm. – od żony i dzieci

11.15

+ Grzegorz i Anna Kutz, Jan Ruth i zm. z ich rodzin

12.30

Z ok. 40. r. ślubu Krystyny i Andrzeja z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę św. Rodziny i zdrowie na dalsze lata życia

15.00

W int. Anny i Piotra z ok. 2. r. ślubu

W int. Marii, Kamili, Eweliny, Dominiki, Laury i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia

+ Bożena w 3. r. śm. – od siostry z rodziną

+ Łucja Pisarek – 27. Msza św. greg.                                                                                            

+ Józef Munc w 3. r. śm. – od żony i córek z rodzinami

+ Jadwiga Lijewska – od rodziny Machniaków                                                                                

+ Barbara Kryger – od córki Sylwii z Waldkiem

+ Jan Szudera – od firmy pogrz. „Zydor”                                                                                       

+ Jolanta Strumnik – od Teresy z mężem i dziećmi

+ Adrian Płończak – od żony i od rodziców

+ Jadwiga Hajnce – od przyjaciółki Celiny z rodziną

+ Marian Hałas – od Kornelii z rodziną

+ Anna Słodowicz – od syna Wiesława z żoną i synami

+ Krzysztof Piankowski – od wnuków, dzieci i żony

+ Tadeusz Morastiew – od Krystyny

+ Danuta Szwarczewska – od Janiny z córką

+ Henryka (k) Braczyńska – od brata Marka z żoną

17.00

+ Danuta Strugała

19.00

+ Jan w 12. r. śm., Janina w 2. r. śm. Pieńkowscy, Zbigniew Wypiór w 6. r. śm.

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook