INTENCJE MSZALNE 20 – 26 maja 2019

INTENCJE MSZALNE 20 – 26 maja 2019

Poniedziałek

20

 Maja

 

7.00

+ Zdzisława (k) Trusiak w 12. r. śm.

7.00

+ Zenon Marciniak – od dzieci

8.00

Z ok. 9. r. ur. Kingi Cichockiej z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB

18.30

+ Bernardyna (k) Jurczyk, Bernard Orylski

18.30

+ Eugeniusz w 6. r. śm. oraz Marta i Piotr Żyła

 

Wtorek

21

 Maja

7.00

+ Tadeusz Serafinowicz – od Sióstr Serafitek

7.00

+ Andrzej Noculak – od szwagierki z rodziną

8.00

+ Joanna Westfal – od syna z rodziną

18.30

+ Stanisław Strychalski – od chrześniaczki Wiesławy z rodziną

18.30

+ Jan Pogorzelski oraz rodzice i teściowie – od żony z dziećmi

Środa

22

 Maja

7.00

O zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny oraz o Boże bł. dla rodziny

7.00

+ Urszula, Józef, Franciszek i Franciszka (k) Gembiak, Felicja Marcinkowska

8.00

+ Helena i Stanisław Karolak i zm. z rodz. – od Teresy

17.00

+ Felicja w r. śm., Józef i Stanisława (k) Makowscy

18.30

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Radosława (m) z ok. ur.

O łaskę zdrowia dla Zdzisi oraz o dary DŚ i siły w pokonaniu choroby

O zdrowie i bł. Boże dla Danki Krajewskiej – od przyjaciółki i najbliższych

+ Alojzy Radtke i zm. z rodz.

+ Irena, Jan Siodła, Józef, Zofia Krawczak, Stanisław, Edward, Stanisława (k) Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Marianna Kamińska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Włodzimierz Pawłowski – od mieszkańców Reymonta 21

+ Helena Freitag, jej rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Maria Olszewska – od brata Henryka z żoną

+ Maria Surma – od Ani i Danki

+ Sławomir Szymczak – od żony i syna Tomka

+ Wiesława (k) Szwed

 

Czwartek

23

Maja

7.00

Z ok. 84. r. ur. Jana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

7.00

+ Wielisława (k) Kadrzyńska

8.00

W 80. r. ur. Anieli Szybiak z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata – od VII Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Irena Gmerek, Halina Lohr, Wiesława (k) Szwed, Maria Piechocka – od Wandy Wolskiej

18.30

+ Henryk, Zenon Figlewscy, Władysław, Leokadia, Kazimierz, Ryszard, Bolesław, Janina Misterscy, Jadwiga, Roman Górni, Zofia, Andrzej Rogawski, Darek Woźniak i zm. z rodz. Polowych

Piątek

24

Maja

NMP Wspomożycielki Wiernych

7.00

+ Kazimiera Lisiewicz – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Kazimiera Rosół i Aurelia Kratz

8.00

+ Stanisława (k), Jan

18.30

O zdrowie i potrzebne łaski dla Marii w dniu ur.

18.30

+ Łucja i Klemens Głuszkiewicz oraz dziadkowie – od syna Piotra z rodziną

 

Sobota

25

Maja

7.00

+ Zygmunt w 13. r. śm., Teresa, Jerzy Kaszkowiak, zm. z rodz. Kaszkowiaków, Wrzasków, Modraskich i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Paweł Kulka w 1. r. śm.

8.00

W 60. r. ur. Stanisława (m) z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

8.00

+ Kazimiera i Alfred Łaboda – od córek

18.30

+ Maria Kautz i zm. z rodz.

18.30

+ Zofia Wałcerz z ok. Dnia Matki – od dzieci

18.30

+ Krystyna, Bolesława (k) i Alfons Radke

 Niedziela

26

Maja

VI Niedziela Wielkanocna

7.00

+ Stefania, Jadwiga Sławińskie z ok. Dnia Matki, Jadwiga Michurska

8.30

+ Józef Kujawa i zm. z rodz.

10.00

+ Janina, Milena, Mariola, Stanisław i Krzysztof Limanówka

11.15

+ Wiesława (k) Połczyńska z ok. Dnia Matki – od dzieci

12.30

Msza św. prymicyjna – ks. Jacek Stróżewski

15.00

W int. Weroniki z ok. 18. ur. z prośbą o Boże bł., dary DŚ oraz opiekę M. Najśw.

O łaskę zdrowia dla Zdzisi oraz o dary DŚ i siły w walce z chorobą

W 80. r. ur. Anieli Szybiak z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od syna i córki z rodziną

+ Wanda Wanecka w 1. r. śm. – od dzieci z rodzinami

+ Michał Klóska w 3. r. śm. i zm. z rodz.

+ Andrzej Stachowiak

+ Marian, Kazimiera i zm. z rodz. Januchowskich i Barełowskich

+ Bernardyna (k) Jurczyk, Bernard Orylski, Zofia i Franciszek Wiśniewscy

+ Barbara Mroczkowska – od córek                                                                            

+ Wiesława (k) i Benedykt Speier

+ Franciszek Jackowiak w 27. r. śm. i rodzice z obu stron – od żony z dziećmi

+ Grażyna Nowaczyk

+ Maria i Franciszek Matusiak – od córki Urszuli

+ Danuta Szwarczewska – od dzieci z rodzinami

+ Irena Biszof – od córek z rodzinami

+ Grażyna Bzdawka – od chrześnicy Joanny

+ Helena Gazecka

+ Renata Maczyńska – od córki Wioletty z rodziną

+ Teresa Gałkowska z ok. Dnia Matki – od syna z rodziną

+ Helena Ziętek – od syna Włodzimierza z żoną

+ Leszek Wyrwa w 14. r. śm., Urszula, Henryk Wyrwa, Zdzisława (k) Laskowska

+ Kamil Kończak – od rodziny Śmiechowskich, Gratków, Oganiaczyków i Suchoszków

+ Maria Pawlicka – od córki Kasi z bliskimi

+ Maria Surma – od mamy

+ Anna i Alojzy Grzesiak – od córki Reginy z rodziną

+ Jagoda Polasik w 3. r. śm.

17.00

+ Teofila (k), Marcin, Tadeusz, Tomasz Chałońscy

19.00

O zdrowie, bł. Boże i siły w pokonywaniu cierpienia dla mamy Moniki

 

 

Liturgia Dnia

Sakramenty

 

Facebook