slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 4 – 10 stycznia 2021

Poniedziałek

04

 stycznia

 

7.00

+ Stefania Szafrańska w 20. r. śm.

7.00

+ Helena – od sióstr Serafitek

8.00

+ Helena Trzciołek w 8. r. śm. i zm. z obu stron

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Składowej 4 i 7 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Andrzej w 36. r. śm. – od syna

18.30

+ Ireneusz Kiełczawa – od przyjaciół Ryszarda i Jana z rodzinami

Wtorek

05

 stycznia

7.00

+ Leokadia Sapuła – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Wojciech Kendziora – od syna

8.00

+ Łucja w r. śm., Franciszek, Teresa i Zenon

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Rynek, Rzeźnickiej, Małej, Gołębiej, Górnej i Zielonej – Msza św. kolędowa

18.30

O Boże bł. na dalsze lata dla Jolanty z ok. 80. ur. – od XIII Róży Żywego Różańca Kobiet

Środa

06

 stycznia

Uroczystość Objawienia Pańskiego

7.00

+ Łucja i Paweł Radwańscy, Aniela i Zygmunt Woźniak i zm. z rodz.

8.30

+ Barbara Barańczak-Cieślik w 4. r. śm. – od męża i syna

10.00

W int. Ojczyzny i wszystkich Powstańców Wielkopolskich pochodzących z Chodzieży

11.15

+ Roman Wendt w 9. r. śm. – od żony z córkami

12.30

+ Irena i Stanisław Jończyk i zm. z rodz.

15.00

+ Katarzyna Grochowalska – od dzieci

17.00

+ Marta, Karol Wieczorek, Helena, Zdzisław Pawlak

19.00

+ Franciszek, Marianna, Felicja Święcichowscy i zm. z rodz.

 

Czwartek

07

stycznia

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

7.00

+ Wojciech Kendziora – od żony

8.00

+ Kazimierz Berdych – od Joli i Leszka

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Nowej – Msza św. kolędowa

18.30

+ Józef Stachowiak w 8. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

 

Piątek

08

stycznia

7.00

+ ks. Krzysztof Grobelny

7.00

+ Andrzej Sadłowski – od Krystyny i Andrzeja

8.00

+ Stefan Sobkowski w 3. r. śm.

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców Trojanki, Cisz, Kierzkowic i Kamionki – Msza św. kolędowa

18.30

+ Mieczysław Wierzbiński w 2. r. śm. – od kochającej żony i córki oraz kochającego wnuka

Sobota

09

stycznia

 

7.00

Jadwiga w r. śm., Stanisław Sławińscy i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Leokadia Sapuła – od siostry Ryszardy

8.00

+ Łucja Zimna i Teresa Nowak w r. śm.

18.30

+ Czesław Witczak w 9. r. śm.

18.30

+ Marian Musolf – od szwagierki Grażyny z rodziną i od Karola Stefaniaka z rodziną; + Czesław Markowski – od siostry Edyty z rodziną

 Niedziela

10

stycznia

Święto Chrztu Pańskiego

7.00

Za Parafian

8.30

+ Franciszek Biszof i zm. z rodz.

10.00

+ Piotr Biszof

11.15

+ Halina i Stefan Sygneccy, Roman i Edward Kwiatkowscy, Michał i Stefan Kot, Anna Fredrich i zm. z rodz.

12.30

+ Stefan w 4. r. śm. i Michał Kot

15.00

+ Jolanta Witt – od rodzin Kutz i Szcześniak z Chodzieży

+ Friedolin Kutz – od chrześniaczki Teresy

+ Sławomir Górzny – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Barbara Burzyńska – od wnuczki Iwony z dziećmi

+ Zofia i Kazimierz – od córki i syna z rodzinami

+ zm. z rodz. Szudrowiczów, Sakowskich, Hejmanów i Wiśniewskich

+ Andrzej Jeske – od Stowarzyszenia Bioderko

+ Wiktoria w 30. r. śm., Modest, Eugeniusz                                                   

+ Krystyna Burzyńska – od synowej Aleksandry z dziećmi

+Bernard Herc – od córki Agnieszki z mężemi dziećmi                 

17.00

+ Władysław Kuzia – od Zosi

19.00

+ Krzysztof Kubiak w 34. r. śm.

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook