slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 11 – 17 stycznia 2021

Poniedziałek

11

 stycznia

 

7.00

+ Tadeusz, Kazimierz i Franciszek Bartkowiak

7.00

+ Jerzy Jarczyński – od żony z synami

8.00

O Boże bł. dla Mirosławy i Zenona w 38. r. ślubu oraz + Franciszka (k) i Stanisław Jankowscy, Edmund Matuszewski

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców Oleśnicy – Msza św. kolędowa

18.30

+ Krystyna Sierek – od siostry z rodziną

18.30

+ Teresa Migdalczyk – od sąsiadów z ul. Nowej 5

Wtorek

12

 stycznia

7.00

+ Stanisław Daszko – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Wojciech Kendziora – od III Róży Żywego Różańca Mężczyzn

8.00

+ Krzysztof i Ryszard Słodowicz

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Konopnickiej i Zdrojowej – Msza św. kolędowa

18.30

+ Arkadiusz i Andrzej Strzałkowscy i zm. z rodz. Strzałkowskich i Wienke

Środa

13

 stycznia

7.00

+ Krystyna Sierek – od córki Małgorzaty z rodziną

7.00

+ Jerzy Jarczyński – od syna Jakuba z rodziną

8.00

+ Ryszard Słodowicz – od Tereni i Krysi z rodzinami

17.00

+ Franciszek Hepner w 21. r. śm., Stanisława (k) i Jan Kłos, Wiktoria i Stanisław Hepner i zm. z rodz.

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla Henryki z ok. 80. r. ur. – od VI Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Marian Niedopytała – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Joanna Walerowska – od syna Michała z rodziną

+ Jan Olejniczak w 6. r. śm. – od żony z córkami

+ Justyna Żukowska w 2. r. śm. i zm. z rodz.

+ Bronisława (k) Borysionek – od przyjaciół syna

+ Andrzej Jeske – od syna

+ Grzegorz Kieruj – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Alicja Koniarczyk w 1. r. śm. – od rodziny

+ Gertruda Janusz – od syna z rodziną

 

Czwartek

14

stycznia

7.00

+ Wojciech Kendziora – od Sióstr Serafitek

7.00

+ Teresa Migdalczyk – od syna Hieronima z rodziną

8.00

+ Krystian Frankowski – od żony

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Świętokrzyskiej – Msza św. kolędowa

18.30

+ Zofia w 18. r. śm. i Jerzy Maczyńscy

 

Piątek

15

stycznia

7.00

+ Krystyna Sierek – od Zofii i Henryka Paprockich

7.00

+ Mariola Dreger – od brata Andrzeja z rodziną

8.00

+ Ryszard Słodowicz – od żony z rodziną

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Buczkowskiej, Topolowej i Marona – Msza św. kolędowa

18.30

+ Marian Nowak w 18. r. śm.

Sobota

16

stycznia

 

7.00

+ Ireneusz Kiełczawa – od Renaty i Grzegorza z rodziną

7.00

+ Małgorzata Konarska – od Weroniki i Macieja Michalskich

8.00

+ Leokadia Sapuła – od pracowników bloku operacyjnego byłego sanatorium

18.30

+ Małgorzata Opara – od męża

18.30

+ Friedolin Kutz – od żony

 Niedziela

17

stycznia

II Niedziela Zwykła

7.00

O Boże bł., zdrowie, światło DŚ, opiekę MB i św. Józefa oraz wszelkie potrzebne łaski dla Jacka – od mamy i brata

8.30

W int. Jerzego i Adriana z ok. ur. o Boże bł. i opiekę M. Najśw. dla całej rodziny

10.00

O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Praksedy w 95. r. ur.

10.00

+ Klara w 4. r. śm., Alojzy, Bronisław Jaremba

11.15

Z ok. 80. ur. Henryki z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata

12.30

+ zm. z rodz. Leśkiewiczów i Adaszyńskich

15.00

W int. Emilii, Beaty i Zbigniewa z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

+ Michał

+ Jan Pachela i rodzice z obu stron

+ Friedolin Kutz – od rodziny Szymańskich

+ Stefania i Dominik Wierońscy

+ Krystyna Solarczyk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Kazimiera w 4. r. śm., Władysław, Wiesław i Zygmunt Rozmiarek

+ Ireneusz Pawlicki w 4. r. śm. i zm. z rodz. – od córki Kasi z rodziną

+ Józef Kasik

+ Olga, Wiktor i zm. z rodz.                 

+ Krystyna Burzyńska – od syna Andrzeja z rodziną

+ Bernard Herc – od córki Żanety z mężem                                                      

+ Danuta Kowalczyk – od Ewy z mamą

+ Marcin Matusiak – od cioci Zosi i od rodziny Babczyńskich

17.00

+ Katarzyna Grochowalska – od współpracowników z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

19.00

+ Janina w 4. r. śm., Jan w 14. r. śm. Pieńkowscy, Zbigniew Wypiór w 8. r. śm.

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook