slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 stycznia 2021

Poniedziałek

18

 stycznia

 

7.00

+ Maria Dreger – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Jolanta Witt – od rodziny Michalaków i Rogackich z Chodzieży

8.00

Z ok. r. ślubu Teresy i Romana oraz z ok. ur. Julki z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże bł., zdrowie, światło DŚ i opiekę MB

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Ceramicznej i Poznańskiej – Msza św. kolędowa

18.30

Przez wstawiennictwo Matki Założycielki w int. kapłanów z naszej parafii oraz o potrzebne łaski dla Parafian

Wtorek

19

 stycznia

św. Józefa Sebastiana Pelczara (bp)

7.00

+ Friedolin Kutz – od Barbary i Czesława

7.00

+ Elżbieta Ratajczyk – od Zosi z rodziną

8.00

+ Helena Wojtyniak – od wnuczki Agaty z rodziną

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Budzyńskiej – Msza św. kolędowa

18.30

+ Irena Bednarska w dniu ur. – od syna Sebastiana

Środa

20

 stycznia

7.00

+ Friedolin Kutz – od rodzin Michalaków i Rogackich

7.00

+ Jerzy i Elżbieta Mikołajczak – od Wojciecha, Elżbiety, Olka i Adriany Syncerz

8.00

+ Zygmunt Maciejewski w 3. r. śm. i zm. z rodz.

17.00

+ Zenon i Tadeusz Marciniak w 2. r. śm. – od siostry Iwony z rodziną

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Grudzińskich i Staszica – Msza św. kolędowa

W 65. r. ur. Joanny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od V Róży Żywego Różańca Kobiet

O zdrowie dla Bogumiła (m)

+ Lutgarda Lentz – od Kamili Żurawskiej z Berlina

+ Barbara Mroczkowska i Paweł Ciszewski – od wnuków i prawnuków

+ Mariusz Prusak z ok. im. – od żony i dzieci

+ Wojciech Kendziora – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Aleksander Flitta w r. śm. – od synowej z rodziną

+ Franciszek w 2. r. śm. – od żony z dziećmi i rodziną

+ Hildegarda i Franciszek Mostaler – od rodziny

+ Salomea i Leon Kep – od córki z rodziną

+ Edmund, Krystyna, Władysław Nowaczyk, Jadwiga Wołyńska

+ Bernard Śpiewak – od sąsiadów Krakowiak i Paluszkiewicz

+ Adam Skotarek – od Kasi z dziećmi

+ Józef Jasina – od żony i córki

Czwartek

21

Stycznia

św. Agnieszki (dz, m)

7.00

+ Krystyna Sierek – od córki Magdaleny z rodziną

7.00

+ Friedolin Kutz – od rodziny Piechotów

8.00

+ Paulina, Kazimierz Krajewscy, Jadwiga, Jakub Dziekan

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Wojska Polskiego 1 – 74 i Harcerskiej – Msza św. kolędowa

18.30

+ Marianna i Franciszek Wekwert z ok. Dnia Babci i Dziadka – od wnuczki Wioletty z rodziną

 

Piątek

22

stycznia

7.00

+ Jan Świtalski z ok. Dnia Dziadka – od wnuczki Joanny i wnuka Mateusza

7.00

+ Marian Musolf z ok. Dnia Dziadka – od wnuków Jakuba i Filipa

8.00

+ Wielisława (k) Kadrzyńska w 2. r. śm., Barbara Kos – od Teresy i Czesławy

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Wojska Polskiego 16 i 22 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Helena Kabat

Sobota

23

stycznia

 

7.00

+ Krzysztof Słodowicz

7.00

+ Friedolin Kutz – od III Róży Żywego Różańca Mężczyzn

8.00

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Macieja z ok. 30. r. ur.

18.30

+ Marian w 7. r. śm., Franciszek Syska i zm. z rodz.

18.30

+ Michał Trzeciak

 Niedziela

24

stycznia

III Niedziela zwykła

7.00

+ Emilia i Teodor, Marianna, Tomasz, Franciszek, Franciszka (k), Gertruda, Paweł

8.30

+ Henryk Ochotny i zm. z rodz. Ochotnych i Bartkowiaków

10.00

Z podz. MB za przeżytych 81 lat Genowefy, z prośbą o dalszą Bożą opiekę oraz o dary DŚ dla dzieci, wnuków i prawnuków

11.15

+ Grzegorz, Anna Kutz, Jan Ruth i zm. z ich rodzin

12.30

+ Weronika – od wnuków; + Irena – od kuzynki

15.00

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami

+ Stanisław i Maria Skrzypek – od syna z rodziną

+ Mieczysław Żamojcin w 3. r. śm. – od żony i dzieci

+ Maria, Józef Dąbrowscy, Helena, Feliks Wrzeszcz – od wnuków

+ Tadeusz Makowski w 5. r. śm.

+ Sabina, Henryk, Roman Kotowicz – od syna Bogdana z rodziną

+ Marian Kuchta – od sąsiadów z ul. Czechowskiego 4a

+ Tadeusz Bednarczyk – od córki Alicji z rodziną

+ Józef Jasina – od syna z Małgosią                                                                          

+ Barbara Grześkowiak

+ Marcin Matusiak – od mamy i babci

+ Janina Jodda – od córki Arlety

+ Józef Smolarz w 14. r. śm. i zm. z rodz.

+ Józef Munc – od córek

+ Kazimiera w 4. r. śm., Władysław, Wiesław i Zygmunt Rozmiarek

17.00

O zdrowie i bł. Boże dla Moniki z ok. Dnia Babci – od wnuków

19.00

+ Helena, Stanisław, Wiesława (k) Szwed, Jan Szelmeczka i dusze w czyśćcu cierpiące

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook