INTENCJE MSZALNE 1 – 7 lutego 2021 |
||
Poniedziałek 01 lutego Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej |
7.00 |
+ Bronisława (k) Wojtkowiak – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Barbara Burzyńska – od Teresy i Hieronima Plucińskich i Ewy Kaszkowiak z rodziną |
|
8.00 |
+ Maria, Urszula, Wiesław i Sławomir Górzni |
|
18.30 |
O Boże bł. dla mieszkańców ul. Krasińskiego i Mickiewicza – Msza św. kolędowa |
|
18.30 |
+ Łucjan Jurczyk – 1. Msza św. greg. |
|
18.30 |
+ Regina, Władysław, Stanisław Należyty, Genowefa, Feliks Trzciołek i zm. z obu stron |
|
Wtorek 02 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego |
7.00 |
+ Łucjan Jurczyk – 2. Msza św. greg. |
8.30 |
+ Maria, Stanisław, Andrzej, Stanisława (k) Buszkiewicz i zm. z rodz. – od rodziny Huzarewicz |
|
10.00 |
+ Jadwiga w 5. r. śm., Łucja Kemnitz |
|
17.00 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Emilii z ok. 88. r. ur. |
|
18.30 |
O Boże bł. dla mieszkańców ul. Fredry, Drewsa, Skłodowskiej i Reymonta 2 – Msza św. kolędowa |
|
18.30 |
+ Maria Jankowska i zm. z rodz. Jankowskich i Zawilskich – od siostry Doroty z mężem i dzieci z rodzinami |
|
Środa 03 lutego |
7.00 |
+ Kazimiera Mandelt – od firmy pogrz. „Zydor” |
7.00 |
+ Genowefa Kwitowska i zm. z rodz. |
|
8.00 |
W int. p. Zofii z ok. 87. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę M Najśw. i zdrowie na każdy dzień – od III Róży Żywego Różańca Kobiet |
|
17.00 |
+ Łucjan Jurczyk – 3. Msza św. greg. |
|
18.30 |
O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 4, 5 i 6 – Msza św. kolędowa |
|
O Boże bł. i opiekę MB dla Mikołaja z ok. 13. ur. |
||
O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Beaty z ok. 50. r. ur. |
||
+ Józef Stachowiak z ok. ur. – od córki Wioletty z rodziną |
||
+ Marian Musolf – od Ewy z córką Małgorzatą i z rodziną |
||
+ Friedolin Kutz – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Marek Wachowiak w 1. r. śm. – od mamy i siostry z mężem |
||
+ Maria Cichosz – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Renata Zielińska – od sióstr i braci z rodzinami |
||
+ Tadeusz Makowski |
||
+ Urszula Witczak – od IX Róży Żywego Różańca Kobiet |
||
+ Marian Kozak – od żony i dzieci |
||
+ Teresa Nowak – od Małgorzaty Smaruj |
||
Czwartek 04 lutego |
7.00 |
O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów |
7.00 |
+ Kazimiera i Jan Góreccy |
|
8.00 |
+ Marta Nowacka w 35. r. śm. – od syna Tadeusza z rodziną |
|
18.30 |
O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 8 – Msza św. kolędowa |
|
18.30 |
+ Zenon Kaczmarczyk w 20. r. śm., Bronisława (k) i Stefan Ziemkowscy |
|
18.30 |
+ Łucjan Jurczyk – 4. Msza św. greg. |
|
Piątek 05 lutego św. Agaty (dz, m) |
7.00 |
+ Stefania w 36. r. śm., Jadwiga, Stanisław, Jan, Maria, Piotr i dusze w czyśćcu cierpiące |
7.00 |
+ Olga i Tomasz Śliwińscy |
|
8.00 |
+ Stanisława (k), Wincenty i Maria Wieczorek |
|
18.30 |
O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 9 – Msza św. kolędowa |
|
18.30 |
+ Łucjan Jurczyk – 5. Msza św. greg. |
|
18.30 |
+ Michał Wasiela w 30. r. śm., Gertruda i zm. z obu stron |
|
Sobota 06 lutego św. Pawła Miki i Towarzyszy (m) |
7.00 |
+ Łucjan Jurczyk – 6. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Grzegorz Hutkowski w 4. r. śm. – od mamy, żony z dziećmi i sióstr z rodzinami |
|
8.00 |
+ Zofia i Józef Rusieccy |
|
18.30 |
O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 11 i 14 – Msza św. kolędowa |
|
18.30 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Zenony z ok. 75. ur. oraz dla Elżbiety z ok. 70. ur. |
|
18.30 |
+ Władysław i Helena Kuzia – od syna Mirka z żoną; + Anna Stube, Stanisław i Danuta Urbaniak |
|
Niedziela 07 lutego V Niedziela zwykła |
7.00 |
O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych |
8.30 |
+ Jadwiga i Romuald Nowakowscy, Romuald Badziński, Pelagia i Franciszek Pacholscy – od rodziny Huzarewicz |
|
10.00 |
Z ok. 45. r. ślubu Aleksandry i Mirosława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
11.15 |
+ Marta Meller, Zofia, Maksymilian, Irena Sydow i zm. z rodz. |
|
12.30 |
+ Wanda Jagodzińska w 5. r. śm. – od syna Tomasza z rodziną |
|
15.00 |
Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry z ok. 80. ur. – od synów |
|
Z ok. ur. z podz. za odebrane łaski i z prośbą o Boże bł. |
||
W int. Eweliny, Kamili, Dominiki, Marii, Jolanty i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, z przeproszeniem za grzechy z całego życia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii |
||
+ Łucjan Jurczyk – 7. Msza św. greg. |
||
+ Bogdan Zieliński |
||
+ Friedolin Kutz – od rodziny Witt z Budzynia |
||
+ Bronisława (k) Maćkowiak w 17. r. śm. |
||
+ Irena Siodła z ok. im., Jan Siodła, Zofia Krawczak, Edward, Stanisława (k), Stanisław Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące |
||
+ Edmund Korjakowski w 18. r. śm., zm. z rodz. Zeman i Grencel, + Stanisław Mataczyński |
||
+ Leon Snopek – od synów Błażeja i Sebastiana |
||
+ Zdzisław Wlazło, Felicja i Kazimierz Starszak w kolejną r. śm. |
||
+ Marcin Matusiak – od kuzynek Doroty i Wioletty z rodzinami |
||
17.00 |
+ Monika Zbińska w 1. r. śm. – od rodziny |
|
19.00 |
+ Karolina Ajsztet w r. śm., Mieczysław i Wanda Kaczmarek i ich zm. rodzice |