slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 1 – 7 lutego 2021

Poniedziałek

01

 lutego

Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej

7.00

+ Bronisława (k) Wojtkowiak – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Barbara Burzyńska – od Teresy i Hieronima Plucińskich i Ewy Kaszkowiak z rodziną

8.00

+ Maria, Urszula, Wiesław i Sławomir Górzni

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Krasińskiego i Mickiewicza – Msza św. kolędowa

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 1. Msza św. greg.

18.30

+ Regina, Władysław, Stanisław Należyty, Genowefa, Feliks Trzciołek i zm. z obu stron

Wtorek

02

 lutego

Święto Ofiarowania Pańskiego

7.00

+ Łucjan Jurczyk – 2. Msza św. greg.

8.30

+ Maria, Stanisław, Andrzej, Stanisława (k) Buszkiewicz i zm. z rodz. – od rodziny Huzarewicz

10.00

+ Jadwiga w 5. r. śm., Łucja Kemnitz

17.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Emilii z ok. 88. r. ur.

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Fredry, Drewsa, Skłodowskiej i Reymonta 2 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Maria Jankowska i zm. z rodz. Jankowskich i Zawilskich – od siostry Doroty z mężem i dzieci z rodzinami

Środa

03

 lutego

7.00

+ Kazimiera Mandelt – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Genowefa Kwitowska i zm. z rodz.

8.00

W int. p. Zofii z ok. 87. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę M Najśw. i zdrowie na każdy dzień – od III Róży Żywego Różańca Kobiet

17.00

+ Łucjan Jurczyk – 3. Msza św. greg.

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 4, 5 i 6 – Msza św. kolędowa

O Boże bł. i opiekę MB dla Mikołaja z ok. 13. ur.

O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Beaty z ok. 50. r. ur.

+ Józef Stachowiak z ok. ur. – od córki Wioletty z rodziną

+ Marian Musolf – od Ewy z córką Małgorzatą i z rodziną

+ Friedolin Kutz – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Marek Wachowiak w 1. r. śm. – od mamy i siostry z mężem

+ Maria Cichosz – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Renata Zielińska – od sióstr i braci z rodzinami

+ Tadeusz Makowski

+ Urszula Witczak – od IX Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Marian Kozak – od żony i dzieci

+ Teresa Nowak – od Małgorzaty Smaruj

 

Czwartek

04

lutego

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

7.00

+ Kazimiera i Jan Góreccy

8.00

+ Marta Nowacka w 35. r. śm. – od syna Tadeusza z rodziną

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 8 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Zenon Kaczmarczyk w 20. r. śm., Bronisława (k) i Stefan Ziemkowscy

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 4. Msza św. greg.

Piątek

05

lutego

św. Agaty (dz, m)

7.00

+ Stefania w 36. r. śm., Jadwiga, Stanisław, Jan, Maria, Piotr i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Olga i Tomasz Śliwińscy

8.00

+ Stanisława (k), Wincenty i Maria Wieczorek

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 9 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 5. Msza św. greg.

18.30

+ Michał Wasiela w 30. r. śm., Gertruda i zm. z obu stron

Sobota

06

lutego

św. Pawła Miki i Towarzyszy (m)

7.00

+ Łucjan Jurczyk – 6. Msza św. greg.

7.00

+ Grzegorz Hutkowski w 4. r. śm. – od mamy, żony z dziećmi i sióstr z rodzinami

8.00

+ Zofia i Józef Rusieccy

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 11 i 14 – Msza św. kolędowa

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla Zenony z ok. 75. ur. oraz dla Elżbiety z ok. 70. ur.

18.30

+ Władysław i Helena Kuzia – od syna Mirka z żoną; + Anna Stube, Stanisław i Danuta Urbaniak

 Niedziela

07

lutego

V Niedziela zwykła

7.00

O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Jadwiga i Romuald Nowakowscy, Romuald Badziński, Pelagia i Franciszek Pacholscy – od rodziny Huzarewicz

10.00

Z ok. 45. r. ślubu Aleksandry i Mirosława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

11.15

+ Marta Meller, Zofia, Maksymilian, Irena Sydow i zm. z rodz.

12.30

+ Wanda Jagodzińska w 5. r. śm. – od syna Tomasza z rodziną

15.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry z ok. 80. ur. – od synów

Z ok. ur. z podz. za odebrane łaski i z prośbą o Boże bł.

W int. Eweliny, Kamili, Dominiki, Marii, Jolanty i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, z przeproszeniem za grzechy z całego życia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii

+ Łucjan Jurczyk – 7. Msza św. greg.

+ Bogdan Zieliński

+ Friedolin Kutz – od rodziny Witt z Budzynia

+ Bronisława (k) Maćkowiak w 17. r. śm.

+ Irena Siodła z ok. im., Jan Siodła, Zofia Krawczak, Edward, Stanisława (k), Stanisław Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Edmund Korjakowski w 18. r. śm., zm. z rodz. Zeman i Grencel, + Stanisław Mataczyński

+ Leon Snopek – od synów Błażeja i Sebastiana

+ Zdzisław Wlazło, Felicja i Kazimierz Starszak w kolejną r. śm.                                                        

+ Marcin Matusiak – od kuzynek Doroty i Wioletty z rodzinami

17.00

+ Monika Zbińska w 1. r. śm. – od rodziny

19.00

+ Karolina Ajsztet w r. śm., Mieczysław i Wanda Kaczmarek i ich zm. rodzice

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook