slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 29 marca – 4 kwietnia 2021

Poniedziałek

29

 marca

 

7.00

+ Daniel Nawrocki – 28. Msza św. greg.

7.00

+ Teresa Nowak – od Ani z dziećmi

8.00

+ Leon Snopek – od siostry Apolonii z dziećmi

18.30

+ Stanisława (k) w 3. r. śm. i Marian Oziemblewscy

18.30

+ Janina Maćkowiak – od córki Elżbiety z rodziną

Wtorek

30

 marca

7.00

+ Daniel Nawrocki – 29. Msza św. greg.

7.00

+ Stanisław Łazarewicz – od brata Ryszarda z rodziną

8.00

+ Franciszek Batliński – od rodziny Paprzyckich

18.30

+ Edmund, Irena Pilarowscy i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Jerzy Migdalczyk – od żony z córką Hanią

Środa

31

 marca

7.00

+ Henryka (k) Winiecka w r. śm. i zm. z rodz.

7.00

+ dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Janina, Bernard, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

+ Kamil Kończak w 2. r. śm. – od mamy, babci i dziadka

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla Gertrudy z ok. 80. r. ur. – od VIII Róży Żywego Różańca Kobiet

W int. P. Bogu wiadomej

+ Daniel Nawrocki – 30. Msza św. greg.

+ Jan Wlazło w 1. r. śm. – od Renaty i Henryka

+ Dawid Klimczyk – od babci

+ Krystyna Burzyńska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Bernard Śpiewak – od sąsiadów Henryka i Janiny

+ Leonard Kuszak, rodzice z obu stron

+ Urszula w 5. r. śm., Mieczysław Brząkała i zm. z rodz. – od córki Małgosi i wnuka Marcina

+ Roman Meyer – od Ryszarda i Bożeny Szostak z rodziną

+ Leonard Latosiński – od wnuka Rafała z rodziną

+ Lilia Kledzik – od córki z rodziną

+ Józef Cygal, Kazimierz i Elżbieta Trznadel, Władysława (k) Piskorz

 

Czwartek

01

kwietnia

Wielki Czwartek

18.30

W intencji i w intencjach Ojca Świętego – od Żywego Różańca Kobiet

18.30

O dar nowych i świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych

18.30

O Boże bł., opiekę MB i potrzebne łaski dla Księdza Proboszcza, ks. Krystiana, ks. Jarosława, ks. Romualda i dk. Rafała

18.30

+ o dar życia wiecznego dla zm. kapłanów posługujących w naszej parafii

Piątek

02

kwietnia

Wielki Piątek Męki Pańskiej

18.00

 

 

Liturgia Męki Pańskiej

Sobota

03

kwietnia

Wielka Sobota

21.00

+ Zofia i Józef Rusieccy

21.00

+ Irena i Bogdan Biszof, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

21.00

+ Feliks Frąckowiak

21.00

+ Felicja i Sylwester Gryzińscy

 Niedziela

04

kwietnia

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

8.30

Z ok. 75. ur. Krystyny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i zdrowie na dalsze lata życia

10.00

+ Dorota i Stefania Juś i zm. z rodz.

11.15

+ Marian, Marta, Marian Musolf, Roman Wyka, Władysław Romanów

12.30

+ Kazimiera Borzych w 2. r. śm. – od męża i dzieci

15.00

W int. Łukasza, Eweliny, Marii, Dominiki, Kamili, Mariusza i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, z przeproszeniem za grzechy z całego życia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami

+ Maria, Stanisław Łęccy, Zygmunt, Joanna, Henryk, Zofia Dominiak

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Florentyna, Franciszek, Czesław Krawczak, Edward Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Czesław i Marianna Piętka – od córki z rodziną

+ Grzegorz Truszkowski – od brata Zenka z rodziną

+ Halina i Ryszard Piotrowscy – od córki z rodziną

+ Irena Bednarska w dniu im. – od córki Sylwii

+ Anna, Wiktor, Ryszard Fryske         

+ Roman Meyer, Ryszard i Janina Terczewscy

+ Regina Kozłowska – od rodziny                                                                       

+ Eleonora i Mieczysław Szafrańscy

17.00

+ Ryszard Jachimowski, Józefa (k), Józef Sobierajscy, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

19.00

+ Paweł, Agnieszka, Paweł i zm. z rodz. Grycmacher

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook