slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 12 – 18 kwietnia 2021

Poniedziałek

12

 kwietnia

 

7.00

+ Roman Haince – od sąsiadów z ul. Wyszyńskiego 5a

7.00

+ Danuta Pszczółka – od VI Róży Żywego Różańca Kobiet

8.00

+ Modesta (k) Trafna – od koleżanek i kolegów matura 1965 z Technikum Rolniczego w Międzychodzie

18.30

+ Irena w 15. r. śm. i Józef Błaszkowscy

18.30

+ Kazimiera Kledzik i rodzice z obu stron

Wtorek

13

 kwietnia

7.00

+ Marta Dropińska w 1. r. śm.

7.00

+ s. Wiktoria

8.00

+ Regina Lubawa

18.30

+ Dariusz Parzencki – od żony

18.30

+ Czesław Grabus w 1. r. śm. i zm. z rodz. – od żony, syna z żoną, córki z mężem

Środa

14

 kwietnia

7.00

+ Bronisława (k) Wojtkowiak – od koleżanek Marty i Zofii

7.00

+ Jan Misiak

8.00

+ Elżbieta i Roman Słowińscy i zm. z rodz.

17.00

+ Elżbieta i Jerzy Mikołajczak, Sylwia i Stanisław Syncerz

18.30

W int. Krzysztofa z ok. 55. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

O zdrowie dla Andrzeja

O łaskę zdrowia dla Lucyny i jej dziecka

+ Ludwik Iglewski i zm. z rodz.

+ Józef, Elżbieta, Franciszek Witt, Tadeusz Ciesielski

+ Józef Soboń w 28. r. śm., Waleria w 20. r. śm., Krzysztof i zm. z rodz.

+ Janina Jodda – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Tadeusz Piotrowski – od Mikołaja z rodziną

+ Roman Meyer – od rodziny Szostak z Rataj

+ Roman Brzozowski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Janka Fendrych

+ Zbigniew Szeląg – od Teresy z rodziną

+ ks. Krzysztof Urbaniak

+ Mirosława (k) Maćkowiak – od rodzin Wincenciak i Piecuch

 

Czwartek

15

kwietnia

7.00

+ Mieczysław Kaźmierczak – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Maria Pierzkała-Lenartowska – od współpracowników: Ireny, Grażyny, Ewy i Gertrudy

8.00

+ Teresa Nowak – od brata Stanisława z żoną Krystyną i synami

18.30

+ Lucyna, Hala, Janusz i Tomasz Rajnholc

 

Piątek

16

kwietnia

7.00

+ Danuta Pszczółka – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Maria Pierzkała-Lenartowska – od Marii, Ryszarda i Macieja

8.00

+ Mirosław Obara – od Tadeusza Szostaka z rodziną

18.30

+ Zygmunt Kabat

Sobota

17

kwietnia

 

7.00

+ Marian Musolf – od sióstr Iwony i Krystyny z rodzinami

8.00

+ Jadwiga, Henryk Sobczak

8.00

+ Anna i zm. z rodz.

18.30

+ Henryk Janiak w 6. r. śm. – od żony

18.30

+ Jerzy Szmyt – od syna Marcina z rodziną

 Niedziela

18

kwietnia

III Niedziela Wielkanocna

7.00

+ Leokadia Sapuła – od Urszuli i Mariana

8.30

+ Katarzyna w 31. r. śm., Franciszek Gliszczyńscy, Michał, Stefan Kot

10.00

+ Władysław Róg w 20. r. śm., Konrad Eichstaedt

11.15

+ Marta Gładych w 1. r. śm.

12.30

+ Zbigniew Hoffmann w 9. r. śm. – od żony z rodziną

15.00

+ Henryk Piątkowski

+ Janusz Wojciechowicz w 26. r. śm.

+ Andrzej Szlecht w 10. r. śm.

+ Zofia i Czesław Mazurkiewicz – od wnuczki Sandry

+ Roman Meyer – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Mariusz Wolff – od zakładu pogrz. Misterium Alicja i Jan Plewa

+ Helena Jamroży – od wnuczki Kamili z rodziną

+ Wiktoria Świderska w 10. r. śm.  

+ Ryszard Rybak w 1. r. śm. – od syna Artura z żoną

+ Lilia Kledzik – od rodzin Zatt i Sarbinowskich                              

+ Marcin Matusiak – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Janusz Jesse – od córki i Leny z rodziną

17.00

+ Zyta Bielawna – od Urszuli

19.00

Za Zgromadzenie Sióstr Serafitek z racji 140 lat istnienia i o nowe powołania

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook