slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 10 – 16 maja 2021

Poniedziałek

10

 maja

 

7.00

+ Wojciech Kendziora – 10. Msza św. greg.

7.00

+ Julian, Aurelia Szuniewicz i zm. z rodz.

8.00

W int. p. Marianny z ok. 70. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ, opiekę MB i zdrowie na dalsze lata

18.30

+ Leon w 15. r. śm., Urszula, Wincenta Ristau, Helena, Władysław Kuzia, Tadeusz Skrzypek

18.30

+ Marianna i Stanisław Bartczak

Wtorek

11

 maja

7.00

+ Wojciech Kendziora – 11. Msza św. greg.

7.00

+ Teresa – od Sióstr Serafitek

8.00

+ Halina w 3. r. śm. i Aleksander Ofierzyńscy

18.30

+ Jerzy Engler w 1. r. śm. – od mamy

18.30

+ Henryk Kemnitz w 13. r. śm.

Środa

12

 maja

7.00

+ Krystyna Żłobińska – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Ryszard Lipiński

8.00

+ Adrian, Weronika, Józef, Cecylia, Florian, Teresa, Jan, Stefania, Marian, Marek, Jerzy

17.00

+ Marian Reiter – od siostry z rodziną

18.30

W int. P. Bogu wiadomej

Z podz. za dar życia, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Mateusza z ok. 28. ur.

+ Gertruda, Agata, Friedolin Kutz i zm. z rodz.

+ Wojciech Kendziora – 12. Msza św. greg.

+ Angelika Długa – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jerzy Jarczyński w dniu ur. – od rodziny Słoniewskich

+ Bogdan Peksa – od Marzeny, Jacka i Agaty Łuczak

+ Teresa Hordych w 3. r. śm.

+ Danuta i Kazimierz Jarząbek – od rodziny Sendek

+ Aleksander Milewski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Zbigniew Szeląg

+ Zbigniew Kulik – od mamy i brata z rodziną

+ Andrzej Kolbe – od sąsiadów z u. Reymonta: Paluszkiewicz i Krakowiak

+ Albina (k) Lippok – od dzieci z rodzinami

+ Beata Kuchta – od brata z rodziną oraz od mieszkańców Reymonta 20e

+ Danuta i Jerzy Leda – od syna z rodziną

+ Stanisław Gembiak – od siostry z mężem i rodziną

 

Czwartek

13

maja

7.00

+ Wojciech Kendziora – 13. Msza św. greg.

7.00

+ Kazimiera Półrolniczak

8.00

+ Franciszek, Zofia, Anna, Edward, Danuta Pietrowiak, Sylwester, Gertruda, Stanisław Swosińscy i zm. z obu rodzin

18.30

Z podz. MB za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże dla XII Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o radość nieba

18.30

+ Marian Przybylski i Henryk Zimny

 

Piątek

14

maja

Święto św. Macieja (Ap)

7.00

+ Wojciech Kendziora – 14. Msza św. greg.

7.00

+ Michał, Zofia, Zdzisław, Henryk, Wojciech, Urszula, Krystian Frankowscy, Zofia Marcinek i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Bogdan Zieliński

18.30

+ Zofia, Klemens Siwiak

18.30

+ Marta Meller, Zofia, Maksymilian Sydow i zm. z rodz.

Sobota

15

maja

 

7.00

+ Franciszek Zimny w r. śm.

7.00

+ Zofia Kurowska i rodzice – od męża z rodziną

7.00

+ Wojciech Kendziora – 15. Msza św. greg.

8.00

O łaskę zdrowia dla Stanisława oraz o Boże bł. i opiekę MB dla Zofii z ok. im. i dla całej rodziny

18.30

+ Zofia Wałcerz i Zofia Jasiukiewicz

18.30

+ Zofia Synoradzka i zm. z rodz.

 Niedziela

16

maja

VII Niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00

+ Jerzy w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Mieczysław Legomina w 10. r. śm. – od przyjaciół

10.00

+ Władysława (k) w 28. r. śm., Paweł Smocikowscy, Bożena, Stanisław Przybył i zm. z rodz.

11.15

+ Jadwiga, Bogdan, Andrzej, Jacek Kamińscy – od rodziny

12.30

+ Ryszard Jachimowski w 1. r. śm. – od żony z dziećmi

15.00

Z ok. ur. Beaty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Teresy w dniu ur.

W int. Zofii i jej męża Stanisława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

+ Tadeusz Zgółka oraz o opiekę Bożą dla pogrążonej w żałobie rodziny

+ Wojciech Kendziora – 16. Msza św. greg.

+ Zofia i Marian Borkowscy – od dzieci z rodzinami

+ Józefa (k), Stanisław Jopek, Władysław Węglewski i zm. z rodz.

+ Zofia Mazurkiewicz – od wnuka Patryka z żoną

+ Zofia Komorowska – od męża, córki i syna z rodziną

+ Roman Meyer – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Lilia Kledzik – od rodziny Pszczółków z mamą

+ Edward w 17. r. śm., Sabina Parzych – od syna z rodziną

+ Danuta i Kazimierz Jarząbek – od syna z rodziną                                                                                 

+ Tomasz Pietruszka – od rodziców z dziećmi z grupy Szewczyki z przedszkola nr 2

+ Wiktor Borysionek – od sąsiadów z ul. Parkowej                                                          

+ Gertruda Łochowicz – od syna z żoną i dziećmi

+ Andrzej Kolbe

+ Bogdan Najda w 6. r. śm.

+ Zofia Małecka i Klaudia Gałęska

+ Mieczysława (k) Chabera – od syna z rodziną

+ Aleksander Bartkowiak – od siostry Hani

17.00

+ Leonard Wojtyniak w 5. r. śm., Helena i zm. z rodz. Wojtyniak i Deresz oraz Eugeniusz Kozik

19.00

+ Marianna, Władysława (k), Elżbieta, Wacław Jułkowscy

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook