slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 7 – 13 czerwca 2021

Poniedziałek

07

 czerwca

 

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 7. Msza św. greg.

7.00

+ Aniela Heymann – od córki Moniki z mężem Zdzisławem

8.00

+ Kazimierz Śledź – od sąsiadów z ul. Reymonta 4

18.30

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę M Najśw. w całym dorosłym życiu z ok. 18. r. ur. Wiktorii

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla Katarzyny, Marcina i Gracjana na nowej drodze życia – od babci, rodziców i siostry

18.30

+ Jadwiga w 12. r. śm. i Bruno Eichstaedt

Wtorek

08

 czerwca

św. Jadwigi Królowej

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 8. Msza św. greg.

7.00

 

8.00

+ Florian Maślanka w r. śm.

18.30

+ Marian Wałcerz w 14. r. śm. – od dzieci z rodzinami

18.30

+ Jan Wac w 47. r. śm., Agnieszka, Józef Wac, Jerzy Maj

Środa

09

 czerwca

7.00

+ Ewa Sobieraj – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ s. Benona

8.00

+ Kazimierz, zm. rodzice i rodzeństwo z obu stron

17.00

+ Eugeniusz Przygocki w 3. r. śm.

18.30

W int. P. Bogu wiadomej

O Boże bł., zdrowie, dary DŚ, opiekę MB dla Krzysztofa z ok. 40. r. ur.

+ ks. Antoni Kutz, jego rodzice i siostra

+ Janina Bochenek w 6. r. śm.

+ Irena Zalewska-Kuchn – 9. Msza św. greg.

+ Zofia Mazurkiewicz – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Halina i Czesław Flicińscy – od córek z rodzinami

+ Aleksander Milewski – od sąsiadów z klatki B

+ Kazimierz Jarząbek – od szwagra Władysława z rodziną

+ Gertruda Łochowicz – od sąsiadki Krystyny Rutkowskiej z dziećmi

+ Andrzej Kolbe – od Magdy i Tomka

+ Jerzy Kwiatkowski – od syna, synowej i wnuczki

+ Kazimierz Rosiek – od chrześniaczki Lucyny z rodziną

+ Łucja Nowak – od Anny i Piotra Kulak z dziećmi

+ Aniela Heymann – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Irena Szymanowicz – od męża Bronisława i córki z rodziną

+ Stanisław Siwiak – od rodziny z Chodzieży

 

Czwartek

10

czerwca

bł. Bogumiła (bp) – patrona archidiecezji

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 10. Msza św. greg.

7.00

+ Zbigniew Szeląg – od Katarzyny i Dariusza Jankowskich

8.00

+ Jan Kurzaj – od rodzin Przysieckich, Wasyłyków i Wiśniewskich

18.00

+ Maria, Alfons, Kazimierz, Bronisław Drost i zm. z rodz.

18.00

+ Janina Szumińska w 13. r. śm. – od męża i dzieci z rodzinami

18.00

+ Jerzy Migdalczyk – od VII Róży Żywego Różańca Kobiet

18.00

+ Friedolin Kutz – od córki Małgorzaty z rodziną

 

Piątek

11

czerwca

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00

Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu P. Jezusa za świętokradcze spowiedzi i komunie św., grzechy aborcji, rozwodu, profanacje Najśw. Sakr. i wszelkie zgorszenia dane dzieciom i młodzieży w naszej ojczyźnie

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 11. Msza św. greg.

8.00

Z ok. 82. ur. Petroneli z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę M. Najśw. i zdrowie na każdy dzień – od III Róży Żywego Różańca Kobiet

18.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. dla Jolanty – od dzieci i wnuków

18.00

+ Teresa Burzyńska w 2. r. śm. – od kuzynki Teresy z Bydgoszczy z rodziną

18.00

+ Marian Musolf – od syna Mariusza z żoną Anną

18.00

+ Friedolin Kutz – od chrześniaka Andrzeja z rodziną

Sobota

12

czerwca

Niepokalanego Serca NMP

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 12. Msza św. greg.

7.00

+ Maria Pierzkała-Lenartowska – od pracowników oddziału chirurgii chodzieskiego sanatorium

8.00

+ Friedolin Kutz – od syna Jacka z rodziną

11.00

I Komunia św. SP nr 1

12.15

I Komunia św. SP nr 1

13.30

I Komunia św. SP nr 1

18.30

+ Janina i Józef Niespodziani, Bronisława (k) i Kazimierz Majewscy

18.30

+ Stefan Staszczyszyn w 37. r. śm. i zm. z rodz.

 Niedziela

13

czerwca

XI Niedziela zwykła

7.00

O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Felicja, Bogdan, Andrzej Kolbe i zm. z rodz.

10.00

+ Włodzimierz Cholewiński w 4. r. śm. i zm. z rodz. Cholewińskich i Zmudzińskich – od żony, dzieci i wnuków

11.15

+ Helena Matkowska w 4. r. śm.

12.30

I Komunia św. SP nr 1

13.30

I Komunia św. SP nr 1

15.00

+ Krzysztof Heimann, Zygmunt Różak

+ Janina Stochaj w 1. r. śm.

+ Alojzy Buksik w 1. r. śm. – od żony

+ Antoni Wysocki z ok. im., Krystyna Wysocka

+ Irena Zalewska-Kuchn – 13. Msza św. greg.

+ Janina Jodda – od brata z rodziną

+ Zygmunt Senger – od księdza kapelana Bractwa Kurkowego

+ Tomasz Pietruszka – od dyrekcji Niepublicznego Przedszkola nr 2, rady rodziców i personelu

+ Aurelia Radzicka – od bratanka Zdzisława        

+ Beata Kuchta – od sióstr z rodzinami

+ Marek Skarupa – od żony                                                                                               

+ Irena Szymanowicz – od Iwony i Krzysztofa z córką

+ Gertruda Schimanowitz – od Tereni z rodziną

+ Grzegorz Strzępka – od grona sąsiadów z osiedla

+ Aniela Heymann – od sąsiadów Krystyny i Bogdana

17.00

+ Elżbieta i Jerzy Mikołajczak

19.00

+ Urszula Rewolińska w 6. r. śm. – od dzieci z rodzinami

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook