slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 21 – 27 czerwca 2021

Poniedziałek

21

 czerwca

św. Alojzego Gonzagi (z)

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 21. Msza św. greg.

7.00

+ Krystyna Kasprzyk – od męża

8.00

+ Łucja Mazurek – od Moniki Mazurek

18.30

+ Józef Głogowski w 9. r. śm., zm. z rodz. Głogowskich i Rosołów

18.30

+ Maciej Gorkowski w r. śm.

Wtorek

22

 czerwca

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 22. Msza św. greg.

7.00

+ Maria Dreger – od dzieci

8.00

+ Danuta Pszczółka – od rodziny Piechotów

18.30

+ Józef w 17. r. śm., Jadwiga, Ignacy Berus, ks. Ryszard, Maria, Stanisław Kołaccy

18.30

+ Jerzy Migdalczyk – od Tadeusza z rodziną

Środa

23

 czerwca

7.00

+ Aleksander w 9. r. śm. i Halina Ofierzyńscy

7.00

+ Jan, Maria, Piotr i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Marianna i Leon Piechota, Genowefa, Franciszek Janiszewscy, Józef Przybyszewski, Jadwiga, Stefan i Ireneusz Srebrni

17.00

Z podz. za dar życia, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Mikołaja z ok. 4. ur.

18.30

Z prośbą o bł. Boże dla wszystkich ojców

O pociechę dla zasmuconych utratą dziecka rodziców i całej rodziny

O zdrowie i bł. Boże dla Magdaleny

+ Marian Wałcerz z ok. Dnia Ojca

+ Irena Zalewska-Kuchn – 23. Msza św. greg.

+ Janina Żurek – od córki Lizetty z mężem i dziećmi

+ Ewa Masłowska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Mirosław Szymański w 29. r. śm.

+ Wanda i Franciszek Juś – od córki Łucji z rodziną

+ zm. z rodz. Mendlikowskich

+ Zbigniew Szeląg – od dzieci

+ Stefan Janiszewski w 8. r. śm. – od dzieci i wnuków

+ Krystian i Edmund

+ Jan Buczkowski – od siostry z rodziną

+ Jerzy Domowicz – od córki Iwony z rodziną

+ Marianna Srebrna – od siostry Celinki

+ Zdzisław Bieluk – od wnuka z żoną i córeczką

Czwartek

24

czerwca

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00

O bł. Boże, opiekę MB, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Janki i jej męża Jana

7.00

+ Jan Obarski, Wacław, Zofia Lorkowscy i zm. z rodz.

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 24. Msza św. greg.

8.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary i zdrowia dla Joanny z ok. im. oraz o Boże bł. dla córki Lucyny i jej dzieci z rodzinami, Dariusza i Barbary i ich dzieci z rodzinami

8.00

Z podz. za miniony rok szkolny, z prośbą o Boże bł. na czas wakacji dla społeczności szkoły im. św. Jana Bosko i przedszkola św. Tereski od Dzieciątka Jezus

18.30

+ Maria, Kazimierz, Tadeusz Górni, Daniela (k) Zielińska, Irena Janke

18.30

+ Tomasz, Zenon Nowak, Zbigniew, Edward Zastawny i dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek

25

czerwca

 

7.00

+ Józefa (k) i Jan Zagórscy

7.00

+ Andrzej w 45. r. śm., Zofia, ich dzieci, zm. z rodz. Laube, Westfal i Rakoczy

8.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 25. Msza św. greg.

18.30

+ Marian Maternowski z ok. ur.

18.30

+ Jerzy Migdalczyk – od Danuty Barańczak z rodziną

Sobota

26

czerwca

 

7.00

Z podz. P. Bogu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ, opiekę MB i św. Józefa dla Ewy, Mateusza i Jacka

7.00

+ Józef i Janina Stanisławscy

8.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 26. Msza św. greg.

18.30

+ Adela Gut w 19. r. śm., zm. z rodz., Marian, Janina, Danuta Gut, Władysław, Cecylia i Piotr Pilarczyk

18.30

+ Halina w r. śm., Łucjan Dorsz, Czesław Nowak

 Niedziela

27

czerwca

XIII Niedziela zwykła

7.00

+ Ireneusz z ok. im., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Kazimiera, Jerzy Wylegałowie i dusze w czyśćcu cierpiące

10.00

+ Paweł Grabowski w 4. r. śm.

11.15

+ Marianna w 1. r. śm., Franciszek, Kazimierz Wekwert i zm. z rodz. – od Grażyny

12.30

+ Wanda Jagodzińska z ok. im. – od syna Tomasza z rodziną

12.30

+ Łucja w 15. r. śm. i Florian Wachowiak

15.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Felicji z ok. 75. ur. – od VIII Róży Żywego Różańca Kobiet

W int. Małgorzaty z ok. 45. r. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami

+ Irena Zalewska-Kuchn – 27. Msza św. greg.

+ Jadwiga Grzywa w 4. r. śm.

+ Krystyna Antczak-Żłobińska, Aleksander Antczak, Halina Kadzban

+ Gertruda, Michał Wasiela i zm. z rodz. z obu stron

+ Jerzy Szmyt, zm. rodzice z obu stron, Jadwiga Kończal – od Haliny z rodziną

+ Łucja Felczykowska i dusze w czyśćcu cierpiące – od Ewy z rodziną

+ Stanisław Wełnic – od bratowej Ireny z rodziną

+ Bronisław Kadzban w 4. r. śm. i zm. z rodz. 

+ Grzegorz Strzępka – od grona sąsiadów z osiedla

+Marianna Srebrna – od rodziny Tabatów z dziećmi                                                        

+ Zdzisław Bieluk – od córki z mężem

+ Lucyna Siwińska – od Krzysztofa i Pawła

+ Irena Romanów – od syna Zenona z żoną i wnuka Rafała z żoną

17.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary i zdrowia w dniu ur. Dariusza i Boże bł. dla Barbary i ich dzieci z rodzinami, dla Lucyny i jej dzieci z rodzinami oraz dla Joanny

19.00

+ Karol Niewieczerzał w 4. r. śm., Henryka (k) i zm. z rodz., Grażyna Woźniak w r. śm.

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook