slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 28 czerwca – 4 lipca 2021

Poniedziałek

28

 czerwca

św. Ireneusza (bp, m)

7.00

O bł. Boże, światło DŚ, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Proboszcza

7.00

+ Aniela Zaranek

8.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 28. Msza św. greg.

18.30

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Franciszki z ok. 4. r. ur.

18.30

+ Zofia i Bolesław Martyńscy

Wtorek

29

 czerwca

Uroczystość św. św. Piotra i Pawła (Ap)

7.00

+ Maria, Józef Kępa, Irena, Bolesław, Piotr, Bogdan Zielińscy

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 29. Msza św. greg.

8.30

O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Pawła i Piotra

10.00

+ Mikołaj Grams w 2. r. śm., Gertruda, Bolesław Warnke, Waleria, Franciszek Chojnaccy i zm. z rodz. Grabowskich

17.00

W 2. r. ślubu Dagmary i Szymona z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Elżbieta w 13. r. śm.

Środa

30

 czerwca

7.00

+ Kazimierz Jarząbek – od brata Mirka z rodziną

8.00

+ Franciszka (k) Trzebna w 9. r. śm. i zm. z rodz. – od córki

17.00

+ Helena i Leonard Wojtyniak, Eugeniusz Kozik, Mirosław Deresz i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

W 40. r. ślubu Krystyny i Zdzisława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

W 20. r. ślubu Magdaleny i Tomasza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. opiekę MB i zdrowie

W int. s. Agaty: podziękowanie s. Agacie za przygotowanie dzieci do I Komunii św., z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB – od dzieci i rodziców kl. III a ze Szkoły Podstawowej nr 3

O zdrowie dla Bogumiła (m)

+ Irena Zalewska-Kuchn – 30. Msza św. greg.

+ Piotr i Bogdan Spiss i zm. rodzice

+ Kazimierz Śledź – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Tadeusz, Jan, Cecylia Karbowniczak, Marian Gonera, Krystyna Mańk, Maria, Józef Tomczyk

+ Aleksandra (k) i Kazimierz Łuczak

+ Marianna i Władysław Silscy

+ Jagoda Waszak – od babci i dziadka

+ Małgorzata Szafran w 4. r. śm.

+ Anna Gorkowska – od siostrzenicy Wioletty z rodziną

+ Genowefa Bednarek – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Marianna i Franciszek Wekwert – od córki Wandy i córki Anny

+ zm. z rodz. Dąbrowskich, Jaworskich, Srokowskich

+ Jan i Krystyna Nowaccy, zm. z rodz. Nowackich, Ziętowskich i Górzyńskich

+ Tadeusz Kwaśniewski – od żony

+ Zygmunt Biszof w 6. r. śm.

Czwartek

01

lipca

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

7.00

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary DŚ z ok. ur. Anny – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Marian Musolf z ok. im.

Piątek

02

lipca

7.00

+ Irena Szumigała – od męża i córek z rodzinami

18.30

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary DŚ z ok. ur. Haliny – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

Sobota

03

lipca

Święto św. Tomasza (Ap)

7.00

+ Tomasz i Wojciech Kendziora

18.30

+ Krystyna Jurgowiak – od dzieci i wnucząt

 Niedziela

04

lipca

XIV Niedziela zwykła

7.00

+ Edmund w 21. r. śm., Pelagia, Czesław Markowscy, Krystyna Januchowska, Irena i Tomasz Romanowscy, Marian Musolf

8.30

+ Marcin Czarnecki w 6. r. śm. – od rodziców i siostry z rodziną

10.00

+ Tadeusz Kwaśniewski – od syna Iwa z rodziną

11.15

+ Kazimierz Żywicki w 9. r. śm. i zm. rodzice z obu stron oraz Irena Pijanowska

12.30

+ Friedolin Kutz – od rodziny Muszyńskich z Poznania

20.00

Z ok. 18. ur. Pauli z podz. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary DŚ i opiekę MB przez całe dorosłe życie

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook